HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar dondurulmus tek emb tranferın 9.günü 328 11.gunu 889 cıktı normalmi bu artıs, birde nıye bukadar yuksek basladı acaba
Rabbim kucağında sevdirsin canım inş bişey olmaz yüksek diye korkma belki ikizdir:dua:allahın iznyle iyi düşün iyi olsun :anneadayı: senin dondurlmuş kancı gün embriyosuydu :KK51:

Amin canım insalllahhh, benim genetik ngsden gelen 5.gün 1 tane emb transferi olmustu
Benimkide 5 gün aynı testlerde geçip geldi şükr ikitanesi biri burda biri dondurucda bu olmazsa o var diye kendimi teselli ediyorum en azından çok şükr :dua:ama çok yoruluyoz yıpranıyoz inş daha fazla beklmeden gelr meleklerimz inş :dua:sende hayırlı haberi verirsin:dua:

10 dakika önce aradılar 5 taneden 2 tanesi ile yola devam,2 tanesi kaliteli oldu dediler,pazartesi arayacaklarmış tekrar :hamarat: sevinmelimiyim?
Canım hayırlı olsun. Sevin tabi. Hiç moral bozma Rabbim ol derse olur. Bişey soracağım opu da ameliyat kıyafeti mi giydirdiler?
Kizlaar bende opudan ciktim eve geldim korktugum gibi agri olmadi. Yumisler olgun dediler sadece 5 gune gelenler dondurulacakmis Transfer tarihi 7 eylul olacakmis.
hayırlı olsun canım tam net tarih nasıl verebiliyorlar ki?adete göre mi dediler 7 eylül diye. Benim de yarın opum var. Senin kaç tane toplandı. Benim de donacak yumurtalar. Ameliyat kıyafeti mi giydirdiler? O ürpertir de beni :KK43:

Kizlar labquickin normal testleri erken gebelik testleri kadar hassas. 2-3 ten sonraki değerleri bile gösteriyor. ben sabah 7 gibi yaptim aşırı silik zor görünen bi cizgi çıktı öğleden sonra 3 gibi kan verdim 3.75 çikti. yani boşuna erken gebelik testlerine o kadar para vermeyin :)))

Kızlar dondurulmus tek emb tranferın 9.günü 328 11.gunu 889 cıktı normalmi bu artıs, birde nıye bukadar yuksek basladı acaba
Hayırlı olsun canım. İnşallah sağsalim alırsın eline. Donmuşlarda bebeğin erken Doğum riski azmış biliyor musun? Bi de ortalama 280 gr daha kilolu doğuyorlarmış.

Kizlar labquickin normal testleri erken gebelik testleri kadar hassas. 2-3 ten sonraki değerleri bile gösteriyor. ben sabah 7 gibi yaptim aşırı silik zor görünen bi cizgi çıktı öğleden sonra 3 gibi kan verdim 3.75 çikti. yani boşuna erken gebelik testlerine o kadar para vermeyin :)))
Nasılsın canım? İyi misin biraz daha? Rabbim çok bekletmesin inşallah. Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

Verdim vala:KK48:belki diğerinde çıkmazda kötümü acba yada yapmadım demyim diye ikitanesine 35 tl verdim aman olsun hergünmü yapıyoz :rapci:sanki olmuşken iyisi olsun :KK48::KK48::KK53:

Nasılsın canım? İyi misin biraz daha? Rabbim çok bekletmesin inşallah. Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
iyiyim ama umutsuzum:KK43: bu denemeye cok umut baglamistim, artik asla hamile kalamazmisim gibi hissediyorum malesed, umarim zamanla gecer bu duygu

iyiyim ama umutsuzum:KK43: bu denemeye cok umut baglamistim, artik asla hamile kalamazmisim gibi hissediyorum malesed, umarim zamanla gecer bu duygu
Cnm çok meşakkatli bir yola girdik bizi ayakta tutan umudumuz. Biraz kendine zaman tanı ama denemekten vazgeçme. Güzel haberler vereceğiz birbirimize inş

Umudu kesmek yok. Neler var canım? Mesela doktorların hiç anne olamayacaksın dediği anne adayları var. Onların yerine koy kendini. Gerçi ben onların bile umut kesmemesini dilerim. Rabbim ol derse olur çünkü.

Benimkide 5 gün aynı testlerde geçip geldi şükr ikitanesi biri burda biri dondurucda bu olmazsa o var diye kendimi teselli ediyorum en azından çok şükr :dua:ama çok yoruluyoz yıpranıyoz inş daha fazla beklmeden gelr meleklerimz inş :dua:sende hayırlı haberi verirsin:dua:
İnsallahhh allah ısteyen herkese nasıp etsın, sende insaşşşah guzel sonuclar alırsın

Benim eşimde benden cesaretli ama ben güvenemedim :) perşembe başladık 3.günüm salı kontrolüm var

Hayirli olsun canim bende arkandan gelirim

Kizlaar bende opudan ciktim eve geldim korktugum gibi agri olmadi. Yumisler olgun dediler sadece 5 gune gelenler dondurulacakmis Transfer tarihi 7 eylul olacakmis.

Benimde salı kontrolüm var :KK66:) bakalım nasıl olacak

Sanırım bizler aynı dönemlere denk gelicez
Benim se muhtemelen hepsi dondurulacak amh çok yüksek diye
Bir adeti geçirip diğer adette transfere başlarız dedi doktorum
Cuma ilk kontolüm var

X