HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Benim hiç olmadı.doktoruna sordun mu peki o ne diyor

sol yumurtalığımdan ameliyat oldum canım kist vardı , ve yumurtalarımda solda gelişti yapışıklıktan kaynaklı olabilir dedi.
rahimin durumuna yumurta toplamada daha net bakıcak anladığım ama sanırım hemen transfer olmayacak biraz bekleyeceğiz gibi :KK43: ben de şaşkınım böyle olan yok galiba epey araştırdım

:KK48:Yapsın demi yada alsın yarın beraber yapalım :KK45::KK48:
Belki 5. gününden beri "aslında bir hastaneden bahaneyle kan testi neden yaptırmayım ki " dedim durdum. Şimdi de zaten tatil için bir yerlere geldik. Yarın eve döneceğim ama ablamlar var misafirim. Onlar buradayken eğer olumsuz çıkarsa moralim bozulur onlara da suratsiz davranırım diye korkuyorum. Hoş ben olumlu hissediyorum da, yine de ilk hamiligimde böyle erken davranmistim idarda çıkmamıştı da ağla ağla mahvetmistim kendimi. Meğer hamileymisim aslında.

Tünnayydınnnn bebelerimi koydular geldim bugün.Sanki muayne olmuş gelmiş gibiyim,böyle bir duygu yoğunluğu yaşayamadım.Hemencecik oldu bitti transfer yatmak istemiyorum ama bir iki gün yatıcam sanırım.En önemlisi grip oldum bebekler hapşırık öksürük tıksırıktan etkilenir mi ki bacılarım.

Yupiiiiiii... bi hamis daha... ne dioduk? TestteAksi hal ispat edene kadar sen hanissinnn.. hiiic biseycik olmaz hic üzülme... bol vitamin c al ve yatip dinlen canim...

Belki 5. gününden beri "aslında bir hastaneden bahaneyle kan testi neden yaptırmayım ki " dedim durdum. Şimdi de zaten tatil için bir yerlere geldik. Yarın eve döneceğim ama ablamlar var misafirim. Onlar buradayken eğer olumsuz çıkarsa moralim bozulur onlara da suratsiz davranırım diye korkuyorum. Hoş ben olumlu hissediyorum da, yine de ilk hamiligimde böyle erken davranmistim idarda çıkmamıştı da ağla ağla mahvetmistim kendimi. Meğer hamileymisim aslında.

Ablanlar bilmiyo mu canim tedavini?
E ne zaman gidicekler kiz :-) yarin 9. günün..
ne zaman kan vermeyi düsünüyorsun?

Kızlar dondurulmus tek emb tranferın 9.günü 328 11.gunu 889 cıktı normalmi bu artıs, birde nıye bukadar yuksek basladı acaba

Donmuslarda beta hcg yüksek olabiliormus diye okumustum canim.. endise etme artis güzel masallah sevin bence :-)

D drunkenduck canimmmmm cok sevindim.. topigimizin ilk kesesi demekki göründüüü.. hadi hayirlisi.. belki vajinal baksaydi 2. keseyide
Görebilirdi.. artik pitpitlara gidince insallah 2. kendini gösterir :-) darisi saglikla basima. ..

Aldım kız aldım yarın yapcam allah izin :dua:verirse iktanecik aldım hemide en iyisinden :KK50:bakalım yap yap dedinz yapıyom söyleyin o sıpaya tezden gelsin :KK48:

Erken gebelik testimi aldin bacim?
Ayyy cok heyecanli..
hele bi saat verde bana yarin icin ona göre bende uyanayim :KK70:

sol yumurtalığımdan ameliyat oldum canım kist vardı , ve yumurtalarımda solda gelişti yapışıklıktan kaynaklı olabilir dedi.
rahimin durumuna yumurta toplamada daha net bakıcak anladığım ama sanırım hemen transfer olmayacak biraz bekleyeceğiz gibi :KK43: ben de şaşkınım böyle olan yok galiba epey araştırdım

Istisna bi durum olabilir canim ama sen yinede kalbini ferah tutmaya calis.. doktoruna güven o seni en iyi sekilde yönlendirecektir.. internette cok fazlada okuma.. her kadinin vücud yapisi farkli... o yüzden doktoruna irtiba et..

Kizlaar bende opudan ciktim eve geldim korktugum gibi agri olmadi. Yumisler olgun dediler sadece 5 gune gelenler dondurulacakmis Transfer tarihi 7 eylul olacakmis.

canım geçmiş olsun inşallah güzel haberler ile devam eder beklediklerimiz . bende çarşamba günü opu olacağım anestesi nasıl geçti ben bayılmak tan korkuyorum kolay oldu mu ağrın var mı biraz anlatırmısın

bir de neden 7.eylül e kadar bekliyorsunuz özel değil ise merak ettim :)

canım geçmiş olsun inşallah güzel haberler ile devam eder beklediklerimiz . bende çarşamba günü opu olacağım anestesi nasıl geçti ben bayılmak tan korkuyorum kolay oldu mu ağrın var mı biraz anlatırmısın

bir de neden 7.eylül e kadar bekliyorsunuz özel değil ise merak ettim :)

Canimm tesekkur ederim bende cok korkarim anesteziden. Ama korktugum gibi birsey olmadi uyandigimda odadaydim agri uyandigimda adet sancisindan daha az oldusonra gecti. Dondurulmus transfer yapiyorlarmis ama benim rahimde egrilik vardi onuda duzelttiler o yuzden 2 ay ara olacakmis.

Ben olumsuzum canım hiç olmamış gbi hisediyorum ve hiç yapmamış gbiyim :dua:ama rabbim büyüktür inş yanılıyorumdur ben aldım ikitanecik idrar testi yarın yapcam bakalım 10 günüm yarın napalım olmazsada sabır dua beklemye devam edecem :dua:

Tesekkur ederim..Insallah guzelce dollenirler :dua: transfer hic konusmadim aslinda yaparlarsa 2 olabilir ama yas 35 alti oldugu icin tek yapacaklar galiba. Ben israr edecegim cift olsun diye.

Evet öyle bi kanun var ama her merkezde bunu uygulamiyo.. hakkinda hayirlisi olsun canim., embriolarin gelisimi hakkinda bizede haber et olur mu..
Güzel haberlerini beklyirouz..

Canimm tesekkur ederim bende cok korkarim anesteziden. Ama korktugum gibi birsey olmadi uyandigimda odadaydim agri uyandigimda adet sancisindan daha az oldusonra gecti. Dondurulmus transfer yapiyorlarmis ama benim rahimde egrilik vardi onuda duzelttiler o yuzden 2 ay ara olacakmis.

anladım canım hakkımızda hayırlısı inşallah , rabbim hepimizin muradını hayırlı ise nasip etsin bizleri anne baba eylesin inşallah

Ben olumsuzum canım hiç olmamış gbi hisediyorum ve hiç yapmamış gbiyim :dua:ama rabbim büyüktür inş yanılıyorumdur ben aldım ikitanecik idrar testi yarın yapcam bakalım 10 günüm yarın napalım olmazsada sabır dua beklemye devam edecem :dua:

Güzel düsün.. güzel seyler olsun insallah...:KK200:

X