HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim cok gecmis olsun.. bebisler Allaha emanet... :KK200:degerin kac cikti?

Çok teşekkür ederim cnm.Değerim 2550 çıktı.Gün içinde kanama devam etti tekrar gittim sadece idrardan değilmiş.Bu kez alttan da muayene oldum.Keseyi gördü.Ama düşük tehtidi varmış.İstirahat ve progestan iğne önerdi.Bi de clexane ve coraspini kesti.Kanama çok moral bozucu bi şey kızlar.İnşallah iyi olur.

Çok teşekkür ederim cnm.Değerim 2550 çıktı.Gün içinde kanama devam etti tekrar gittim sadece idrardan değilmiş.Bu kez alttan da muayene oldum.Keseyi gördü.Ama düşük tehtidi varmış.İstirahat ve progestan iğne önerdi.Bi de clexane ve coraspini kesti.Kanama çok moral bozucu bi şey kızlar.İnşallah iyi olur.
Çok geçmiş olsun canım.progesteron seviyen arttıkça kanama alanın daralır inşallah.

Yupiiiiiii... bi hamis daha... ne dioduk? TestteAksi hal ispat edene kadar sen hanissinnn.. hiiic biseycik olmaz hic üzülme... bol vitamin c al ve yatip dinlen canim...

Ablanlar bilmiyo mu canim tedavini?
E ne zaman gidicekler kiz :-) yarin 9. günün..
ne zaman kan vermeyi düsünüyorsun?

Biliyorlar canım. Benim tarafında bilmeyen kimse yoktur herhalde. Ama uzak yoldan gelmişler . Uzurlursem yansımasın şimdi. Geç olsun güç olmasın canım yaa

Ben olumsuzum canım hiç olmamış gbi hisediyorum ve hiç yapmamış gbiyim :dua:ama rabbim büyüktür inş yanılıyorumdur ben aldım ikitanecik idrar testi yarın yapcam bakalım 10 günüm yarın napalım olmazsada sabır dua beklemye devam edecem :dua:
Öyle deme lütfen. Duanizi kabul olmuş gibi edin diyor Rabbim. Yapma böyle. Konuş bebeğinle. Sürekli selavat çek göbeğine sür. Hadi batı yarına kadar tek bir olumsuz cümle bir kelime etme. Hadi inandır kendini. Yedigini ictigini "sana gonderiyorum kuzummm" diyip ye. Eşinin elini götür göbeğine. O da konussun. O da lailahe illallah desin . Yap bunları lütfen arkadasim

Gecmis olsun canim gececek insallah iyi dusunelim

Amh kacti canim ben artik ona inanmiyorum 1 yil once 1 yumurta olustu bu yil 2 opu toplami 14 yumurta olustu kafan rahat olsun
Aaa cok iyi canim masallah sana ben subatta bamtirdim malesef 0.07 cnm :KK43:senin kac a.h?birde ekstra biseyler yaptinmi ben yaptim umarim guzel sonuc alirim senin transfer ne zaman 5.gune goturdulermi amma cok soru sordum bende:KK66:

Aaa cok iyi canim masallah sana ben subatta bamtirdim malesef 0.07 cnm :KK43:senin kac a.h?birde ekstra biseyler yaptinmi ben yaptim umarim guzel sonuc alirim senin transfer ne zaman 5.gune goturdulermi amma cok soru sordum bende:KK66:
Yasim 32 canim amh 0.14 tu ama benim fsh im hep normaldi 3. Gunde donduruldu ama hepsi 1. Kalite denildi extra sunu yaptim once Allahin izniyle oldu 2 ay boyunca hergun sabah aksam saf zeytinyaginda ilacsiz invir bekletip yedim zaten ondanda kilo aldim ama deger insallah hepimiz minnoslari aliriz kucagimiza

Canım hayırlı olsun. Sevin tabi. Hiç moral bozma Rabbim ol derse olur. Bişey soracağım opu da ameliyat kıyafeti mi giydirdiler?

hayırlı olsun canım tam net tarih nasıl verebiliyorlar ki?adete göre mi dediler 7 eylül diye. Benim de yarın opum var. Senin kaç tane toplandı. Benim de donacak yumurtalar. Ameliyat kıyafeti mi giydirdiler? O ürpertir de beni :KK43:

Hic korkma.. ameliyat kiyafeti giydirdilrr ama yesil olanlardan degildi:) 24 yumurta toplanmis 23 olgunmus

Ah canim... cok gecmis olsun..benimde
Aklima su geldi hemen.. aceba ikiz mi? Ikiz gebeliklerde baslarda hep kanama oluyoda..'tek mi
Gördü?
Hersey güzel olucak insallah.. önlemini aldin.. takdir Allahin..

Ah canim... cok gecmis olsun..benimde
Aklima su geldi hemen.. aceba ikiz mi? Ikiz gebeliklerde baslarda hep kanama oluyoda..'tek mi
Gördü?
Hersey güzel olucak insallah.. önlemini aldin.. takdir Allahin..

Tek gördü cnm.Ama daha çok erken dedi.Aynen şu an yapıcak bi şey yok.Allah ne demişse o olur inanan insanlarız.

Yasim 32 canim amh 0.14 tu ama benim fsh im hep normaldi 3. Gunde donduruldu ama hepsi 1. Kalite denildi extra sunu yaptim once Allahin izniyle oldu 2 ay boyunca hergun sabah aksam saf zeytinyaginda ilacsiz invir bekletip yedim zaten ondanda kilo aldim ama deger insallah hepimiz minnoslari aliriz kucagimiza
Canim o zaman amh yanlis olabirmi acaba belki yuksektir mesela adetin 3.cu gunu estrol e 2 kacti hepsine baktirdiginda benim fsh hep normaldi tedaviye baslayacakken 15 cikti birde kadin doguma gittiginde kac folikul gorunuyordu?ayni yastayiz bu arada ve bende kilo aldim ama deger ne yapalim

Canim o zaman amh yanlis olabirmi acaba belki yuksektir mesela adetin 3.cu gunu estrol e 2 kacti hepsine baktirdiginda benim fsh hep normaldi tedaviye baslayacakken 15 cikti birde kadin doguma gittiginde kac folikul gorunuyordu?ayni yastayiz bu arada ve bende kilo aldim ama deger ne yapalim
Bilmiyorum ki bana hep rezervin dusuk denildi belki 10 dr a gitmisimdir e2 de yuksekti yumurta gelismedigi icin kist olusuyordu refl olamiyordum ben su ana kadar Rabbimin mucizesini yasadim hatta ilk gorusmeye gittigimde ve yumurta icin ilaca baslamaya gittigimde Erbil hoca bile sasirdi hersey cok iyi dedi cok guzel gelisme var dedi ama aklinda olsun ben 500 kisiye 500 yasin okutmustum birde su var ben kimseden gizlemiyorum kim bilir belki birinin duasi kabul olur

Transferin ne zaman canim birde kac embriyo dondurdular

Hadi hayırlı uğurlu olsun canım bu tedavin sana hayırlı sağlıklı bi yavru getirsin inşallah

Hayırlı olsun canım darısı başıma.. ben de haftaya giderm muhtemelen kese için.. tsh hamilelikten dolayı yükseliyor canım endişelenme, ilaç verdi mi tsh için? Kese fotosu aldın mı?:halay:
Âmin canım darısı tüm isteyenlerin Başına bizlerin de sağlıkla devam eder inşallah. Tsh'a haftaya gene bakacakmış ona göre ilaç verecekmiş foto aldım Canım ama öyle küçükki :emir_bebek:

X