HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cnm aslında kolay ama yanlış birşey yaparmıyım diye korku var içimde eşim bende yaparım arada sırada korkma diyor. :) devamlı hastaneye gitmekte zor artık kendimiz alışacagız sen kaçıncı gündesin
Benim eşimde benden cesaretli ama ben güvenemedim :) perşembe başladık 3.günüm salı kontrolüm var

Kızlar ağlaya ağlaya gittiğim acilden çok şükür rahatlayarak geldim..Benim kanamam idrar yollarındanmış....Sabah tuvalet kağıdında ve çamaşırımda bildiğin adet kanaması gibi kan vardı.Ama B-hcg de normal geldi bugün çok şükür.Çok ciddi idrar yolu enfeksiyonu geçiyorum.Her idrardan sonra kanama oluyor.Doktorum kullandığım asprin ve clexane ın da kanamayı kolaylaştırdığını söyledi.Antibiyotik ve hergün 3 litreye yakın su önerdi doktorum.

merak edip dua edenlere çok teşekkürler:dua:
Allah bu süreçte aklımıza mukeyet olsun.Annelik sanırım hiç geçmeyecek bi kaygı ve endişe ruh hali...:KK17:burdaki herkese en kısa sürede bulaşması dileklerimle...:KK200:
cok gecmis olsun cnm sana tavsiyem 3 te degil 4 litreye yakin su iç. ben de ara ara oluyordu anca coook su içerek geciyor

Kızlar merhaba napıyorsunuz bugün aceleci davranıp kese görmeye gittik bir kese göründü 5,6mm karından baktı ve sıkışık da değildim etkisi olabilir haftaya gene bakalım dedi diğeri de görünür belki dedi. 5 tüp kan alarak tahliller yaptılar bir de idrar testi herşey normal çıktı bir tek tsh 2,78 yüksek bunu takip etmeliyiz dedi ilk ultrason maceramız bu kadar kızlar :KK51:

Merhaba kızlar
Ben de artık tedaviye başlıyorum, kist gitmiş e2 düşmüş, adet oluyosun dedi
Yarın 18:00 da puregon 150 ile başlıyorum Allah kısmet ederse
Cuma da ilk kontolüm
Hadi hayırlı uğurlu olsun canım bu tedavin sana hayırlı sağlıklı bi yavru getirsin inşallah
Kızlar merhaba napıyorsunuz bugün aceleci davranıp kese görmeye gittik bir kese göründü 5,6mm karından baktı ve sıkışık da değildim etkisi olabilir haftaya gene bakalım dedi diğeri de görünür belki dedi. 5 tüp kan alarak tahliller yaptılar bir de idrar testi herşey normal çıktı bir tek tsh 2,78 yüksek bunu takip etmeliyiz dedi ilk ultrason maceramız bu kadar kızlar :KK51:
Hayırlı olsun canım darısı başıma.. ben de haftaya giderm muhtemelen kese için.. tsh hamilelikten dolayı yükseliyor canım endişelenme, ilaç verdi mi tsh için? Kese fotosu aldın mı?:halay:

Gözünaydın hayırlı olsun canım transferinin kaçıncı günüydü karından görüldü? Birde bu dr. Banu çiftçi gebeliğin 35. Günü kalp atmaya başlar diyo gerçekmi bilemedim öyleyse ben ayın 10unda hem kese hem kalp atışını duyarım sanki

Selam kızlar , tedavimize başladık hem kalçadan ve hem gobekten iğnelere devam pazartesi çatlama iğnesi çarşamba sabahi yumurta toplama olacak , sizlere şunu soracağım iğneleri kullanırken açık pembe akıntı ile beraber lekelenmesi olan var mı bu süreçte , benim kafama çok takılıyor

Selam kızlar , tedavimize başladık hem kalçadan ve hem gobekten iğnelere devam pazartesi çatlama iğnesi çarşamba sabahi yumurta toplama olacak , sizlere şunu soracağım iğneleri kullanırken açık pembe akıntı ile beraber lekelenmesi olan var mı bu süreçte , benim kafama çok takılıyor
Benim hiç olmadı.doktoruna sordun mu peki o ne diyor

di
Hadi gözün aydın canım rabbim kalp atışınıda duyamanı nasip etsin hayırlısıyla inş çook sıcak dikkat et offff yanıyokkk:mad:

Tünnayydınnnn bebelerimi koydular geldim bugün.Sanki muayne olmuş gelmiş gibiyim,böyle bir duygu yoğunluğu yaşayamadım.Hemencecik oldu bitti transfer yatmak istemiyorum ama bir iki gün yatıcam sanırım.En önemlisi grip oldum bebekler hapşırık öksürük tıksırıktan etkilenir mi ki bacılarım.

10 dakika önce aradılar 5 taneden 2 tanesi ile yola devam,2 tanesi kaliteli oldu dediler,pazartesi arayacaklarmış tekrar :hamarat: sevinmelimiyim?
Evet canım.o iki taneside sağlıklı bölünsün önemli olan o zaten.pazartesi günü transfer için mi arayacaklar.çünkü üçüncü gün yapıyor.embriyo az olduğu için beşinci güne gitmezler sanırım.sana birtanesi lazıö canım:dua:

X