HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar ben doktorumla görüştüm..yarın kese için çok erken olduğunu söyledi..En erken haftaya cuma gel dedi..beklicez bakalım...Bu arada antibiyotik başladım idrar yolu enfeksiyonu için de.Çok kötü olmuşum bugün idrarım kanlıydı bildiğiniz..korkuyorum miniğime bi şey olur mu diye

merhaba cnm,

bende bi çikolata kisti bireyiyim. artık ne desemki öyle bir etkilioki çocuğun olmuyor olanlara hayranım tabide senin çikolata kistin neye zarar vermiş bilmioyurm ama benm yumurtalrımı öldürmüş nerdeyse rezervi yok denecek kadar aza tüp bebek yaptırdım daha geçen hafta kimyasal gebelik oluştu sebebi yumurta rezervinin azlığı dendi sen bi an önce yumurta rezevnie baktır tüp bebeğe başla zaman geçtikçe yumurtaları sarıo bu laner Allah hepimize şifa versn birde bebek

Korkma canım.ohss olduğumda hastanede yatmıştım o zaman ateşim 37,5 altına düşmeyince antibiyotik içtim yeni bitti.olası bir enfeksiyondan şüphelenilmişti.

Tebriklerrr.. bazen değer yüksek olabiliyor ama bhcg takibi tek başına yeterli değil tek ya da ikiz demek için

Bebek olayında negatif sonuç almalar için Rabbim inşallah daha iyi şeyler hazırlıyordur eminim. Kabul olmayacak dua yoktur; ya biraz daha zamanı vardır, ya da daha iyi güzellikler hazirliyordur. Lütfen umudumuzu hiç yitirmeyin. Evladın olması da sınav olmaması da.

Arkadaşlar bir de bir şey sey soracagim. Bu negatif sonuç alanlar hiç kendinizde değişik bir şeyler hissetmismiydiniz? Hafif bulantı, memelerde ağırlaşma sızı, yumurtaliklarda kasiklarda ağrı gibi, çok tuvaletin gelmesi gibi

Gecmis olsun canim iyi dusunelim oyi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…