HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Benim 5. gün embriosudu bide.. yani seninki 3. güne yüksek cikmis masallah...
12. günümde 505 cikti..
Oyy maşallah senin ki epey katlamış canım darısı başıma
Doktorum da aynısını söyledi canım, normalde 12.gün değerinin 50-100 arasında olmasını beklerz ama seninki 10.gün olmasına rağmen yüksek dedi.. ama ikiz de diyemeyiz şimdilik dedi.. pazartesi yükselişe bakıcaz inşallah

Pazar vermicekmisin kan?
Hayirlisi olsun hakkinda canim..
Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun...

Gitmisken kan ver kan...
bak güne pozitif basladik.. öyle devam eder insallah cumanin yüzü
Suyu hürmetine.. hadi git kan ver
ben ve kan vermek yok canım sağol sonucu biliyorum nasılsa olmadı idrarda da çıkacağı için şimdilk kalsın kan ben onu bekledim çok eğer varsa kendi bir zahmet işaret yollasın eşşek sıpası

Benim 5. gün embriosudu bide.. yani seninki 3. güne yüksek cikmis masallah...
12. günümde 505 cikti..
Kız senin ki 5 günmüydü kaç gün sonraydı peki test günün benimki donmuş 5 gün embriyosu benm test tarhim neden 15 gün sürüyor anlamadım beni bir engin bilgilerinle aydınlatırmısınnormalde 12/13 en fazla bekleme süresi sanıyorum ben

Yok kiiizzz.. ne 15 günü... bebegin kesesini mi görcen napcan
4. günden sonra idrar testi yapanlar var...
idrara tabi herkesdeki gibi cabuk karismiyo hcg hormonu. kimisinde silik cikabilio...
ama senin 8. günün kesin kanda sonuc cikar..idrardada cikar
kacinci gün embriosuydu?

Ben 7. günümde erken gebelik testi yaptim..5. gün embriosu

Benimki de 5 gün embriyosu donmuş ama bnimki 22 sinde transfer oldum 7 temmuz da test ver dedi ay kafam karıştı

Yok annem yok.. git bi idrar testi yapta gel hadi hadi kaybedicek bisey yok cok sükür.,, allah ol dediyse seninle bebitolar.,, hadi yap test..
Yok canım yapmaycam eşşek sıpası kendi gelsin kapıya vursun evdeysem açarım bu arada bebitolar dedin kız benimkinin biri burda biri dondurucuda kaç senedir bekliyoz şimdide o bizi beklesin poklu bebiş

Yok canım yapmaycam eşşek sıpası kendi gelsin kapıya vursun evdeysem açarım bu arada bebitolar dedin kız benimkinin biri burda biri dondurucuda kaç senedir bekliyoz şimdide o bizi beklesin poklu bebiş

Belki ikiye bölündü ne biliyon...
Allah söylettti sanirim...
Hadi kalk.. test yap

amin inş canım ama yarını beklemeliyiz yapcaksakda sabah ilk idararla olması gerek su karıştırmadan bakıcaz baklım kısmet
Tamam tamam.. yarin insallah yap.. hadi sevindir bizi Minesuu nerde o daha ikna edici oluyo bu idrar testlerinde kendisininde donmus 5. gün embriosuydu.. 4. günden itibaren testlere basladi..

Tamam tamam.. yarin insallah yap.. hadi sevindir bizi Minesuu nerde o daha ikna edici oluyo bu idrar testlerinde kendisininde donmus 5. gün embriosuydu.. 4. günden itibaren testlere basladi..
hayırlısı canım inş isteyen dileyen hasretle özlemle beklyen herkese rabbim hayırlısyla evlatlarını nasip etsin inşiçine doğmuş demeki Minesuu nun tez canlı hemn yapmış bu gidişle dayanamz erken doğrur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…