HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

yaaa kizlar ben daha hicbir yere karar veremedim pazartesi ankada feza burak ve turan cetin ile gkrusucem snra karar veri em
Ben hepsiyle gorustum feza hoca degilde gokhan beydi gorustugum ikisinden birini sececeksen ankadayi sec bence turan cetin iyyy orasi resmen ticarethane gorustukten sonra sizi hemen muhasebeye yönlendirir hersey para iyyy cok soguk bir ortami var resmen ben ticarethaneyim diyor

Ben hepsiyle gorustum feza hoca degilde gokhan beydi gorustugum ikisinden birini sececeksen ankadayi sec bence turan cetin iyyy orasi resmen ticarethane gorustukten sonra sizi hemen muhasebeye yönlendirir hersey para iyyy cok soguk bir ortami var resmen ben ticarethaneyim diyor
bi doktor taidigimizin hocasiymisti o onerdi onu soyleyipte gdcem

H Hope01 canim cok gecmis
Olsun..
Antibiotikten korkma.. zarari olmaz bebise..
Asil icmezsen enfeksion daha zararli Allah korusun.. o yüzden düzenli kullan ilaclarini.. rabbim sifa versin...

E Eylul_07_89 slm, ben de Antalya da yaşıyorum bu ay negatifi aldıktan sonra Antalya tüp bebek merkezini araştırdım, haftaya Kemal bey den randevu aldım, sen memnunmusun merkezden, doktorun kim, rica etsem biraz bilgi verebilirmisin?

Merhaba hayirlisi olur hakkinda insallah ben aslinda cok arastirma yaptim sayilmaz kemalbey asil doktorum ama bayramda izinliydi kendisi murat hoca ve hasan hoca takip yapti opu kemal hoca yapacagim demisti ama o da izin donemine denk geldi hasan hoca yapacakmis simdilik bir sıkıntı yasamadim. Hastane ilgili yeterince. Basta kemal hoca icin cok diretmistim ama olmadi yarin opu var hem yumurta toplanacak hem rahimde egrilik var o duzeltilecek hem de polip var denilmisti baska bir hastanede ona bakacaklar ins kolay gecer

Merhaba hayirlisi olur hakkinda insallah ben aslinda cok arastirma yaptim sayilmaz kemalbey asil doktorum ama bayramda izinliydi kendisi murat hoca ve hasan hoca takip yapti opu kemal hoca yapacagim demisti ama o da izin donemine denk geldi hasan hoca yapacakmis simdilik bir sıkıntı yasamadim. Hastane ilgili yeterince. Basta kemal hoca icin cok diretmistim ama olmadi yarin opu var hem yumurta toplanacak hem rahimde egrilik var o duzeltilecek hem de polip var denilmisti baska bir hastanede ona bakacaklar ins kolay gecer
Canim yarin kacta opu?

Çok teşekkür ederim canım..daha iyiyim bugün 2-3 litre su içtim akşamda ilacımı aldım.Allah hepimize şifalar versin.Minikleri de korusun.

Amin canim.. oluyo hamilelikte illa biseyler.. bebitolar tüm
Vitaminleri cekio senden.. vücud direncini hemen kaybedio.. yeterki iyi olsunlar.. vitamin takviyesine baslariz insaAllah..

X