HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

melikosss Rabbim yardımcın olsun. jeliboni hayırlı olsun. Kızlar pazar opum var. E2 çok yüksek çıktı 4677. Doktor dondurma yapacağız dedi. Açıkçası zihnen hazır hissetmiyorum üzülmedim bekletmesine. Ağustos veya eylül de olacakmış daha netleştirmedik. Opu da konuşacağız. Gonapeptyl verdi gece 2 tane vuracağım. Yüksek çıkması ne ifade ediyor?

Canim kolay atlatirsin insallah..
e2 yüksekligi sanirim ohss riskini arttirio.. yani cok sknti olabilio.. doktri riske atmak istememistir.. sen doktoruna güven.,
Hayirlisiyla saglikli kaliteli yumoslarin olsun

Canim kolay atlatirsin insallah..
e2 yüksekligi sanirim ohss riskini arttirio.. yani cok sknti olabilio.. doktri riske atmak istememistir.. sen doktoruna güven.,
Hayirlisiyla saglikli kaliteli yumoslarin olsun
Amin inşallah canım. Doktoruma çok güveniyorum şükür. Şimdi netten baktım. E2 bu kadar yüksekken transfer olursa sonuç negatif oluyormuş zaten. Transfere kadar tatile gidip gelirim. Kafam dağılır biraz. Çok istediğimiz bir tayin işi vardı olmadı onun stresi bitmeden tüpe giriştik. Ara vermek iyi gelir inşallah bana. Hep dualarımdasınız kızlar. Her namazdan sonra yapıyorum inşallah. Siz de beni unutmayın. Adım Aslı

Canım hayırlısı olsun.e2 ne kadar yüksekse o kadar çok yumurtan var pda ohss demek.sanırım en az 20 yumurtan olur opuda.

M melikos ne kadar uzme kendini desemde uzuleceksin demekki zamani gelmemis hakkinizda hayirlisi olsun umarim bi dakinde hamilelik haberini sende aliriz kacinci denemendi canim

Herseyde bi hayir vardir canim... hem vücudunda dinlenmis olur.. dualarimiz hepimiz icin.. Allah yar ve yardimcimiz olsun.,

Benimki uçmuş o zaman inşallah kaliteli çıkar. Senin hamilelik nasıl gidiyor canım?
Benim şuan e2 değerim 4000.ohss olduğum için bebekte tutunduğu için e2 değerim iki katına çıktı.o yüzden doktorun mantıklı olanı yaptı.ben opudan sonra değil transferden sonra ohss oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…