HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

kızlar anca yazabiliyorum kusura bakmayın nolur.. sonucu öğrenir öğrenmez nasıl bi sinir boşalması yaşadıysam eşime sarılıp hüngür hüngür ağladım.. üzüntüden değil sevinçten bu sefer çok şükür.. umarım hepiniz yaşarsınız bu duyguyu en içten duamla samimiyetle söylüyorum..

bugün transferimin 10.günüydü, değerim 96.27 çıktı çok şükür :nazar:
ağlama seansım bitince hemen doktorumun yanına çıktım, ilaçlarımı yazdırdım ve işe geldim .. pazartesi tekrar kan vereceğim, inşallah güzelce katlansın değerim :dua:
melikosss melikosss güzel haberlerini bekliyorum canım..

hepinize desteğiniz duanız varlığınız için çok teşekkürler :KK36:

Cnm çok tebrik ederim,Allah tamamına erdirsin

ay evet ben de bu toğiğin enerjisine uğuruna inanıyorum :-):KK37:

sağol canım benim.. kendimiz için mutlu oluyoruz da keşke hepimiz de güzel sonuçlar alabilseydik, emin ol içim buruk.. 5 yıldır deniyorum 5 yıldır uğraşıyorum inşallah artık vakti gelmiştir hayırlı sağlıklı bi yavrucağın.. senin de yakında olacak diye düşünüyorum bak demişti dersin..
göğşen hocayla dertleştik biraz, senin negatif aldığın gün 3 kşiymişsiniz toplam negatif olan.. çok üzülmüş dertlenmiş.. gözlerinden anlaşılıyordu samimiyeti.. hastanın psikolojisinden çok iyi anlıyor emin ol. ikinci denemende de ona gitmelisin bence.. ( tabi o zamana kadar kendiliğinden hamile kalcaksın ama neyse :-))
Evet negatif benle birlikte bi kişi daha vardı diğerini bilmiyordum. Doğrudur Canik. Bakalım. Kısmet 14.00 gibi gideceğim bende doktora.. kist falan var mı diye kontrol edecek sanırım. Sonrada mola a a a aa ... hayata devam. Kısmet. ..

kızlar anca yazabiliyorum kusura bakmayın nolur.. sonucu öğrenir öğrenmez nasıl bi sinir boşalması yaşadıysam eşime sarılıp hüngür hüngür ağladım.. üzüntüden değil sevinçten bu sefer çok şükür.. umarım hepiniz yaşarsınız bu duyguyu en içten duamla samimiyetle söylüyorum..

bugün transferimin 10.günüydü, değerim 96.27 çıktı çok şükür :nazar:
ağlama seansım bitince hemen doktorumun yanına çıktım, ilaçlarımı yazdırdım ve işe geldim .. pazartesi tekrar kan vereceğim, inşallah güzelce katlansın değerim :dua:
melikosss melikosss güzel haberlerini bekliyorum canım..

hepinize desteğiniz duanız varlığınız için çok teşekkürler :KK36:

Harika canim benim.. ayni cikmis degerimiz :-) insallah kat kat katlanir saglikla degerin.. adina cok sevindimmmmmm...

Bugün alıcam testi canım yarın yada pazar günü yaparım cesaret edebilirsem tabi:KK17:iğneye gidecem ya 2.30 ta ozman alıcam bşrde dondurma alyım kız bu senin ilk dondurması olsun:dondurma:sıcakta iyi gider

Gitmisken kan ver kan... :KK70:
bak güne pozitif basladik.. öyle devam eder insallah cumanin yüzü
Suyu hürmetine.. hadi git kan ver :KK70:

Hadi gözün aydın canım yaşasın topigimize bir hamiş daha katıldı:)
Teşekkürler canımm bu topic çok uğurlu maşallah :KK49:
Evet negatif benle birlikte bi kişi daha vardı diğerini bilmiyordum. Doğrudur Canik. Bakalım. Kısmet 14.00 gibi gideceğim bende doktora.. kist falan var mı diye kontrol edecek sanırım. Sonrada mola a a a aa ... hayata devam. Kısmet. ..
Kist filan da yoktur canım hepsini regl ile temizliceksin sonra her şey güzel olacak :)
jeliboni jeliboni gözün aydın canım.kat kat artsın inşallah değerlerin:dua::anneadayı:
Teşekkürler canımm inşallah:dua:
Harika canim benim.. ayni cikmis degerimiz :-) insallah kat kat katlanir saglikla degerin.. adina cok sevindimmmmmm...
Aaaa öyle mi?:emir_bebek:
Sonraki değerlerin kaçtı canım yazabilir misin bana da referans olsun:anne:

Teşekkürler canımm bu topic çok uğurlu maşallah :KK49:

Kist filan da yoktur canım hepsini regl ile temizliceksin sonra her şey güzel olacak :)

Teşekkürler canımm inşallah:dua:

Aaaa öyle mi?:emir_bebek:
Sonraki değerlerin kaçtı canım yazabilir misin bana da referans olsun:anne:

Benim 5. gün embriosudu bide.. yani seninki 3. güne yüksek cikmis masallah...
12. günümde 505 cikti..

X