HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım yerleşme kanamasıdır o inşallah.. yarın kan ver bhcg baktır, hiç test yaptın mı?
Hayır hıc test yaptırmadım heösıreye ulastıö adet kanamsı olmaz yerlesme olabılır dedı. Simdi lavobadan gelıyem pecetyçe sılınce kahve rengı leke geldı bole devam edermı yerlesme lekesı

Hayır hıc test yaptırmadım heösıreye ulastıö adet kanamsı olmaz yerlesme olabılır dedı. Simdi lavobadan gelıyem pecetyçe sılınce kahve rengı leke geldı bole devam edermı yerlesme lekesı
Umarım yerleşme kanamasıdır.bazılarında oluyormuş canım bu kahverengi kanama.bence yarın bir test verin.

Kızlar acilllll neolur biseyler yazın transferı ın 9.günü azonce 10/15 dk suren adet agrısına benzer karnımın alt tarafında bir agrı yasadım gectıkten sonra crınojelı uyguladım cıkartırken ucunda kahverengi bıseyler ve toplu iğne bası kadar pembe leke vardı. Neolur bıseyler yazın hemseıreye yazdım ama cevap vermedi
Benimde var fena şekilde adet sancılarım telaşlanma canım olabiliyormuş öyle öbürüde yerleşme kanamasıdır relax olun biraz olumlu düşünün herşey güzel olacak diyin :)

Evet olur canım haftalarca sürdüğü olur az miktarda normaldir panik yok.. bu durum kötüye değil iyiye işaret, çok yüksek ihtimal bebişin sana tutunmuş :)

Hemşehriyiz canım ben de davut güven e teda ı olmuştum aşılama yapılmıştı ayrıca histeroskopi de yapılmıştı tüplerim açık mi diye yani adını yanlış yazmış olabilirim :) iyi bir hekimdir Davut bey. bizim tedavimiz başarısız olmuştu ama dediğim gibi aşılamaydı. Medical park da Mehmet çetinkaya ile de tüp bebek tedavim oldu olumlu sonuçlandı ancak kalp atışları olmadı ve kürtaj oldum. Şimdi yine tüp bebek tedavisi ile 5 haftalık hamileyim. Dediğim gibi Davut bey çok iyi ilgili ve kesinlikle tecrübeli bir hekimdir onun hastası oluo bebişini kucağına alan tanıdıklarım var. Inşallah sen de onlardan biri olursun. Tedaviden önce bazı hekimler hastaların durumuna göre ilaç verebiliyor ben de vitamin tarzı bir şeyler kullanmıştım. Inşallah herşey gönlün e göre olur toprağım:)
Cok tesekkur ederim canm icimi rahatlattin gercekdende iyi bir hekime benziyor davut bey insallah bnde olumlu sonuc alirim

7 Temmuz test günü ise transferin ne zaman oldu acaba?bizim test günleri aynıydı galiba seninle dimi, dün konuşmuştuk ama benim bugün daha 6. Günüm. Sen 10. Günüm yazmışsın. Ben mi anlamadım acaba?
Canım benim cumartesi 10 gün olcak transfer olalı onu dedim :KK45:22 sinde oldum ben transferi:KK75:belki test yaparım dedim o gün için :KK34:eşimde bugün diyor test alayım yapcanmı diyr dedim yok :KK48:yapsamda ona demeyecem üzlmesin diye o_Oama belkide yapmam bakalım hayırlısı olsun inş :dua:

Evet olur canım haftalarca sürdüğü olur az miktarda normaldir panik yok.. bu durum kötüye değil iyiye işaret, çok yüksek ihtimal bebişin sana tutunmuş :)
Yaa gercektenmı ınsallah valla suan kalbım nerede atıyor bılmıyorum cok kotu oldum panık yaptım,bşde adet sancıları olunca hepten cıldırdım, hemsıre adet olmazsın daha erken dedı tutunma olabılır dedı sızler gıbi, ama gelde bana anlat işte..

Kan sonuccum 4 bin :KK70: iki gun once 984 tu baya katlamis gorunuyor. Iki tane koysalardi ikiz derdik ben de ama 1 tane koydular :KK70:
Kız tek yumurta ikizidir belki :anne::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallah rabbim kucağında sevdirsin inş darısı hepimze olsun allahın izniyle:nazar::dua::KK200::anneadayı:ben normal hamileliğimde 8 bin küsürdü keseyi görmüştük 10/15 gün sonrada kalp atışını duymuştum ama nasip olmamıştı senin kese görünür az daha sabret kalp atışınıda duyarsın allahın izniyle ama bekleymem dersen gidersin :KK45:

Ilac disinda hep saglikli beslendim..
Bol su.. bol protein..
Ohss olmamik icin bunlara
Cok dikkat etmelksin canim..
Haber ver yarinki kontrol hakkinda olur mu.,

Canim ah ah..
Hani idrar
Testi yapmicaktin..
Niye
Erkenden kendini üzüyorsun.. bebitolarini üzüyorsunnn.. yarin bence kan ver.. bide carsamba verirsin.. üzme kendini o bebisler buraya gelicek!!! Insallah :-)
PembeHelvam PembeHelvam kontroller guzel gidiyor 20 tane yumis var ve cumartesi opu yapilacak korkuyorum aslinda..opu sonrasi cok agri oluyor mu

Yaa gercektenmı ınsallah valla suan kalbım nerede atıyor bılmıyorum cok kotu oldum panık yaptım,bşde adet sancıları olunca hepten cıldırdım, hemsıre adet olmazsın daha erken dedı tutunma olabılır dedı sızler gıbi, ama gelde bana anlat işte..
Kız hemen telaşlanma :dua:rabbimn izniyle tutunma lekesidir o çok örnek gördüm ben burda senin gbi olup doğruran çok oldu allhın izniyle şimdi bir silkelenle aç ellerini rabbime dua et hadi bakim :dua:ben bugün hem ağladım hem dua ettim beni benden iyi bilen rabbim hayırlısını versin inş hepimze:dua:

PembeHelvam PembeHelvam kontroller guzel gidiyor 20 tane yumis var ve cumartesi opu yapilacak korkuyorum aslinda..opu sonrasi cok agri oluyor mu
Mssallah canim insallah hepsi kaliteli olur..Olmaz insallah canim. Ama genelde adet agrisi gibi sanci olabilio.. parol verilio serumla birlikte iyi geliyo biiznillah.. he bide sicak su torbaSi evde iyi geliyo canim.. eger öyle agrin olursa..

:dua:Bunu bir arkadaş yazmıştı bize okyun kızalr namazdan ve duadan sonra:dua:

Eklentiler

• IMG_1588.JPG
    IMG_1588.JPG
    116,1 KB · Görüntüleme: 48
Ay sıcaktan piştim bide uykum geliyorki :uykucu::uykucu::uykucu::KK54:ayy uymasam diyroum dayanmıyorum dünayanın en güzeş şeyi uyumak olsa gerek herşyden uzak oluyosun :-)

Selam kızlar...Nasılsınız?opu bekleyenler transfer bekleyenler..Sonuç bekleyenler...heyecan dorukta annelik yolunda..Ben bugün de kan verdim çok şükür katlanmış değerim.1000 in üstünde transvajinal kese gözükürmüş cumartesi 2000 lerde olur bi aksilik olmazsa gidip baktırmayı düşünüyorum..

Mssallah canim insallah hepsi kaliteli olur..Olmaz insallah canim. Ama genelde adet agrisi gibi sanci olabilio.. parol verilio serumla birlikte iyi geliyo biiznillah.. he bide sicak su torbaSi evde iyi geliyo canim.. eger öyle agrin olursa..
Insallah kaliteli olur.. sayisi onemli degil kaliteli olmadiktan sonra. umarim ohss olmaz. Transferden sonra sen yattinmi hastanede. Bugun butun transfere girenler beklemeden cikti. Sordugumda yatirmadiklarini soylediler.

Bebis gelince göreyim bide seni :KK70:
Ağzın bal yesin helvacığım:dua:inş ama ben pek ümitli değilm kızz kızmayın bana nolur :KK23:ama hiç bişey hisettmiyorum olumsuzum ben :KK23:ya allahımdan hayırlısı bugün oturdum ağldım ablam konuştuktan sonra sonra dedim kalk abdest al dua et ne ağlıyon dedim oturdum hem dua ettim hem ağladım :dua:rabbim neyler neyşerse güzel eyler vardır bunda da bi hayır ne deyim canım korkuyorum işte :dua:ay uykluyordum resmen kızzz:uykucu::uykucu:

Selam kızlar...Nasılsınız?opu bekleyenler transfer bekleyenler..Sonuç bekleyenler...heyecan dorukta annelik yolunda..Ben bugün de kan verdim çok şükür katlanmış değerim.1000 in üstünde transvajinal kese gözükürmüş cumartesi 2000 lerde olur bi aksilik olmazsa gidip baktırmayı düşünüyorum..
Hadi gözün aydın canım rabbim kucağında sevdirsin inş :dua:darısı hepimze olsun allhın izniyle ay sıcakta nörüyonuz ben mayıştım piştim uykluyorum :KK45:

Insallah kaliteli olur.. sayisi onemli degil kaliteli olmadiktan sonra. umarim ohss olmaz. Transferden sonra sen yattinmi hastanede. Bugun butun transfere girenler beklemeden cikti. Sordugumda yatirmadiklarini soylediler.

Narkozun etkisi gecene kadar kaliyorsun canim.. yani toplamda merkezde gecirecegin vakit 2-3 saat..

Kqc olmus degerin cnm

X