HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İnanırım canım :KK45:bizde öyleyiz çünkü tedaviye başladıkmı daha olmaz eşim çok hevsleniyor bense hiç hevsim yok hiç bişeyde hisetmiyorum sanki hiç yapmamışım gbi hisediyorum :dua:inş bu kez olur olmasada ikincisini yaprız bitane daha var çok şükr napim :63:sıpalar kaç senedir bizi üzyolar bir olsa bak ben napcam onalra:KK11:yarın test alıp cumartesi yapsam mı acaba 10 gün olcak :ıslık:yoksa beklesem mi 7 temmuzu bilemdim :KK64:hiç bişeyde hisetmiyorum rahat taklıyorum sadec gaz var çok değil birde her kokuyu alıyorum kasıklarımda ağrımıyor sadece popişm acıyor iğneden gögüsümde de çok ağrı yok hafif varhiç olmadı gbi hisediyrum ya hakkımda hayırlısı olsun ne deyim :dua:
7 Temmuz test günü ise transferin ne zaman oldu acaba?bizim test günleri aynıydı galiba seninle dimi, dün konuşmuştuk ama benim bugün daha 6. Günüm. Sen 10. Günüm yazmışsın. Ben mi anlamadım acaba?

Canım bi de ben öğretmenim lisede. Gençlere hep akıl veririm. Meğerse benimki bana yetmiyormuş :KK43:

hocam sakin aaaa :) sana bunları diyorum ama acaba 1ini ben uyguluyomuyum sorsana ? şimdiden isimler hazır, 1 kocaman koli alakasız kıyafetler hazır. allahım bizi sınamasın inşallah.

Ali Rüştü ERGÜR doktorum yakın bir arkadaşım onunla ilk denemede hamile kaldı. Tabi vesile ama nasip :) koşuyolunda park15 muayenahanelerinde işin tuhaf yanı maliyet hakkında net bir bilgim bile yok girdim bir tünele Allah sonunu hayıra çıkarsın:)
ben yarın için randevu aldım başlıyorum inş :)) bizim 6.400+1,500 ilaç ve embriyo dondurmak istersen 1.800 dediler

ay evet ben bi de hamilelik hormonu bastım ya kendime, evde bildiğin hamile modunda geziyorum.. eşim de manyak uydu bana, sürekli sana balık yedirmem lazım sana şunu yapmam lazım diye hamile kocası moduna bağladı :KK70: dün beni alışverişe götürdü bol kıyafetler aldırıyo ilerisi için rahat giyerim diye :KK70: :KK70:
Kıyamam eslerde artık bi değişik oldu ne yapsinlar
Ask olsun.. tabi burda olucan.. beraber ciktik bu yola.. anca beraber kanca beraber.. yilmak yok..
iyi olmana sevindim... hayirli sonuclar alirsin insallah canim.. nasipte neyse o ...
Bebeklerim olursa adları şimdiden belli.
Nasip. Kısmet. İnşallah. Şükür. Ehehe

X