HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

E Eylul_07_89 slm, ben de Antalya da yaşıyorum bu ay negatifi aldıktan sonra Antalya tüp bebek merkezini araştırdım, haftaya Kemal bey den randevu aldım, sen memnunmusun merkezden, doktorun kim, rica etsem biraz bilgi verebilirmisin?

Merhaba bayanlar araniza yeni katildim tup bebek yaptirmak istiyorm samsundaym omü de yaptiricam kismetse doktorum davut guven ilk denemwm olacak doktorum haxirlik tedavisine aldi bisteron decavit ve omepaQ10 verdi ilac olarak bunlar yumurta kalitesini arttirmak icinmis asil tup bebek tedavisi onumuzdeki ay baslicak sizde bu tarz ilaclar kullandinizmi ? Yasim 27 amh dusuklugunden dolayi tup deniyoruz 18 aylik evliyim
Hosgeldin canim aramiza dediklerimin hepsini kullandim tam 3 ay ve tabi bi cok sey yaptim istersen sanada soylerim sıkı hazirlandim adet olunca ikinci tedavime baslayacam lakin ilkinde hic bisey yapmamistim acemilik ve yanlis diktor secimi benimde amh dusuk senin kac amh fsh canim

Bu topik te düşünce gücüne elimden geldigince dikkat etmeye çalışıyorum. Ornegin çok umitsiizm diyenlerinnki tutuyor mu, ya da hissediyorum diyenlerinnki ne çıkacak. Gerçi baya elemelere oldu, bir çok kisininkii belli oldu ama merak ediyorum kelimelerimizin bizdeki etkisini. Aklımda bir iki kişi var. Sözleriyle sonuçlarını karsilastiriyorum çapımda :)

Iyi geceler kızlar toto ağrısından u yu ya mı yorummmm...Doktorum hergün progestan 50 mg vurulmam gerektiğini söyledi bugün 3.gün cumartesi sabahı transfer var.Düzgün çözünürler ise 2 embriyo transfer edilecek inşallah.Bana pıhtılaşma için iğne verilmedi.Sizce istemeli miyim? Neye göre kullanılıyo? Ben pişman olmamak için ne gerekiyosa yapmak istiyorum.

Bu topik te düşünce gücüne elimden geldigince dikkat etmeye çalışıyorum. Ornegin çok umitsiizm diyenlerinnki tutuyor mu, ya da hissediyorum diyenlerinnki ne çıkacak. Gerçi baya elemelere oldu, bir çok kisininkii belli oldu ama merak ediyorum kelimelerimizin bizdeki etkisini. Aklımda bir iki kişi var. Sözleriyle sonuçlarını karsilastiriyorum çapımda :)

Kimler mesela..bizle de paylaş toplumsal deneyini :KK66:

Bence sen hamissin.... uyku ondan :-)
Git yarin kan ver... hepimiz sevinelim hadi :-)
Ben okadar cesaretli değilim ki:KK12:zaten korkuyorum olmadı diye :işsiz:birde kan vermek :eek:belki idrar testi yapabilirim yarın yada paZar günü ona korkuyorum ay ben hep korkuyorum ama nedense çok rahatım 4 üncü denemeden kaynaklı galiba :dondurma:

Iyi geceler kızlar toto ağrısından u yu ya mı yorummmm...Doktorum hergün progestan 50 mg vurulmam gerektiğini söyledi bugün 3.gün cumartesi sabahı transfer var.Düzgün çözünürler ise 2 embriyo transfer edilecek inşallah.Bana pıhtılaşma için iğne verilmedi.Sizce istemeli miyim? Neye göre kullanılıyo? Ben pişman olmamak için ne gerekiyosa yapmak istiyorum.
Canım ben de kullanıyorum iğneden önce ve sonra arnica krem yazmışlardı bana birde iğneden gelince buz uygula bi saat arayala 5 dakika koy morarıp şişmesin ama direk deriye temas ettirme buzu elbisenin üstünden koy ben öyle yapıyorum benimde iğne yok coraspirinim var pıhtılaşmaya hayırlısı ney ise o olsun:dua:

IMG_5870.JPG
Aslında örgü çok iyi gelebilir,terapi gibi bi şey ya...Tavsiye ederim..
Evet ama bu sıcakta hiç çekemem sanırsam :KK48:çünkii çoook sıcakk:işsiz:bu arada benim muhabbet kuşum var :KK45:konuşuyor adını umud koydum bize umud olsın diye onunla uğraşıyom şimdilk buda kendisi:KK49:

Son düzenleme:
Hadi hadi test yap :-) madem
Rahatsin... :-)
:KK48:Yok daha değil canım bugün alayım dursun evde iki tanecik alayım diyorum cesaret edersem yaprım etmsem durur:KK48:benide gaZa getirmeyin :KK70:ay çok sıcak hava ilacım bitmiş daha kahvaltı edemedim kociş salcaktı aldırıp hala gelemdi eczane açılmadı sanırım :KK28:

Selam kızlar...Nasılsınız?opu bekleyenler transfer bekleyenler..Sonuç bekleyenler...heyecan dorukta annelik yolunda..Ben bugün de kan verdim çok şükür katlanmış değerim.1000 in üstünde transvajinal kese gözükürmüş cumartesi 2000 lerde olur bi aksilik olmazsa gidip baktırmayı düşünüyorum..
Hadi hayırlısı bakalım ben de pazartesi gideceğim kese için inşallah Allah ım zaman çabuk geçsin daha önce nasip olmayan kalp atışlarını duyayım istiyorum çok korkuyorum aynı hayal kırıklığını yaşamaktan Rabbim hepimizinkini tamamına erdirir insallah

:KK48:Yok daha değil canım bugün alayım dursun evde iki tanecik alayım diyorum cesaret edersem yaprım etmsem durur:KK48:benide gaZa getirmeyin :KK70:ay çok sıcak hava ilacım bitmiş daha kahvaltı edemedim kociş salcaktı aldırıp hala gelemdi eczane açılmadı sanırım :KK28:

Bugün kacinci günün canim?

X