HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İnşallah canım benim herkes için hayırlısı olsun benim 8. denemem bir kimyasal dışında hiç tutunamadı bile bi de tavan yapan hormonlarla biraz abartmış olabilirim gerçekten affınıza sığınıyorum tabi ki bu yolda yılmak yok devam edicez hamişlerimizle mutlu olucaz:KK200:
Ben yeni okuyorum canim birakma kendini daha hic bisey belli degil sizde sorun neydi canim ya

Merhaba bayanlar araniza yeni katildim tup bebek yaptirmak istiyorm samsundaym omü de yaptiricam kismetse doktorum davut guven ilk denemwm olacak doktorum haxirlik tedavisine aldi bisteron decavit ve omepaQ10 verdi ilac olarak bunlar yumurta kalitesini arttirmak icinmis asil tup bebek tedavisi onumuzdeki ay baslicak sizde bu tarz ilaclar kullandinizmi ? Yasim 27 amh dusuklugunden dolayi tup deniyoruz 18 aylik evliyim

Agustos ayında tatile gideceğiz inşallah. Yani o ay tedavi yapamam. Temmuz . Yani negatif sonrası ilk ay hiç tup bebek yapmak istemiyorum. Bakalım doktora yarın giderim belki. Bugün ki kan yarına çıkar. Doktor ile konuşurum . Ne diyecek. Bi de muayene de bi sıkıntı çıkmaz umarım yumurtaliklar rahmim arada bir kasiliyo.
Canım gözünden kaçmış sonucun gećmış olsun Allah ım tez zamanda bebeğine kavuşturur seni inşallah

yok hiç yapmadım.. ilk tüp bebeğimde de kan tahlili için 12. gün yapın demişlerdi, ben bekliyordum günümü.. 10. gün sabahı işe gitmek için hazırlanırken doktorum aradı hadi git kan ver tuttuysa çıkar sonuç dedi.. hemen kalkıp gittim ve 255 çıkmıştı :)

Bunda da sabırla bekliyorum yarını ama heyecan çok tabi.. evde bi tane bile idrar testim yok.. o negatif sonucu görme korkusuyla hiç bulaşmıyorum testlere.. en güzeli kanımı vereyim 45 dk sonra telefonuma whatsupp'la göndersinler sonucu, en güzeli :)
Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba bayanlar araniza yeni katildim tup bebek yaptirmak istiyorm samsundaym omü de yaptiricam kismetse doktorum davut guven ilk denemwm olacak doktorum haxirlik tedavisine aldi bisteron decavit ve omepaQ10 verdi ilac olarak bunlar yumurta kalitesini arttirmak icinmis asil tup bebek tedavisi onumuzdeki ay baslicak sizde bu tarz ilaclar kullandinizmi ? Yasim 27 amh dusuklugunden dolayi tup deniyoruz 18 aylik evliyim

Hoş geldin canım. Bana 1 ay öncesinden omega ve inofolic verdi canım. Kendim d vitamini kullanıyorum ayrıca. İnşallah sağlıklı Bebişlerin olur:KK45:

Hemşehriyiz canım ben de davut güven e teda ı olmuştum aşılama yapılmıştı ayrıca histeroskopi de yapılmıştı tüplerim açık mi diye yani adını yanlış yazmış olabilirim :) iyi bir hekimdir Davut bey. bizim tedavimiz başarısız olmuştu ama dediğim gibi aşılamaydı. Medical park da Mehmet çetinkaya ile de tüp bebek tedavim oldu olumlu sonuçlandı ancak kalp atışları olmadı ve kürtaj oldum. Şimdi yine tüp bebek tedavisi ile 5 haftalık hamileyim. Dediğim gibi Davut bey çok iyi ilgili ve kesinlikle tecrübeli bir hekimdir onun hastası oluo bebişini kucağına alan tanıdıklarım var. Inşallah sen de onlardan biri olursun. Tedaviden önce bazı hekimler hastaların durumuna göre ilaç verebiliyor ben de vitamin tarzı bir şeyler kullanmıştım. Inşallah herşey gönlün e göre olur toprağım:)

Kızlar acilllll neolur biseyler yazın transferı ın 9.günü azonce 10/15 dk suren adet agrısına benzer karnımın alt tarafında bir agrı yasadım gectıkten sonra crınojelı uyguladım cıkartırken ucunda kahverengi bıseyler ve toplu iğne bası kadar pembe leke vardı. Neolur bıseyler yazın hemseıreye yazdım ama cevap vermedi

Kızlar acilllll neolur biseyler yazın transferı ın 9.günü azonce 10/15 dk suren adet agrısına benzer karnımın alt tarafında bir agrı yasadım gectıkten sonra crınojelı uyguladım cıkartırken ucunda kahverengi bıseyler ve toplu iğne bası kadar pembe leke vardı. Neolur bıseyler yazın hemseıreye yazdım ama cevap vermedi
Canım sıkıntı yok sakin adet sancısı normal bir durum leke ise çok minicikmis bence herşey yolunda endişelenme yine de ulaştığın zaman sorarsın dr una

Canım yerleşme kanamasıdır o inşallah.. yarın kan ver bhcg baktır, hiç test yaptın mı?

X