HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Pihtilasma var mi

Selamlar cnm ben de kan verdim bekliyorum bakalım.Ya o crione jeli ben de aşılama tedavimde kullanmıştım ve çok kötü olmuştum.Şimdi tekrar kullanıyorum kendime göre bi yol buldum ve bu kez çok sorun yaşamıyorum.Sana da anlatayım bi kere plastik ve sert olduğu için jeli ucuna az miktarda bulaştırıp kayganlaştırabilirsin ve çok çok yavaş hareketlerle uygulamak gerekiyor yoksa tahriş yapıyor.Sonra 1-2 dk uzanıp ben günlük ped tutuyorum ama onun üzerine 2 kat kağıt havlu koymaya başladım ve çok rahat ettim.Daha kuru kalıyor ve daha rahat hissediyorum.Bi sen de deneyebilirsin.Ama tahriş kaşıntı başladıysa mantar filan olmuş olabilirsin doktroruna danışarak progestan kapsüle mi geçsen o bölge biraz düzelene kadar.Çünkü çok kötü olmuştu benim ve katiyen kullanamamıştım ağrıdan...

Testçiler hadi kan vermeye,ben verdim bile!!! herkes sonuçlarını kronolojik sıraya göre yazsın bakalım nasıl gidiyo

Enjeksiyonu doğru yere ve tecrübeli biri yaptı değil mi canım?Allah korusun siyatik sinire filan denk getirmesin?Ama öyle olsaydı çok çok belirgin şeyler olurdu.Muhtemelen iğne yağlı olduğundan yapıldığı yerde ödem yaptı o ödem de siniri sıkıştırıyor.Biraz buz uygulayabilirsin bence.

Ooo süper hayirli olsun canisiii...

Evet canım özel bi tıp merkezinde yaptırdım.. biraz daha geçmezse doktora gideceğim..

Değeri kat kat yükselen arkadaşlara tebrikler

Ben sabah idrar testini yeniledim daha da silinmis malesef resimde gorunmeyecek kadar hayalet bi cizgi olmus sanirim yine kimyasal oldu malesef. akşam üstü acile gidicez kabul ederlerse orda vericem kani ama umudum kalmadi ciksa ciksa en fazla 5 cikar

Moralini bozma sakin canim insallah idrar testi yanlistir insallah kimyasal degildir aksami bekleme istersen ver en azindan icin rahatlasin umarim bebisin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…