HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar kan testi yaptırdım ve sonuç 11 çıktı..çatlatma iğnesinin etkisi ile 2.çizgi çıkmış demek ki..ve negatif sonuçlandı muhtemelen bu deneme de..çok üzgünüm

Ya akşam . Ya da yarin sabah kan vereceğim kızlar. . Hayirlisi bakalım. Kısmet.
Bugün ilk kez ev supurdum. Ve evleri viledaladim.

3.gün embriyosu..ama transfer sırasında compact demişti doktor..7. Günüm
compact ne demek bilmiyorum ama bence test için erken ve gününe göre normal bi deger çıkmış gibi geldi bana neden negatif diyorsun anlamadim. 3.gun embriysonda test günü 12. gün daha 5 günün var o 5 günde kat kat artar değer

Selam cnm çok teşekkür ederim hala kayınvalidemlerdeyim bugün annemlere gidicez..İyi geçiyo çok şükür bayram.Dün kan verdim,yarın bi daha vereceğim inşallah.Mutluyum çok şükür ama tedirginlik devam ediyo.Allaha bıraktık,hayırlısı...Sen nasılsın,artık kan ver biz bile çatladık burda

Be çok şey yaşamışsın canım inşallah bu son olur da bebeklerine sağlıklı olarak hayırlısıyla kavuşursun

İyi olmana sevindim canım. Bende akşam yada yarın sabah vereceğim kan insallh

Merhaba yol arkadaşlarım hamile olarak ilk bayramımız zaman çabuk geçsin istiyorum bir an evvel kalp atışları aşamasına gelmek istiyorum ilk denemem de o güzel sesi duymak nasip olmamıştı onun yerine kürtaj masası düşmüştü payıma.... Neyse güzel şeyler düşünelim 3 temmuz da kese için dr a gideceğim inşallah. Buarada hala adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor kısa süreli ama etkili ağrılar öncekinde de olmuştu normal sanırım sizler de durum nasıl sayfalar çok ilerlemiş tek tek bakamadım Adige_ PembeHelvam izmirie H Hope01 durumlar nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…