HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bence carlatma ignenin etkisi yoktur.. git kan ver canisiii.. hayirli olsun insallah
O kadar çok korkuyorum ki..normalde kendini cesur ve güçlü hisseden ben hayatımda ilk kez aciz hissediyorum..Başka deneme yapmaya şansım yok gibi artık..hem maddi nedenlerden hem de amh 0,06 fsh ise geçen ay 25 çıktı..bu fsh değeriyle tedaviye başlamıyorlar bile

Bence idarsr testi sana suan moral olmali.. ya hic cikmasaydi? Ister istemez moralin düsücekti,, o yüzden senin yerinde olsam.. kan verip kendimi
Sevindirirdim
Allah büyük.. güzel düsün..

Agrilarin sanirim normal canim.. ve bence iyiye isaret ..
Ayy git kan ver kiz carsambada katlanmis mi diye bakarsin.. hadiiii sevindir biziii,.
canim kollarimdaki morluklar yeni geciyor tekrar o sürece girmek gözümü korkutuyor acaba deger artti mi artcak mi diye sürekli git 2 güne bir kan ver filan o yuzden gününde yaptirayim da neyse o olsun artik.. keske şöyle yüksek bi degerle ogrensem ikinci tahlilile de arttığını görürsem bi daha tahlil falanda yapmam belki... ilk deneme de kac kere kac kere kan verdik 2 kat artmiyordu her tahlil büyük heyecan stres cok zor günlerdi ikinci deneme de yine ayni sey oldu, simdi yine ayni seyleri yaşamak istemiyorum Rabbim sağlıklı gebelik nasip eder insallah hepimize

Transferin 7, çatlatma iğnesinin 11.günü ..çatlatma iğnesinden olabilir mi acaba hala?
bence güzel çıkmış cnm muhtemelen igne etkisi gecmistir gecmediyse bile etkisi cok azdir sadece igne etkisi olsa daha gölge gibi olurdu bu bayaga kirmiziya dönük bi cizgi olmuş:)

Simdiden noooolur moralini bozma..
biliyorum iki kere yasayinca tedirgin oluyo insan.. ama simdi illaki aynisi olucak diye bidey yok.. Allah korusun.. biz bolca dua edicez.. olmucak insallah öyle bisey.. insallah sagliklica gebeligin devam edicek.. buna sende inanmalisin.. güclü olmalkskn.. suanda icinde iki minnosun var sana sSIMMMMSIKI TUTUNMAK ISTEYEN.. üzme onlarida annesi.. konus onlarla.. birlikte bu zor bekleyisi insallah atlaticaksiniz.. siz güclüsünüzzz hemde cooook.. carsamba günüde insallah güzel. Yüksek ve hayirli bi deger görürüz insallah,, dua dua dua..

Rabbim insallah mucizeni sana bagislasin bebegin seninle olsun. kiyamam cok zor durumlar...

insallah cnm umudum var zaten ve kendimi boş yere üzmuyorum simdiden olumsuz bi durum olursa o zaman üzülürüz napalim simdi bol bol dua ediyorum Rabbim sen onlari saglikla kucagima almayi ve senin razi olacagin sekilde yetistirmeyi nasip et diye... Rabbim hepimize nasip etsin bunu. Silik de olsa bi cizgi gördük cok şükür negatif te olabilirdi test deyip teselli oluyorum. test kurudukca kalemle cizilmis gibi ince kirmizi bi cizgi oldi gelip gidip testi seviyorum delirdim galiba :)) normal yolla denedigimizde bir kere bile pozitif görmedim yanlış test bile olmadi testler hep bembeyaz negatif olurdu ondan simdi hayalet cizgi bile görmek güzel bisey :)

Aynen öyle pozitif ol canim!!!
Gittikce koyulasicak insallah o cizgi,,
Dualarim hepimiz icin...

Inşallah. Düşünce gücü çok kuvvetlidir denir. Duayı inanarak yapmalı. Dua ederken mutlaka kabul olacağına inanarak yapmalı. Olacak benimki inanıyorum ben. Gonlumuzde olanı Rabbim hakkımızda hayırlı eylesin, hakkımızda hayırlı olanı gonlumuze razı eylesin.

Aynen canim katiliyorum sana...
Aaaamin aaamin amin..

Allah yardımcınız olsun arkadaşlar. Dün bir duaya rast geldim. İsmi Azam duası 111 kez okunup her birinin ardından dileği söyleyerek yapılacakmış. Biiznillah Dilek kabul olurmuş. 1 kez okuyup 1 kez Dilek şeklinde. Yani dileği de 111 kez söylecekmişsin.

Duruma alıştım sanırım bugün vermedim.çarşamba günü kendi merkezimde randevum var orada vereceğim artık.sen bir daha vermeyi düşünüyor musun canım

Allah yardimcin olsun canim..
benim doktorum tekrar kan vermemi söyledi zaten..
Carsamba düsünmüstüm ama galiba dayanamayip yarin vericem insallah...

Paylamisin icin Allah razi olsun canim...

Anladım canım doktorum da kan sonucunu etkilemez dedi hcgden 5 gün sonrası için.. cuma kan vereceğim gibime geliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…