HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Günaydın canlar..nasılsınız?Size aklıma takılan bi şey sormak istiyorum.Pozitifi gören arkadaşlar estrofem ve coraspine devam ediyor musunuz?Bu iki ilaçla ilgili gebelik dönemi kullanımı güvenli mi?Clexane güvenli de bu iki ilaç çok net değil gibi.

Günaydın canlar..nasılsınız?Size aklıma takılan bi şey sormak istiyorum.Pozitifi gören arkadaşlar estrofem ve coraspine devam ediyor musunuz?Bu iki ilaçla ilgili gebelik dönemi kullanımı güvenli mi?Clexane güvenli de bu iki ilaç çok net değil gibi.
Ben estrofem kullanmıyordum ama cotaspine kullanıyordum şimdide devam ediyorum.

Ben de bu endiseler icindeyim cnm ama doktorum kalp atisina kadar kullancami soyledi. Yapacak biisy yok gibi :KK43:

Canım benim 5.güm embriyosu 7.gün erken gebelik testi yapmıştım seninkinden silik çıkmıştı ve aynı gün kan 87 çıktı kan vermeyi düşünmüyormusun
Slm canım benimde 5 gün embriyosu donmuş transferi yapıldı benimde 5 günüm bugün ne güzel erken müjdelemiş meleğin seni ben cesaret edemem yapmaya iyi yapmışsın benim 4 üncü denemem 7 temmuz test günüm bahçecide yaptık siz nerede yaptınız rabbim inş kucağınızda sevdirsin darısı bütün isteyenlere olsun hayırlısıyla

doktorum bana aynen içtiğin haplara devam dedi. Ne zamana kadar içilir bilmiyorum ama.

Slm canım benimde 5 gün embriyosu donmuş transferi yapıldı benimde 5 günüm bugün ne güzel erken müjdelemiş meleğin seni ben cesaret edemem yapmaya iyi yapmışsın benim 4 üncü denemem 7 temmuz test günüm bahçecide yaptık siz nerede yaptınız rabbim inş kucağınızda sevdirsin darısı bütün isteyenlere olsun hayırlısıyla
Âmin canım inşallah sende hayırlısıyla pozitif sonuçlar alırsın. Biz acıbadem Maslak hastanesinde yaptırdık aslında hastane ve doktorlar vesile bence

Hımm dr söylediyse tmm da ben henüz pozitiften sonra doktorumla görüşemedim sen estrofen de kullanıyosun di mi?
Evet cnm estrofem coraspirin clexsan kullaniyorm. Yalnz su coraspirini icinde ben de adet sancisi oluyor ya nedense dun icmemistim sabaha kadar iyiydim 1 saat omve ictim gene basladi:duduk::KK62:

Âmin canım inşallah sende hayırlısıyla pozitif sonuçlar alırsın. Biz acıbadem Maslak hastanesinde yaptırdık aslında hastane ve doktorlar vesile bence
Evet canım hepsi vesile bize benim içimde jiç bişey yok ama hissetmiyorum hiç olmaycakmış gibi geliyor ya allahtan hayırlısı olsun inş banda coraspirn estrofem progestron iğne ve decavit verdi iğneler morarma yaptı :eek:inş rabbim çektiklerimze karşılık yollar meleklerimizi ben iki aşılama geçridim bu yoluculağa başladığımda biri kimyasal biride hiç tutmadı ilk tüp denmem kimyqsal oldu ikincisi boş gebelik oldu üçünsü donmuştu kimyasal oldu onların hepside 3 gün embriyosuydu sonra ara verdik 2014 te kendiliğinde hamilr kalmıştım onda tamam dedim olcak 10 hafta da kontorole gittiğimzde kalbi durmuştu kürtaj oldum sonra bi sene sonra kimyasal gebelik oldu norml yine ve en sonda 5 gün araştırlıp yaptık bunları yaşayınca artık umudum kalmıyor ne bileyim sanki hiç yapmamşım gbiym hayırlısı ne diyelim 9 senedir uğraşıyoruz inş birgün gelir:dua:

Kızlar çatlatma iğnesi vücuttan tam olarak kaç günde atılıyor bileniniz var mı?? Benim iğnenin yapıldığı günü de sayarsam 11 gün oldu ovitrelle yapalı .idrar testinde çıkarmı hala?

Transferin 7, çatlatma iğnesinin 11.günü ..çatlatma iğnesinden olabilir mi acaba hala?

Eklentiler

• IMG_2119.JPG
    IMG_2119.JPG
    44,5 KB · Görüntüleme: 55
ben erken yapmicam demistim hic yapmicam demedim ki :))) aslinda niyetin test gününden bi gün önce yapmakti ama ara ara cok ağrılarım oluyor ondan eşim cok israr etti bi yap bakalim diye böylece 2 gün daha erken yapmis oldum :)

Agrilarin sanirim normal canim.. ve bence iyiye isaret .. :-)
Ayy git kan ver kiz :-) carsambada katlanmis mi diye bakarsin.. hadiiii sevindir biziii,.

Sen hcg iğnesi yaptıktan kaç gün sonra kan vermiştin canım? PembeHelvam PembeHelvam

Ben 6. günümde verdim..
doktorum 2 gün sonra yine vermemi istedi.. hcg ignesinin yaniltmaSi mi diye emin olmak icin.. herkesin etkisi farkli oluyo hcg nin vücuda.. kiminden 1 günde gider.. kiminin 10.. bu yüzden kandaki katlanmasina bakilmali.. %100 emin olmak icin. 2 gün aralikla kan verilmeli,,

Hepsine devam.. taki doktor birak diyesiye canim..

Benim gibi dondurulmus embriyo ile ikinci bebeği yapma aşamasında olan var mi?
Ben ilk gebeligimde (ilki dondurulmus değildi, ama tup bebekti ) transfer olduğu günün akşamında midem bulanmıştı, çıkarmıştım, agrilarim da coktu, ancak bu transferde hiçbir değişiklik hissetmiyorum. Biraz endişe duymaya başladım açıkçası. Bir şey hissetmeyip de pozitif çıkan var mi aramızda?
Bu arada eşinizle birlikte gobeggobeginizde işaret parmaginizi çevirerek 20 kez Ya Mübdiü okunması düşük tehlikesi olanlara iyi gelirmiş. Başka bir yerde şöyle yaziyor:
"Hamile bayanların çocuğunu düşürme endişesi duyuyorlarsa, sağ elini batnı üzerine koyup, bu ismi celili 99 defa okursa, Allah Teala çocuğunu zayi olmaktan muhafaza buyurur"

Canim illa belirti arama.. her tedavide illa birbirine benzicek diye bisii yok.. güzel seyler düsün.. güzel seyler olsun insallah.. booool bol dua.. Allahtan baska siginacak kapimiz yok bizim.. O OL DERSE HIC BISEY ENGEL OLAMAZ..

X