HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben de bugun farkli merkezde verdim cnm hatta sehir bile farkli. Merkezden merkeze fark.oldugunu duymustum zaten iki kati olmasi grekmiyorki yuzde 60 artis yeterli seninkide o civara denk geliyor. Ben artik persembe vericm daha da vermem ya. Zaten su agrilar sancilar yuzinden diken ustundeyim ya:KK43: senin agrin falan varmi wc gitmeye korkuyorum :KK17:
Canım hemşire en az 414 olmalıydı dedi ama merkez farkından olabilir dedi o da salı ver dedi. Ağrım bugün daha çok özellikle kasıklarda ama adet sancısı gibi değil benim adet sancısı gibi olması daha iyi galiba

Kizlar hepinize hayirli bayramlar..

Degeri kat kat artan arkadaslarim
Saglikla devam etsin insaAllah..

H Hope01
Senin bence ikiz ... :-) basindan beri icimden sana o gecti.. ve bence insallah iki kese göriceksin 10 gün sonraki kontrolünde :-)

Adige_ Adige_ canim cok üzüyorsun kendini., nicin kan vermiyorsun? Hazir esinde bilio test yaptigini.. 8. gün icinde erken degil yani..
Yarin bence kan ver.. bi oh cekelim insallah pozitifi görüp...

Canım hemşire en az 414 olmalıydı dedi ama merkez farkından olabilir dedi o da salı ver dedi. Ağrım bugün daha çok özellikle kasıklarda ama adet sancısı gibi değil benim adet sancısı gibi olması daha iyi galiba

Cok bilmis
Hemsireler yok mu..
Farklilik gösteremez demedimi baska yerde yaptiysaniz.. ayrica cok sükür artisin var..
DegerIn düsmemis ya canim.. bide ayni saattemi verdin kani hep?

Cok bilmis
Hemsireler yok mu..
Farklilik gösteremez demedimi baska yerde yaptiysaniz.. ayrica cok sükür artisin var..
DegerIn düsmemis ya canim.. bide ayni saattemi verdin kani hep?
Hep 14.15te verdim canim dakikasına bile dikkat ettim ama ne biliyim inşallah merkez farkındadır salıyı heyecanla bekliyorum şimdi

Tatliiiim bakmaya firsatim olmadi hic buralara yogun bir haftaydi. Kontrol vardi bugun igne dozlari artirildi 225 gonalf menapur kullaniyorum simdi. Pazartesi kontrol var. Korkuyorum bi yandan heyecan.. hayirli olsun bu arada. Sevindim senin adina. Ilaclar disinda kullandiginiz seyler oldumu sizin banada fikir olsun uygulayayim

Ilac disinda hep saglikli beslendim..
Bol su.. bol protein..
Ohss olmamik icin bunlara
Cok dikkat etmelksin canim..
Haber ver yarinki kontrol hakkinda olur mu.,

İyi bayramlar kızlar... benim de bugün 9. günüm 3.gün embiyosu.. normal gebelik testinde gölge gibi bi cizgi çıktı :KK43: iyiki erken yapmamisim kesin negatif cikardi... degerim cok düşük sanirim... yine kimyasal gebelik mi olacak diye bi ateş düştü içime...
gerci bu hayalet cizgi bile özlem duyduğumuz biseydi ama dile kolay 3. denemeydi bu :KK43:

Canim ah ah..
Hani idrar
Testi yapmicaktin..
Niye
Erkenden kendini üzüyorsun.. bebitolarini üzüyorsunnn.. yarin bence kan ver.. bide carsamba verirsin.. üzme kendini o bebisler buraya gelicek!!! Insallah :-)

Hep 14.15te verdim canim dakikasına bile dikkat ettim ama ne biliyim inşallah merkez farkındadır salıyı heyecanla bekliyorum şimdi

Bence degerin farkliligi merkezle alakali.. sen üzme nolur kendini.. saglikli bi artisini var..
Iki kati artmasi sart degil bunu biliosun...
üzme bebislerinide.. onlar suan sana SIMMMMMSIKI TUTUNMAYA
CALISIYORLAR ALLAHIN IZNIYLE ANNESI..

Bence degerin farkliligi merkezle alakali.. sen üzme nolur kendini.. saglikli bi artisini var..
Iki kati artmasi sart degil bunu biliosun...
üzme bebislerinide.. onlar suan sana SIMMMMMSIKI TUTUNMAYA
CALISIYORLAR ALLAHIN IZNIYLE ANNESI..
İnşallah canım benim iyiki varsın ne güzel moral veriyorsun buradaki tüm arkadaşlar öyle :KK68:

Benim gibi dondurulmus embriyo ile ikinci bebeği yapma aşamasında olan var mi?
Ben ilk gebeligimde transfer olduğu günün akşamında midem bulanmıştı, çıkarmıştım, agrilarim da coktu, ancak bu transferde hiçbir değişiklik hissetmiyorum. Biraz endişe duymaya başladım açıkçası. Bir şey hissetmeyip de pozitif çıkan var mi aramızda?
Bu arada eşinizle birlikte gobeggobeginizde işaret parmaginizi çevirerek 20 kez Ya Mübdiü okunması düşük tehlikesi olanlara iyi gelirmiş. Başka bir yerde şöyle yaziyor:
"Hamile bayanların çocuğunu düşürme endişesi duyuyorlarsa, sağ elini batnı üzerine koyup, bu ismi celili 99 defa okursa, Allah Teala çocuğunu zayi olmaktan muhafaza buyurur"

Kizlar hepinize hayirli bayramlar..

Degeri kat kat artan arkadaslarim
Saglikla devam etsin insaAllah..

H Hope01
Senin bence ikiz ... :-) basindan beri icimden sana o gecti.. ve bence insallah iki kese göriceksin 10 gün sonraki kontrolünde :-)

Adige_ Adige_ canim cok üzüyorsun kendini., nicin kan vermiyorsun? Hazir esinde bilio test yaptigini.. 8. gün icinde erken degil yani..
Yarin bence kan ver.. bi oh cekelim insallah pozitifi görüp...

Selam cnm hayırlısı neyse o olsun diyelim..ikiz veya tek sağlıklı ve hayırlı evlat olsun inşallah o yeter :)Bakalım bekliyoruz..

Ilac disinda hep saglikli beslendim..
Bol su.. bol protein..
Ohss olmamik icin bunlara
Cok dikkat etmelksin canim..
Haber ver yarinki kontrol hakkinda olur mu.,

Canim ah ah..
Hani idrar
Testi yapmicaktin..
Niye
Erkenden kendini üzüyorsun.. bebitolarini üzüyorsunnn.. yarin bence kan ver.. bide carsamba verirsin.. üzme kendini o bebisler buraya gelicek!!! Insallah :-)
ben erken yapmicam demistim hic yapmicam demedim ki :))) aslinda niyetin test gününden bi gün önce yapmakti ama ara ara cok ağrılarım oluyor ondan eşim cok israr etti bi yap bakalim diye böylece 2 gün daha erken yapmis oldum :)

Ayy ne kadar rahatlattığını bilemezsin beni çok teşekkür ederim canım
Hehh şöyle rahat ol kuzumm tüm süreç gerginlik zaten ama bak sende her şey yolunda.. bu arada salı günü nerede vereceksin kanı? İlk verdiğin yerde mi son verdiğin yerde mi?

jeliboni jeliboni sende durumlar nasil tatlim?idrar testine basladin mi? :KK70:
Canım transferin 6.günü sayılır artık ama bugün son hcg iğnemi yaptım.. o yüzden bulaşamıyorum idrar testlerine :KK70:

Gidip 5 gün sonra kan vermeyi düşünüyorum

Benim gibi dondurulmus embriyo ile ikinci bebeği yapma aşamasında olan var mi?
Ben ilk gebeligimde (ilki dondurulmus değildi, ama tup bebekti ) transfer olduğu günün akşamında midem bulanmıştı, çıkarmıştım, agrilarim da coktu, ancak bu transferde hiçbir değişiklik hissetmiyorum. Biraz endişe duymaya başladım açıkçası. Bir şey hissetmeyip de pozitif çıkan var mi aramızda?
Bu arada eşinizle birlikte gobeggobeginizde işaret parmaginizi çevirerek 20 kez Ya Mübdiü okunması düşük tehlikesi olanlara iyi gelirmiş. Başka bir yerde şöyle yaziyor:
"Hamile bayanların çocuğunu düşürme endişesi duyuyorlarsa, sağ elini batnı üzerine koyup, bu ismi celili 99 defa okursa, Allah Teala çocuğunu zayi olmaktan muhafaza buyurur"

X