HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Amin canim darisi tüm isteyen herkese..
2 tane 5. gün embriosu..donmus diil..

Evet cok sükür var yasayan 1 tane yavrum,,

Allah bağışlasın. Benim de bir tane var. Zaten onunla birlikte elde edilen embriyolar bunlar. 3 buçuk senedir bekliyorlardı donmuş donmuş: ) kızımın ikizleri yani. başka da kalmadi embriyo simdiı. Inşallah benim de tutar hayırlısıyla. Gerçekten çok ıstiyorum

Hayırlı cumalar yol arkadaşlarım.Bugün kontrole gittim estrofemin 8. günündeyim.Rahmim 10 mm olmuş.Haftaya çarşamba progesteron seviyeme bakılıcak ve iğnesi yapılacak haftasonu da transfer inşallah .3 ayın sonunda transfer olabilicem.

Hayirli olsun canim... güzel düsün güzel seyler olsun insallah.. illa aynisini yasayacaksin diye
Bisey yok.. o bi imtihandi..
Simdi cok cok dua et.. hayirli sonuclar al insallah.. ne zaman test sonucun,,
Teşekkür ederim canım. Dualarda olmasa insan rahatlamıyor.Canım ilk testi yaptırdm 140,4 ikinciyi de yarn yaptırcam

Canım bizim senle herşey aynı gidiyor bugün kan verdim 207 çıktı ve ben şehirdışında yaptırdığım için tüp bebek merkezine kontrole gidemeyeceğim burda bir doktora gittim şimdi ilaç yazdırmaya keseyi de sordum 3 temmuzda görürüz dedi yanı senin hesapla aynı doktor olacak kadınsın beya

Hahahah ben bununn hesaplari cok iyi yaparim cnm aynen 3 temmmuz ben de gidicm Alah izin veridlrse. Ilk degerin kacti hep unutuyorm ya. Bugun.kacinci gunundu. Benim.merkezde sehir disinda gidemicm oraya. Sen nerde yaptirdin Cok adet sancim var geldi geleck sanki

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 ya da 3 haftadır burayı takip ediyorum. İnşallah buradaki herkesin en kısa zamanda güzel haberlerini alırız. Size kendimden bahsedeyim 28 yaşındayım. Kasım ayında miyom ameliyati oldum ve yaklaşık 13 tane miyomum alındı. O günden beri hamile kalmaya çalışıyorum. Fakat doktorlar dogal yolun zor olduğunu hemen tüp bebeğe başlamamızı söyledi. Bende böylelikle başladım. 9 haziranda 13 tane yumurtam toplandı 14 haziranda transferim yapıldı. Normalde test tarihim 24 haziran ama buradan okuyarak cesaretlendim ve bende test yaptım. Sonuccc pozitif. Bugünü görmek için o kadar zaman bekledimki sevincimi doğru düzgün yaşayamıyorum bile. İnşallah Allah bu mübarek günde herkese güzel anlar yaşatır. Hayırlı sağlıklı bebisler nasip eder

Hadi ya? ilkinde bana aslinda 1.000 den sonra kese görülüyo denilmisti.. bu dogrumu ki aceba?
Neyse bekleriz bi 10 daha.. Minesuu gibi sabirsiz degilizaceba minesuu kese icin ne zaman gidicek asil soru o..
2000-2500 olunca vajinal ultrasonla gorulebiliyor sanirim ama gerci senin deger ikiz oldugu icin yuksekse görülmez tabi :)

Mrb kızlar , yumurta toplama için alınan anesteziden önce anestezi için hiç kontrol falan yapılmıyor mu? Solunum falan durursa ne olacak ben Temmuz'da başlayacağım ve bu konudan çok korkuyorum
anestezi öncesi bi hastanede bisey yapmadilar genel bi kac soru sordular baska bi hastanede didik didik ettiler bi sürü anket, soru, muayne, kan tahlili vs..

Hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli inşallah. Değeriniz kaç çıktı

Bugün 9.gün ilk değerim 87ydi çok şükür artış oldu benim karın Ağrım var ama spor yapınca Hamlama Ağrısı olur ya öyle bişey ben Maslak acıbademde yaptırdım canım

Pembe kizz bu ne diyor ayy sen bi transfer ol bakariz olur mu

Bilmem canisi.. diyo bisiiler.. icimden gecenleri diom.. ayni sendeki gibi ikiz bi oglan bi kiz

Zaten hahif bir anestezi veriliyor.solunum cihaza bağlı değil.kendin solunum yapıyosun.ben anestezisiz oldum.

Canim sen nasil oldun? Iyimisin? Yarin kan vericekmisin?

Amin canim cümlemizinkini!!! Ne zaman test gününnn.. insallah pozitifi görürsün..

canım benim gözün aydın. maşşallahhhhhhhh

Cok sagol canimm.. darisi basina..

Wuuuww ne güzel haberler.. hadi kap gel bir an önce bebitolarini.. 2 tane mi transfer olucaksin nasipse?

Neden kimse bana cvp vermiyor

Canim bence degerin gayet iyi.. 5 den sonra hamile sayiliyorsun.. merkezler emin olmak icin illa test gününü kabul ediolar.. nicin öyle üzmüsler bilmem.. kusura bakma ama salak birine denk gelmissin telde.. hiiiic üzülme hamissin keyfinicikar.. insallaj degerin artar cokca.. kacinci günündesin? 2 hün sonra yine yap..

Ohhhhmissss masaAllah benim tosbis yigenlerime.. büyümeye calisiyorlat.. gelsin dolsun burasi bebeleerleee ...

Hsyirli olsun canim.. insallah kat kat artar ..

2000-2500 olunca vajinal ultrasonla gorulebiliyor sanirim ama gerci senin deger ikiz oldugu icin yuksekse görülmez tabi :)

Herkes takti benim ikizlere
Seninde ücüzün olsun emiiii
Bitanesi bölünsün kucagina 3 tosbik konsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…