HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

iyi bir doktormu peki cnm hala karar veremedik biz yaaa mersin tuple baskent arasinda gidip geliyoruz

Canim bende adana baskent ve bahceci arasinda gidip geliyordum en son diyarbakir bahcecide karar kildim.baskente gitsem doktor ebru tarima kesin giderdim
yaa oralar uzak cnm yaa gidip gelmesi sikinti iste yoksa ankara anatolia falanda dusunuyroum ben arkadasta baskent iyi degil demis baksana offd cok kararsizik yaaa

Insallah cnm olacaksiniz sizdende gelevk guzel hberler
ahh ahh cnm insaallah yaaa bide doktorda karar kilabilsem ben imkanlar dahilinde bir yer ariyroum ama bilemedim kafam cok karisik zor bir ismis bu yaaa kendini nereye emanet edecegibi bilememek cok zormus kalbimden gecenle aklimdan gecen bir degil yaa yardim alabilecegim kimsede yok

yaa oralar uzak cnm yaa gidip gelmesi sikinti iste yoksa ankara anatolia falanda dusunuyroum ben arkadasta baskent iyi degil demis baksana offd cok kararsizik yaaa
Bahceci bana 2 saatlik bir yol gidis gelis yapacagiz adana olsaydi zaten yer sikintisi yoktu kim dedi baskent iyi degil diye orasi yari ozel yari vakif arastirma hastanesi sehir disindanda gelenler cok acikcasi ben gitmedim ama duydum vede doktorumda tavsiye etmisti istersen on gorusmeye gidebilirsin

Canim kalbin nereyi istiyorsa orayi sec ve cok iyi arastir ben cok arastirdim gercekten cok zor en onemlisi labaratuvar ve emriyolog vede merkezin basarisi bunlari arastir

Pozitifi goren arkadaslar, transfer sonrasi nelere dikkat ettiniz?
Bilgisayar basinda oturmak serbest mi? Butun gun yat yat, fenalik geldi :)
Yarin transferdeki 2. gunum olacak, yemek yapmakta sakinca var mi?
Yurtdisindayim, yardim edenim de yok.
Yavas yavas temizlik ne zaman yapabilirim?

bayramdan sonra bir on gorusmeye gitmeyi dusunuyroum cnm yaa bide orayla konisim bakalim kendi doktoruma cok guveniyorumda mersin tup bebek pek iyi degilmis oda orda yapiyormus o yuzden tereddutteyiz

Merhaba oncelikle hayirli olsun tedaviniz malesef etkiliyor benim arkadasimda 7 yildir evli ve cikolaylta kisti varken 2 kere tup denedi olumsuz oldu en son ameliyat oldu simdi tekrar deneyecek
( anlamıyorum ki doktorlar da net bi açıklama yapamıyor.Enteresan olan adetim hiç şaşmaz ve her ay en az 3 yumurtam da oluşuyo ama gene de bebek olmuyo..Belkide kist yumurtanın kalitesini etkilitordur.Bakalım toplanınca görürüz dedi doktor.

teşekkür ederim.geçmiş yazışmalara pek bakamadım ama peki sizin var mı çocuğunuz.ya da tüp bebek denemeniz.Çikolata kisti konusunda da pek bir şey bilmiyorum.Belkide benimki de o şekilde sağlıksız etkiledi.bakalım embiriyolarda belli olur.bayramdan sonra çatlatma iğnesi olcam sonra toplama işlemi.

malesef hic cocugum yok 3 senedir ugrasiyorum... bi kere kendiligimden hamile kaldim kimyasal gebelik oldu.. 2 aşılama negatif.. 2 tüp bebek kimyasal gebelik oldu. simdi 3. tüp denemesini yaptik insallah artik pozitif olur. benim kisti 5 doktor göremedi, 1buçuk sene sonra fark edildi. malesef zararli bi kist tedavisi yok, ameliyat olsan yumurtalik rezervlerine zarar veriyor üstelik tekrarlama olasiligi cok yüksek. sadece doktorlae hormonlari baskilayici tedavi ile kistleri biraz küçültüyor ama sonra zamanla tekrar eski haline geliyorlar yine de dedigim gibi tüp bebekte cikolata kisti kaliteli yumurta olusumuna engel olmazsa sonrasin da bi zarari yok deniyor

Arkadasiminda tam 17 tane embriyosu var tabi ameliyat oldu belki simdi rezervesi dusmustur onlarin hic problemi yok doktor sebepsiz kisirlik dedi ama galiba kistten dolayi hatta kist alindi 6 ay normal yoldan denedi yine olmadi diyecegim oki rabbim hayirlisini versin elbet bildigi bisey vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…