HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

PembeHelvam ben çokta iyi değilim.gebelikle beraber şiddetlenebilir dedi doktor.zor yürüyorum.sadece sırt üstü yatabiliyorum.sağa sola dönünce ağrılarım artıyor.yarın testi tekrarlıyacağım.umarım artar şimdiden çok stresliyim...

GELDIMMMMM

AY KIZLAR SIFREYI YANLIS VERDIMMMM VE KILITLENDI GIRIS YAZDIKLARINIZI OKUDUM BI TÜRLÜ YAZAMADIM AY DELI OLDUMMMMM...

Yeni geldi sonucum 1.282 cok süküüüürrr
Bi masallahinizi alirimmmmmm
Hadi gözün aydın canım ikiz galiba kıııızzzz gelsin bebişler Allah ın izniyle çok sevindim adına tatlım Rabbim tamamına erdirsin
Ben de aldım sonucumu ikiye katlamış çok şükür

Hayırlı olsun canım Rabbim tamamına erdirir insallah

Ohss mi olmuştun canım öyle hatırlıyorum.İnşallah ilerlemez değerin de güzel yükselir.

Ohss mi olmuştun canım öyle hatırlıyorum.İnşallah ilerlemez değerin de güzel yükselir.
Evet canım ohss oldum 6. Gün çıktım hastaneden.son ultrason muaynesinde overler 8 cm ve karın içinde serbest sıvı vardı.inşallah canım değerlerim katlansında razıyım bu acılara.

Ah canim benim ya .. insallah siddetlenmez.. Allahim yardimcin olsun..
Sonucu yaz olur mu..

Hadi gözün aydın canım ikiz galiba kıııızzzz gelsin bebişler Allah ın izniyle çok sevindim adına tatlım Rabbim tamamına erdirsin
Ben de aldım sonucumu ikiye katlamış çok şükür

Ooo süper cok sevindim canimmm,, kac cikti degerinnn.. hayirlisi olsun insaAllah.. tek cift fark etmez.. yeterki saglikla gelsinler..

PembeHelvam
Bilmiyorum ki iki mi bir mi transfer olucak.Ben iki istiyorumm İki cadoloz kız yada iki yaramaz oğlan yada her ikisidee hayali bile çooookkkkk güzelll

Hayirlisi olsun canim benim.. hayali bile güzel degil mi.. ah bide gercegini görsen.. insallah insallah hepimize nasip olsun..

Kızlar transferimin 3.günü olmasına rağmen ben kendimi baya baya hamile gibi hissediyorum.. göbeğim de 4 aylık boyutuna geldi ilaçlardan

Acaba hcg iğnesi mi böyle hissettiriyo?
Benim de 2 gün öncesine kadar şişti . Ohss oldum heralde diye öldüm dirildim...iki gündür şişlik anlamında daha rahatım... ara ara sizi var sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…