HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

zaten dondurma işlemi yok içinde yumurta toplama ve transfer ücreti var 3000 tl içinde bu rakam raporlu hastalar için geçerli raporsuz 4000 tl dondurma işlemi için 1200 ayrıca ücret istiyorlar ben geçen yılda başkentte yaptırdım toplama ve transfer işlemi için 2800 ödemiştim ilaçlarım 600 tl tutmuştu

benim doktorum esra bulgan kılıçdağ görüşmeye gelmek içinde randevu alman gerekiyor istersen numarayı verebilirm birde başkentte ilk geldiğinde hangi doktora gidersen sonrasında doktor değiştiremiyorsun iyi araştır öyle karar ver

sen tedaviye başladın mı peki ?

amin inşallah sen nerede yaptıyorsun sıkınıt neydi sizde

ben kocaelideyim ama istanbula gidiyorum. bende pko var. yumurtalarım buna bağlı olarak iğnesiz gelişmiyor. daha önce 1 kez aşılama yaptırdım ama açıkcası bebek sahibi olmak için sabırsızlandığımdan başka denemeden tüp bebek yaptırmaya karar verdim.

canım ben aradım görüştüm raporun varsa 3000 hasteneye veriyorsun 1000 tl ilaçlar denildi raporsuz hastaneye 4000 veriliyormuş doktorun yaklaşımı gayet iyiydi Y yagmur_20
Oyle diyorsun ama testler ve her muayenede ucret aliyorlar onuda hesapla bence yada sorsaydin ben sormustum neredeyse ozelle ayni fiyata geliyor zaten artik ozellerde ilaclari anlasmali eczaneden indirimli aliyorsun ben onun icin vaskentten vazgectim

Masalllah masallah kucaga almak nasip olsun isallah. Negatiflerde pozitife donsun tez zamanda isallah.

sadece ilk muayenede 130 tl veriyorsun başlarken kan testi zaten muayene ücretinin içinde sperm testi 55 tl başkada ücret almıyorlar hepsi hastenenin aldığı 3000 tlnin içinde dondurma işlemi hariç 3000 tl yi 2 parçada alıyorlar eğer transfer olmazsa sadece opu parasını vermiş oluyorsun

Bu testler ne kadar guvenli bilemiyorum ama 10. 1 yanilma var sanirim. Orneklerinide gördük. 2. Cizgi net olmasina ragmen guvenemiyorum ki ben. Cokmu pipirikliyim acaba. Isallah dogrudur canim ama hafifte ciksa pozzitif olan nice hamisler var.

Vayy bana hic oyle dememislerdi tlfnda demekki bilgileri yok attilar kafadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…