HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

KIZLAR POZITIIIFFFFF

ALLAHIMA COK SÜKÜRLER OLSUNNNN.. insaAllah saglikla devam eder ve saglikla kavusurum..

Inanin suan duam hepiniz icin... kendimden daha cok size.. sizlerde yasayin bunu.. sizlerde anne olun.. saglikli evlatlariniz olsun... eeeeeen kisa ve hayirli zamanda ...
Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin

Hepinize cok tesekkur ederim canlar. Allahim bu mutlulugu herkese tattirsin insallah soka girdim resmen. Dualarim sizinle hepiniz insallah pozitif alacaksiniz birlikte dogurucaz Allahin izniyle :dua:
Wuwwwwwwwww ..
Harika bi deger tebriklerrrrrr :anneadayı::anneadayı::anneadayı:sag salim kucagina al insallah

hayirli olsunnn cok güzel bi deger.sag saglim kucaginada alirsin ins canim

hayırlı olsun bebişin allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım :anneadayı:

hadi hayirli olsun cnm kat kat artsin insallah :anneadayı::nazar::halay:

Süperrr sonuç tebrikler canım :halay::halay::halay:

Canm tebrik ederim çok sevindim

Hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin inşallah. :KK54:

KIZLAR POZITIIIFFFFF

ALLAHIMA COK SÜKÜRLER OLSUNNNN.. insaAllah saglikla devam eder ve saglikla kavusurum..

Inanin suan duam hepiniz icin... kendimden daha cok size.. sizlerde yasayin bunu.. sizlerde anne olun.. saglikli evlatlariniz olsun... eeeeeen kisa ve hayirli zamanda ...
Hayırlı olsun, gözün aydın canım çok sevindim:halay: Allah tamamına erdirsin.

KIZLAR POZITIIIFFFFF

yaa cnm gözün aydın çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :dua:

KIZLAR BIDE SIZE BISEY SÖYLICEM ..

Aslinda biraz emin degildim.. neden derseniz..

Benim ilk tüp tedavim türkiyede istanbulda oldu.. orda hersey cok farkliydi.. daha düzenli daha konforluydu.. opu olsun.. transfer olsun.. kendimi cok ama cok güvende hissediyodum.. helekk transfer günü dokotrumun yaptigi dua beni cok etkilemis ve cokca pozitif düsünmeye yeltenlendirmisti.. ardindan sedeyeye yatirip 30 dakika hic kalkmadan dinlendim...

Simdi gelelim bu 2. tedavime..

En cok tedirgin eden konu.. (size hic yazmadim)
Transfer oldum.. sIkisiklik istenilmedi o günü.. sasirdim.. muayene masasina yatirildim.. ne ultrason tutuldu ne bisey.. enjekte ettiler hadi kalk dediler hemen :KK57: sok oldum .. kalk kalk dediler.. hemen kalktim.. ay bi üzüldüm...
ilkinden cok farkliydi.. dedim ya bisey olursa insan bi 5 dakika yatirir bari ... ama yok...

Ve inanin hic öyle pimpiriklenmedim.. evimde isimi yaptim size yazdim.. 11 kilo agirliginda kizimi indiirip kaldiiriyorum evde parka götürüyorum.. tabiki kollanabilcek yerde kolladim
Kendimi ama cokta takmadim acikcasi.. hep Allaha sigindim..
RABBIM HAYIRLISIYLA DEVAMINI GETIRIR VE SAGLIKLICA KUCAGIMA ALIRIM... hepimiz icin insaAllah.. ayni duayi yapiyorum..

Ve bugün birkez daha anladim ki...

ALLAH OL DERSE OLUR...

Sen o transferden hemen sonra kalksanda
Yürüsende
Is yapsanda
Yemek pisirsende
Kossanda
Ziplasanda
Hoplasanda
Oynasanda
Öksürsende
Hapsursanda
Ikinsanda
Gülsende
Kahkaha atsanda
Aglasanda
Üzülsende
Kriz gecirsende
Yikilsanda
Moralin bozulsada

ALLAH OL DERSE OLUR ...! Nokta...!

KIZLAR BIDE SIZE BISEY SÖYLICEM ..

Aslinda biraz emin degildim.. neden derseniz..

Benim ilk tüp tedavim türkiyede istanbulda oldu.. orda hersey cok farkliydi.. daha düzenli daha konforluydu.. opu olsun.. transfer olsun.. kendimi cok ama cok güvende hissediyodum.. helekk transfer günü dokotrumun yaptigi dua beni cok etkilemis ve cokca pozitif düsünmeye yeltenlendirmisti.. ardindan sedeyeye yatirip 30 dakika hic kalkmadan dinlendim...

Simdi gelelim bu 2. tedavime..

En cok tedirgin eden konu.. (size hic yazmadim)
Transfer oldum.. sIkisiklik istenilmedi o günü.. sasirdim.. muayene masasina yatirildim.. ne ultrason tutuldu ne bisey.. enjekte ettiler hadi kalk dediler hemen :KK57: sok oldum .. kalk kalk dediler.. hemen kalktim.. ay bi üzüldüm...
ilkinden cok farkliydi.. dedim ya bisey olursa insan bi 5 dakika yatirir bari ... ama yok...

Ve inanin hic öyle pimpiriklenmedim.. evimde isimi yaptim size yazdim.. 11 kilo agirliginda kizimi indiirip kaldiiriyorum evde parka götürüyorum.. tabiki kollanabilcek yerde kolladim
Kendimi ama cokta takmadim acikcasi.. hep Allaha sigindim..
RABBIM HAYIRLISIYLA DEVAMINI GETIRIR VE SAGLIKLICA KUCAGIMA ALIRIM... hepimiz icin insaAllah.. ayni duayi yapiyorum..

Ve bugün birkez daha anladim ki...

ALLAH OL DERSE OLUR...

Sen o transferden hemen sonra kalksanda
Yürüsende
Is yapsanda
Yemek pisirsende
Kossanda
Ziplasanda
Hoplasanda
Oynasanda
Öksürsende
Hapsursanda
Ikinsanda
Gülsende
Kahkaha atsanda
Aglasanda
Üzülsende
Kriz gecirsende
Yikilsanda
Moralin bozulsada

ALLAH OL DERSE OLUR ...! Nokta...!
Dediklerine harfiyen katılıyorum cnm yeterkı Rabbim ol desin olur. Çok şanslısın iki denemende hemen tuttu birinde kucağına oldın diğerinde de inş kucağına almak nasip olur cnm :))

X