HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

PembeHelvam insallah olumlu pozitif sonucunu alırsın nekadar heycanlısin maşallah enerjine bayıldım ama aksi bir durimda sakın düşürme modunu çünkü bubu atlatmasi zor olur senin için her zaman gönlünü ferah tut çünkü hepimiz biliyoruz ki en iyisini en hayırlısını ve zamıni sadece Allah bilir...

evet canım bana dr öyle söylemişti istersen 45 yaşında bile doğurabilirsin demişti:)

Ayy bizzat aynılarını yaşadım canım nasıl geçiyor o iki ay çok iyi bilirim.. ben de 6 ay dinlendim şimdi ikinci deneme.. bu sefer güzel olsun her şey

Canim benim seninde güzel motiveli satirlarini okudum bugün.. olumsuz olursa tabiiki insan olarak üzülücez.. ama yine toparlaniriz evelAllah.. rabbim dagina göre kar yagidiyor.. sabri veren mevlam.. ben hep basindan beri Rabbime tevekkül ettim.. verirse ikramidir.. vermezse imtihanimdir.. hakkimizda hayirlisi ne ise o olsun..

ben hala adetimi beklemedeyim canım sonrasında hemen doktor yolunu tutacağım gelişmeleri dakika dakika yazacağım :)
Bende bayramdan sonra adet günüm. Dondurulmuş 5.gün embriyo ile ikinci transfer olucak. 1 ay ara verdim dinlendim pozitif oldum bütün üzüntümün yerini tekrar heycan ile doldurdum. Inşallah senin de bu sefer hersey güzel olur ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…