HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Devlette yaptırdım canim. Üniversite araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdım vaktim vardı çünkü. Bu arada kurban Bayramına cok var neden okadar ara veriyorsun vücut olarak hazir olmak istiyosan 1 ay yeterli diyo doktorlar.

Doktorumla görüşmedim ama kurbanda yaz tatili yaparız diyorduk o yüzden öyle düşündüm ama eğer doktor 1 ay yeterli derse sözünü dinlerim.

Tecrubeli olmakta birseye yaramiyor. 4. Denemem olmasina ragmen.kızlar jel kullanmadan kahve rengi akıntı veya hafif lekelenme goren varmı. :KK12:Daha 7. gunüm gece basladı. Belim kopucak sanki.:KK43: Bu arada negatif alan arkadaslar Allah yardimcıniz olsun. Zor evet 2 kez yasayan biri olarak sizi iyi anliyorum. Resmen gozlerime perde inmisti aglamakta. Hele pozitifi duyup kaybetmek dahada zor. Pes etmek yok yola devam. Bu yolda anne olanlardanim. Insan oglu iste simdi bir evladim olsun baska ne isterimki deriz. Olur ah bide kardes olsa deriz yine bu yola gireriz. Bu arada nevesta8 cim pozitif idrardami görmüştün listede niye pizitifsin.

Canım ben silik 2. çizgi görmüştüm ama son günlerde yaptığım testlerde 2. çizgi hiç çıkmıyordu. Öyle kalmış listede :KK43:

Doktorumla görüşmedim ama kurbanda yaz tatili yaparız diyorduk o yüzden öyle düşündüm ama eğer doktor 1 ay yeterli derse sözünü dinlerim.

Canım ben silik 2. çizgi görmüştüm ama son günlerde yaptığım testlerde 2. çizgi hiç çıkmıyordu. Öyle kalmış listede :KK43:

Doktorun 1 ayi yeterli buluyosa hemen basla 1 aydan sonra
Canim... isine karismak gibi olmasinda..

Hayırlı olsun canım bencede kan ver için rahatlasın.
Sanırım vericem eşim gelsin de bir.
Ben sana demiştim hissettim yap diye seninle beraber 2 kişiyi bildim bi de kendimi hissedebilsem:halay:[/QUOT

Yaa inşallah cnm hayırlısıyla..Ama bu nasıl bi süreç kalpten gider insan pozitif mi,katlanıyor mu,kese,kalp atışı..derken sanırım kaygılar onu koklayınca bitecek heralde.Ya nasip...

Sanırım vericem eşim gelsin de bir.
Ben hayatımda hiç bu kadar yüksek adrenalin yaşamadım ilk transferde tuttu değer ilk 3 testte 2 ye katlamadı heyecan heyacan 4. Testte değer düzeldi bi oh dedim kese dedi dr 15 gün onun heyecanı stresi onu da gördük kalp atışı dedi 15 gün sonra gittik kalp atışı yok büyük bir yıkım üzüntü anlatmam mümkün değil bugün negatif alan arkadaşlara sabır diliyorum ama her zaman daha kötüsü daha acısı var bu süreç ben de2 ay sürdü be yıktı geçti beni toparlandım 2. ye başladım, o yüzden hepimiz için sonu sağlıklı güzel olsun allah kucağımıza almayı nasip etsin diye dua ediyorum:dua::dua:

Bu arada kizlar .. kendi doktoruma yine hcg ignesini sordum..
evet kandada etki gösteriyo.. bu yüzden 2
Gün sonraki artisa mutlaka bakilmali.. eger devamlilik göstermiorsa artis..
Demektir ki hcg ignesi kalintilarindan pozitif sonuc...
bu yüzden doktorum mutlaka 2 günlük artisa bakicak...
Pazartesi kan vermistim e2 icin.. onada bakilcak sanirim hcg.. ama final
Sonuc bugün... :eek:

Bu arada kizlar .. kendi doktoruma yine hcg ignesini sordum..
evet kandada etki gösteriyo.. bu yüzden 2
Gün sonraki artisa mutlaka bakilmali.. eger devamlilik göstermiorsa artis..
Demektir ki hcg ignesi kalintilarindan pozitif sonuc...
bu yüzden doktorum mutlaka 2 günlük artisa bakicak...
Pazartesi kan vermistim e2 icin.. onada bakilcak sanirim hcg.. ama final
Sonuc bugün... :eek:
Ayyy çok heyecanlandım ya inşallah yüzün gülecek canım benim :anneadayı::KK200:

X