HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım geçmiş olsun moralini bozma en azından dondurulmişlarin var mesela ben de o da yok her şer de bir hayır vardır biz bilmeyiz Allah bilir Rabbim çok bekletmeden muradına erdirsin insallah
Haklısın canım hepimize Allah hayırlısını nasip etsin. Senin testinde inşallah pozitif olur, çok şükür donmuşlar var onlar teselli oluyor bana da.

amh kaç aca çok yüksek yazmışsın ya merak ettim.

ne güzel bebişlerin daha seni bekliyor sakın sıkma canını mübarek günde Allahtan hayırlısını iste

Devlette yaptırdım canim. Üniversite araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdım vaktim vardı çünkü. Bu arada kurban Bayramına cok var neden okadar ara veriyorsun vücut olarak hazir olmak istiyosan 1 ay yeterli diyo doktorlar.

Tecrubeli olmakta birseye yaramiyor. 4. Denemem olmasina ragmen.kızlar jel kullanmadan kahve rengi akıntı veya hafif lekelenme goren varmı. Daha 7. gunüm gece basladı. Belim kopucak sanki. Bu arada negatif alan arkadaslar Allah yardimcıniz olsun. Zor evet 2 kez yasayan biri olarak sizi iyi anliyorum. Resmen gozlerime perde inmisti aglamakta. Hele pozitifi duyup kaybetmek dahada zor. Pes etmek yok yola devam. Bu yolda anne olanlardanim. Insan oglu iste simdi bir evladim olsun baska ne isterimki deriz. Olur ah bide kardes olsa deriz yine bu yola gireriz. Bu arada nevesta8 cim pozitif idrardami görmüştün listede niye pizitifsin.

benim 6.67 burda bi çok arkadaş bana yüksek değer dedi normali kaç olmalı biliyormusun yaşım 30
0,6'dan düşük değerler yumurta rezervinin çok az olduğunu gösterir canım ve 3'ten yüksek değer yumurta rezervinin çok yüksek olduğunu gösterir..

Üst sınır düzen laboratuvarının (dünya standartlarını kullanır) belirlediği rakama göre 3'tür. Seninki de yüksekmiş baya.. Aslında şanslıyız menopoza çok geç girceksin diyor her doktor

Seni sabirsiz seni.. kargocu gelir gelmez hemen idrarami kostunnnn tebrikler .. hamissin .. bence ikizler geliyoreeee
Aynen öyle yaptım caniko zaten dün sizden bu kadar erken çıkabildiğini öğrenince kargocuyu dört gözle bekledim.Ama bu markada yanıltıcı sonuçlar olabiliyomuş.Hayırlısı Allah tan.

Aynen öyle yaptım caniko zaten dün sizden bu kadar erken çıkabildiğini öğrenince kargocuyu dört gözle bekledim.Ama bu markada yanıltıcı sonuçlar olabiliyomuş.Hayırlısı Allah tan.

Ayyyy canisi bunun yaniltici bi yani yok.. besbelli.. sen stoklamissindir simdi testleri yarina yine yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…