HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım geçmiş olsun moralini bozma en azından dondurulmişlarin var mesela ben de o da yok her şer de bir hayır vardır biz bilmeyiz Allah bilir Rabbim çok bekletmeden muradına erdirsin insallah
Haklısın canım hepimize Allah hayırlısını nasip etsin. Senin testinde inşallah pozitif olur, çok şükür donmuşlar var onlar teselli oluyor bana da.

Bana da ilk kez verdiler canım, hemşireye sordum doktor neden bu defa gerek gördü bu iğnelere dedim, hepsi bebeğin iyiliği için dedi daha çok kafam karıştı.. bebek tutunsun diye heralde.. benim AMH çok yüksek ya belki onun içindir önlem amaçlı
amh kaç aca çok yüksek yazmışsın ya merak ettim.

Kızlar çok teşekkür ederim, ben bu kadar etkilenmem diyordum ama gerçekten duygusal bir insan olmamama rağmen beni çok etkiledi. Çok şükür ki 6 tane donmuş embriyom var ve ilk denemmizdi. 5. gün transferiydi, doktorum ne kadar ara verir bilemiyorum ama çok ara vermeden ikinci transferi yaptırmak isteyeceğim. İnşallah diğer arkadaşlardan pozitif sonuçlar alırız.
ne güzel bebişlerin daha seni bekliyor sakın sıkma canını mübarek günde Allahtan hayırlısını iste

Çok teşekkür ederim canım. Demek senin doktorun fazla bir ara vermedi, bende 2 ay ara vermeyi düşündüm kurban bayramından hemen sonra olsun istiyorum ama doktorum henüz bana dönüş yapmadı. Kan pıhtılaşma testini herhangi bir laboratuvar damı yaptırdınız yoksa devlet hastanesinde mi?

Devlette yaptırdım canim. Üniversite araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdım vaktim vardı çünkü. Bu arada kurban Bayramına cok var neden okadar ara veriyorsun vücut olarak hazir olmak istiyosan 1 ay yeterli diyo doktorlar.

Tecrubeli olmakta birseye yaramiyor. 4. Denemem olmasina ragmen.kızlar jel kullanmadan kahve rengi akıntı veya hafif lekelenme goren varmı. :KK12:Daha 7. gunüm gece basladı. Belim kopucak sanki.:KK43: Bu arada negatif alan arkadaslar Allah yardimcıniz olsun. Zor evet 2 kez yasayan biri olarak sizi iyi anliyorum. Resmen gozlerime perde inmisti aglamakta. Hele pozitifi duyup kaybetmek dahada zor. Pes etmek yok yola devam. Bu yolda anne olanlardanim. Insan oglu iste simdi bir evladim olsun baska ne isterimki deriz. Olur ah bide kardes olsa deriz yine bu yola gireriz. Bu arada nevesta8 cim pozitif idrardami görmüştün listede niye pizitifsin.

IMG_0918.JPG
Kızlar şu an çok heyecan yaptım...idrar testi yaptım 2.çizgi çok silik de olsa var.Acaba olabilir mi???Ardışık transfer olmuştum 5.gün embriyonun 6.günü.

benim 6.67 burda bi çok arkadaş bana yüksek değer dedi normali kaç olmalı biliyormusun yaşım 30
0,6'dan düşük değerler yumurta rezervinin çok az olduğunu gösterir canım ve 3'ten yüksek değer yumurta rezervinin çok yüksek olduğunu gösterir..

Üst sınır düzen laboratuvarının (dünya standartlarını kullanır) belirlediği rakama göre 3'tür. Seninki de yüksekmiş baya.. Aslında şanslıyız menopoza çok geç girceksin diyor her doktor :-)

Seni sabirsiz seni.. kargocu gelir gelmez hemen idrarami kostunnnn :KK70: tebrikler .. hamissin .. bence ikizler geliyoreeee :21:
Aynen öyle yaptım caniko zaten dün sizden bu kadar erken çıkabildiğini öğrenince kargocuyu dört gözle bekledim.Ama bu markada yanıltıcı sonuçlar olabiliyomuş.Hayırlısı Allah tan.

Aynen öyle yaptım caniko zaten dün sizden bu kadar erken çıkabildiğini öğrenince kargocuyu dört gözle bekledim.Ama bu markada yanıltıcı sonuçlar olabiliyomuş.Hayırlısı Allah tan.

Ayyyy canisi bunun yaniltici bi yani yok.. besbelli.. sen stoklamissindir simdi testleri :-) yarina yine yap :-)

X