HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canlarim

@freyja1979
nevesta81 nevesta81
Minesuu Minesuu
mmutlu30 mmutlu30

Bizim icin fetih suresini okudum.. insaAllah hepimiz yarin hem pozitif hemde saglikli sonuclar aliriz.. bu sonuclardanda saglikli evlatlara kavusuruz hayirlisiyla insallah canlarim ballarim... iyi geceler :KK200:
Allh razı olsun cnm simdi sonucumu aldim 11 ciķmıs doktor suanda bisey diyemem cuma tekrar gel yükselirse gebelik yükselmezse kimyasal gebelik dedi :KK43:

Çok şükür onlarla teselli oldum zaten en azından sadece transfer yapılacak. Bir dahakine 10 gün yatmayı düşünüyorum valla bende.

Canim benim bunun teselliysi yok biliyorum.. biz hep hayirlisini diledik.. belkide suanda en sagliklisi ve hayirlisi bu... Allah aratmasin.. ne güzel en azindan donmuslarin var bu sana suanda cok moral olur... Allah hayirlisiyla hamile kalabilmeni nasip etsin,,

Çok şükür onlarla teselli oldum zaten en azından sadece transfer yapılacak. Bir dahakine 10 gün yatmayı düşünüyorum valla bende.

Canim benim bunun teselliysi yok biliyorum.. biz hep hayirlisini diledik.. belkide suanda en sagliklisi ve hayirlisi bu... Allah aratmasin.. ne güzel en azindan donmuslarin var bu sana suanda cok moral olur... Allah hayirlisiyla hamile kalabilmeni nasip etsin,,

Amin canım haklısın bende onu diyorum çok şükür ki onlar var. Senden hayırlı bir haber bekliyorum inşallah.

Kızlar benim sonucum çıktı bile negatif 0.1 çıktı. Şimdi öğrendim şoktayım.
Bende ilkinde şoka girmistim yilmayacaksin pes etmeyeceksin vakti zamani var rabbim sabir guc versin zor cok zor heleki ilk denemenmis dahada zordur bilirim ama kendini biran once toparla bundada vardir bir hayir

Eklentiler

• Screenshot_20170621-112608.jpg
    Screenshot_20170621-112608.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 58
X