Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

Evet tan 10 la 12. Gün arası tutunur ama
ya okadar sızlıyo ki balayında tatil yapabileyim diye adet geciktirici içmiştim ondada böyle ordaki kasların gerildiğini hissediyodum bunda da öyle sürelşi bi sagda bi solda deriiin bi sızı var umut edemiyorum ama bu sızılarda devamlı var bilemiyorum

Gözlerim yaşardı okurken allahım sen ne büyüksün

Kızlar 22 haziranda çatlatma oldum aranızda var mı benden bi tane daha testi ne zaman yapmalıyız kaçıncı gün tutunmaya başlıyor benim şuan sıfır belirtim var

Kızlar 22 haziranda çatlatma oldum aranızda var mı benden bi tane daha testi ne zaman yapmalıyız kaçıncı gün tutunmaya başlıyor benim şuan sıfır belirtim var
Ben varım aynı gün iğne olmuşuz. Ben ilk kez çatlatma iğnesi kullandım. Göğüs hassasiyeti ve nadiren kasık ağrısı var ama büyük ihtimalle iğne etkisi

Ben çok hamile kaldım saplanıyor bıçak agrisi gibi igne batması gibi kasımda hissediliyor o tutması ins hayirlisi ile hamileliktendir adet olcam zaman onun yarısı bile olmuyor yani tabi olup bir dakika surup gecebiliyo

Bu size attığım resim tutunma gün sayısı 9. Gunde tutunmus oluyor ama sizin kesin sonuç almanız salı gün u kanda belli olur

Eklentiler

• Screenshot_20230702-050836_WhatsApp.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 51
Ben çok hamile kaldım saplanıyor bıçak agrisi gibi igne batması gibi kasımda hissediliyor o tutması ins hayirlisi ile hamileliktendir adet olcam zaman onun yarısı bile olmuyor yani tabi olup bir dakika surup gecebiliyo
Bugün 12. Gündü sabaha karşı sıkışıp kalktım testi de yapayım dedim ve sonuç negatif… pozitife döneceğini sanmıyorum adet ağrılarımda başladı

Belki bu ay için olmaya bilir ama sonra olur hic belli olmaz ben 12. Gunde yeni artarken öğrenmiştim 14. Gunde sin yinede gec tutulabilir ama sen yinede bekle cnm onun zamanı var
Dün adet oldum hayırlısı diyelim sağolun desteğiniz için akışına bırakacağım artık rabbim ne zaman isterse artık

Kızlar ovitrella 12.günü şimdi idrar testi yapsam çikarmı birde bugun sabah sumuksu akıntı geldi böyle bir şey yaşayan varmı

Ben varım aynı gün iğne olmuşuz. Ben ilk kez çatlatma iğnesi kullandım. Göğüs hassasiyeti ve nadiren kasık ağrısı var ama büyük ihtimalle iğne etkisi
Çok sevindim inşallah ikimiz de hamile kalırız:) benim aşırı yorgunluk ve uyku hali dışında hiç belirtim yok malesef

Çok sevindim inşallah ikimiz de hamile kalırız:) benim aşırı yorgunluk ve uyku hali dışında hiç belirtim yok malesef
Inşallah aşırı halsizlik hali bende de başladı. Bir de kasık ağrılarım var. Inşallah güzel haberler alırız. 14. Günden sonra test yapilabilirmis ama ben cesaret edemiyorum

Inşallah aşırı halsizlik hali bende de başladı. Bir de kasık ağrılarım var. Inşallah güzel haberler alırız. 14. Günden sonra test yapilabilirmis ama ben cesaret edemiyorum
Sanırım ben de test yapamayacağım, sat 12 hazirandı, 1 yıldır deniyoruz negatif görmeye mecalim kalmadı senin Sat ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…