Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

Hamileyim canııımmm çoğul gebelik bekleniyor hemde 19.1 olmuş 27 Haziran 02.00 den 28 Haziran 21.00 e kadar
Benim 4 yumurtam gelisti catladi 3 tanesi tıkalı olan taraf da 1 tanesi açık olan tarafta ins benim de cogul olur bana sa dua edin lütfen ilk defa vu kadar çok yumurtam gelisti ama hepsi kapalı yönde

Çok mutlu oldum Allah sağ Salim kucağına almayı nasip eylesin inşallah çok çok mutluyum gözün Aydın
Canııım çok teşekkür ederim inşallah sağıkla gelsinler de
Benim 4 yumurtam gelisti catladi 3 tanesi tıkalı olan taraf da 1 tanesi açık olan tarafta ins benim de cogul olur bana sa dua edin lütfen ilk defa vu kadar çok yumurtam gelisti ama hepsi kapalı yönde
Kapalı tarafta niçin yumurta geliştirdi ve takip etti anlamadım? Ama hiiiiç içinizi kötüye yormayın tek yumurtayla tek yumurta ikiziniz olsun inşallah

Çok mutlu oldum Allah sağ Salim kucağına almayı nasip eylesin inşallah çok çok mutluyum gözün Aydın
Ben dün 11. Gün akşam kaset test yaptım negatif çıktı gece kan testi yaptırdım 0.36 çıktı benim umutlar bitti kısmet değilmiş

Cnm 3 tanesi kapalı tarafta 1 tanesi açık tarafta bakalım 1 tane ile olcak mi ama bütün doktor lar neredeyse diyor ki nerden yumurtladiginizin önemi yok tek tüp unuz açıksa diğer yumurtaları tutabilir diyor bakalım ne olcak qsiri merak ediyorum ortalama 22 mm idi igne vuruldugumda ve igneden 36 saat sonra iliski oldu ondan önce olmamisti ama igneden 36 saat sonra aşırı kasiklarim şişti ve agridi yerimde duramadım ağrıdan acaba o agri da catladigi icin miydi

Cnm ben 11. Gün kan verdim 2 çıktı sonuc 12. Gün kan verdim 12 çıktı
Umut oldunuz bana fakat değerim 0.36 olunca ve 11. Günü 12 ye bağlayan gece yaptırdığım için umutsuzum…kaset testtede birşey çıkmadı 12. Gün kan vermeden kaset test yaptınız mi o kadar çaresiz hissediyorum ki kusuruma bakmayın

Merhaba kızlar benimde bugün çatlatma iğnesinin 10. Günü ve kasıklarımda ağrım çok fazla var hapşurunca sanki kaslar geriliyo orda bu tutma belirtisimidir yaşayanınız var mı

Selam kızlar, 19Haziranda çatlatma iğnesi oldum. Gebelik testler artık negatif yani etkisi geçti, dün öylesine kan verdim 1.2 çıktı. Şimdi 2-3 gün daha bekleyip test yapmayı düşünüyorum, bakalım çizgi belirecek mi ona göre kan verecem. Aranızda bu durumu yaşayan oldu mu?

Boyu devrilsin o ne biçim laf ben özel de yaptırıyorum cnm kimyasal gebeligim çok oluyor kontrol için sürekli yaptırıyorum
Desteğiniz için tşk ederim bugün 13. Gündü sabah ilk idrarla test yaptım negatif yine zaten ümidim kalmadı pazar adet günüm ama adetim sinyal veriyor geliyorum diye acım tarifsiz

12. Kanda 0.36 13. Gün kaset tesi negatif

Kızlar umudunuzu kesmeyin ne olur ben sürekli allahim ne zaman hayırlısı ise o zaman ver ben beklerim diye dua ediyorum benim hikayem de çok farkli ben tek iliski de hamile kalabiliyor dum çok nazar ettiler bana evlendikten 3 ay sonra kızıma hamile kaldım şükürler olsun bana rabbimin hediyesimis daha sonra 2. Kızıma hamile kaldım 32. Haftada kalbi durdu uzun süre cocuk düşünmedim sonra düşündüm 2. Kimyasalim oldu gelecek aya yine hamile kaldım yine kimyasal sanarken kalp atışına kadar duydum ama dilim de aynı dua hayırlısı ile nasip et allahim dedim deprem sabahına onu da kaybettim kalbi durdu kürtaj oldum 1 buçuk ay sonra dehşet bir kanamam oldu adet gibiydi ama hastaneye kanlar içinde gittim ikinci kez kürtaj yapıp 1 ay sonra kanamayı zorla durdurdular durunca rahim filmi çektirdim sağ tup um tikanmis ve ben aylardır hep sağ dan yumurtladim soldan hiç gelismiyordu bu ay ilk defa klomen le 3 sağ dan 1 soldan gelisti solum açık tek yumurta ile iğneyi vuruldum iliski oldu şu an bekliyorum ve yine aynısını söylüyorum hayırlısı ise bir an önce olsun hayırlı değilse ben hayırlı kıldığın zamanı beklerim diyorum nasıl bu kadar şey yaşadım bilmiyorum ama umudumuzu kesmeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…