Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

Sanırım ben de test yapamayacağım, sat 12 hazirandı, 1 yıldır deniyoruz negatif görmeye mecalim kalmadı 🙏🏻senin Sat ne zaman
Sat 15 Haziran. Aynı şekilde ben de negatif görmeye dayanamayacağım. Halsizlik cok var ama hadi hayırlısı🙏 benim ilk çatlatma iğnesiydi sizin de ilk mi

Sat 15 Haziran. Aynı şekilde ben de negatif görmeye dayanamayacağım. Halsizlik cok var ama hadi hayırlısı🙏 benim ilk çatlatma iğnesiydi sizin de ilk mi
Yok iki kere klomen kullandım ilk defa femara kullanıyorum, halsizlik ve arada bir kasık ağrısı dışında pek bişey yok çok akıntım da yok sanırım bu ay da olmadı 🫠

Yok iki kere klomen kullandım ilk defa femara kullanıyorum, halsizlik ve arada bir kasık ağrısı dışında pek bişey yok çok akıntım da yok sanırım bu ay da olmadı 🫠
Benim de bu ay fostimon iğne ile yumurtalarımı büyüttü doktor femara kullandırmadi. Benim de yoğun kasık ağrım var. Inşallah güzel haberler alırız 🌺

Benim de bu ay fostimon iğne ile yumurtalarımı büyüttü doktor femara kullandırmadi. Benim de yoğun kasık ağrım var. Inşallah güzel haberler alırız 🌺
Çatlatma iğnesi 13. Günüm🤲🏻

53DCDFB1-BFBA-4664-A683-3F240207C6B9.jpeg

Kizlar selam 20.Haziran çatlatma iğnesi yaptırdım
Bugün 14.gün test negatif kan vermeme gerek yok dimi adetim hala gelmedi birde 3gundur uzayan akıntim var reglden önce böyle olabiliyormu.akıntıyı görünce oldu galiba demiştim 3gundur sabah test yapıyorum negatif 😔başina buna benzer gelen varmı yardımcı olurmusunuz

İnşallah iğnenin etkisi geçmiştir inşallah pozitiftir çok sevindim senin adına 🌺 Bugün iğnenin 14. Günü belki ben de birkaç gün içinde yaparım
Bugün kan vericem canım etki geçmiştir diye düşünüyorum önceki iğnelerimde 8. Gün hep negatifi gördüm vücudum hızlı atıyor çok su tüketiyorum.Sen de pozitifi görürsün umarım süreci beraber devam ettiririz🙏🏻🙏🏻

Hamileyim canııımmm♥️🥰 çoğul gebelik bekleniyor hemde 🥰 19.1 olmuş 27 Haziran 02.00 den 28 Haziran 21.00 e kadar🥰😍
Tebrikler saglikla kucağınıza alirsiniz inşallah çoğul gebelik oldugunu nasıl anladınız merak ettim yanıtlarsaniz sevinirim

Tebrikler saglikla kucağınıza alirsiniz inşallah çoğul gebelik oldugunu nasıl anladınız merak ettim yanıtlarsaniz sevinirim
Çok hızlı artıyor ve 2 yumurtam vardı pozitif beklenen.
Fakat biyokimyasal şuan düşük yapmayı bekliyorum. Değerlerim yavaş yükselmeye sonrada düşmeye başladı.

Igne vuruldugum günü 1. Gün sayarsam 11. Gun 0.777 cikti 12. Gün sabah kan verdim 1.67 akşam verdim 2.67 bu arada kaset test yaptım silik bir çizgi çıktı sizce artarmi bu değer daha önce 12. Gunde 12 leri görmüştüm

Merhaba kızlar ben de 23 Haziran'da iğne vuruldum ovitrelle öncesinde ise klomen kullandım 12. Günde test yaptım negatifti. Şuan 14. Gün test yapmadım. Hala bekliyorum.

Merhaba kızlar ben de 23 Haziran'da iğne vuruldum ovitrelle öncesinde ise klomen kullandım 12. Günde test yaptım negatifti. Şuan 14. Gün test yapmadım. Hala bekliyorum.
Merhaba. Ben test yaptim. Bugün 15. Günüm negatif cıktı. Ama test erken gebelik testi değil. Normal gebelik testi. Kasık ağrılarım gece boyu da devam etti. Acaba igneyle catlayamadi da kiste mi dönüştü diyorum artık içimden. Kasık ağrılarımın bir sebebi olmalı çünkü.

Merhaba. Ben test yaptim. Bugün 15. Günüm negatif cıktı. Ama test erken gebelik testi değil. Normal gebelik testi. Kasık ağrılarım gece boyu da devam etti. Acaba igneyle catlayamadi da kiste mi dönüştü diyorum artık içimden. Kasık ağrılarımın bir sebebi olmalı çünkü.
İğne etkisi geçtiğinde gebelik oluşmadıysa regl oluyormışsun. Çoğu kişi öyle yazmıştı regl belirtileri de olabilir diye düşünüyorum.

X