Haziran Ayı Çatlatma İğnesi Vurulanlar

İğne etkisi geçtiğinde gebelik oluşmadıysa regl oluyormışsun. Çoğu kişi öyle yazmıştı regl belirtileri de olabilir diye düşünüyorum.
Doktorum öyle bir şeyden bahsetmedi. Hatta adet gününü bekleyeceksin geçerse test için, geçmezse yeni tedavi için geleceksiniz dedi.

Doktorum öyle bir şeyden bahsetmedi. Hatta adet gününü bekleyeceksin geçerse test için, geçmezse yeni tedavi için geleceksiniz dedi.
Benimki de aynısını söyledi böyle birşeyi daha önce çatlatma iğnesi vurulanlar söylemişlerdi. Benim doktorum da regl olursan gel olmazsan test yap dedi.

Benim de 7 gün kaldı adet günüme. Yalnız ağrılarım çok şiddetli belime vuruyor. Gece ağrıdan uyandığım oluyor.
Benim ağrılarım eskisi gibi değil. Arada bir kasıklarda batma oluyor ama göğüs ağrılarım hala duruyor çok şiddetli hem de

Ağrılarım devam ediyor. Bir de çok az miktarda kahverengi akıntım geldi. Erken gebelik testi yaptım şimdi negatif çıktı. Akıntı neden geldi acaba. Dedikleri gibi iğneden sonra erken mi adet olacağım diye düşünüyorum
Ben henüz yapmadım. Kahverengi leke yerleşme kanaması diyorlar ama testin negatif çıkması garip en iyisi kan testi vermek bence

Ağrılarım devam ediyor. Bir de çok az miktarda kahverengi akıntım geldi. Erken gebelik testi yaptım şimdi negatif çıktı. Akıntı neden geldi acaba. Dedikleri gibi iğneden sonra erken mi adet olacağım diye düşünüyorum
Ben de beyaz akıntı başladı ve kasıklarımda ağrı. 😅

Kızlar merhaba bugün iğnenin 7. Günündeyim test yaptım gün içinde silik çıktı. İğnenin etkisi muhtemelen. Ama dündendir kasık ağrım var solgunluk hissi var ayni şeyleri yaşayan var mi ?

X