haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

valla canım dediğin gibi en iyisi kan testi hiç değilse kesin olur bugün yaptırıyım

canım bugün kan testi yaptır ama hemen değerleri görüp moralini bozma perşembe bir daha yaptır artış var mı diye bak önemli olan artıştır değer değildir bazı vucut yapılarında kana ve idrara geç geçebiliyor lütfen sakın kendini hırpalama 2 testi karşılaştır

canım bugün kan testi yaptır ama hemen değerleri görüp moralini bozma perşembe bir daha yaptır artış var mı diye bak önemli olan artıştır değer değildir bazı vucut yapılarında kana ve idrara geç geçebiliyor lütfen sakın kendini hırpalama 2 testi karşılaştır

zaten pozitif çıksa bile öyle kabarık değerler beklemiyom orda olduğunu biliyim yeter

Canım çatlatma iğnesinde bhcg olduğu için gebelik testlerinde yanıltıcı olabiliyormuş.İğnenin etkisi 10-12 günde geçiyormuş.O yüzden yakın dönem yapılan testler yanıltıcı oluyor.

yani sonuç pozitif mi çıkıyor olmasa bile????:KK53::KK53::KK53:

kızlar nolur yardım edin dün idrar testi yaptım ikinci çizgi açık pembe çıktı bugün yaptım negatif çıktı çok korkuyorum :KK50::KK50::KK50:

cNM KACINCI GUN TRANSFERI BNCE CIKAR TESTTE SILIK CIKTIYSA KANDA KESIN CIKAR KENDIN I BEBGINI UZME BENCE O ANNESININ SICACIK KARNINDA :) KENDINI UZUP BEBEGIDE UZME IYI DUSUN :):)

kızlar ben hastaneye gidiyorum dualarınızı esirgemeyin nolur umarım bebeklerim benimledir

Son düzenleme:
Destına hadıb gıt yaptr dualarım senınle boyle beklemektense ..... Superısı benım tedavım bu ay baslıcak ama uzun protokol olucak yanı temmuza kaldım :)bn malesefffff ama herseyde vardır bı hayırr:)

kızlar cuma günü transferim oldu.bugün de salı:)
yaaa sabah kalktıımda kasıklarımda hafifi bir ağrı vardı.bir de şişkinlik var gibi ,yani tam olarak öle de değil. sanki yüreğim sıkışıyor gibi oluyorum.:KK53:
deli miyim ben?????:KK37: ama sormadan da edemeyeceğim.var mı böle bir belirti yaaaa:KK43:

kızlar ben hastaneye gidiyorum dualarınızı esirgemeyin nolur umarım bebeklerim benimledir

Allah yardimcin olsun armadasim. Insallah seninledir yavrucaklarin. Dualarim seninlee..

kızlar cuma günü transferim oldu.bugün de salı:)
yaaa sabah kalktıımda kasıklarımda hafifi bir ağrı vardı.bir de şişkinlik var gibi ,yani tam olarak öle de değil. sanki yüreğim sıkışıyor gibi oluyorum.:KK53:
deli miyim ben?????:KK37: ama sormadan da edemeyeceğim.var mı böle bir belirti yaaaa:KK43:

Merhaba canan. Hiic belirti arama kendinde bende ctesi oldum hic vucudumu dinlenemeye calisiyorum. Insanin kafasi karisiyo cunku

haklısın musmutlucum yaaa:KK23:
beklemek ne zormuş gerçekten:KK19:.
Rabbim hayırlı sonuçlar göster bize:):KK16:

canım hayırlı sonuçlarla gelirsin inşallah:KK16:
dualarımız seninle:KK19:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X