haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaşlar merhaba. Ben de tüp bebek tedavisine başlayacağım. Bugün iğne tedavisine başlanacaktı ancak doğum kontrol haplı uzun protokol uygun görüldüğü için temmuz ayına ertelendi. Bir sorum olacak.(Aslında bir yığın desek daha doğru)
Yumurta toplama işlemi iğne tedavisinin kaçıncı gününde yapılıyor? Şimdiden teşekkürler.

slm kızlar ben geldim........tedavim bugün başladı ilk iğnemi oldum puregon 150 ml ile başladık ve bunun yanında prednol ve koraspine başldık...herşey güzel başladı inş sonuda güzel olur.......

melekim kusum aklım sendeydi yazdıklarını okuyunca içim rahatladı herşey güzel olcak allahın izniyle kalbi güzel arkadaşım benim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Dogru diyosun ama benim icime negatif doguyo altinci hissim kuvvetlidir. Ins yanilirim :KK43: evt progestani degistirdim, onun 3 gunluk depo halini verdi. Cok agriyodu cunku

canım hemen umtsuzluğa kapılma senin kaçıncı günün bugün ??????

eğer çok takılıyasan kan tahlili yaptır bebişinide strese sokma canım yaaaaa :KK16::KK16::KK16::KK16:

slm kızlar ben geldim........tedavim bugün başladı ilk iğnemi oldum puregon 150 ml ile başladık ve bunun yanında prednol ve koraspine başldık...herşey güzel başladı inş sonuda güzel olur.......
inş melek melegin gelir sana mevlam emeklerimizi ziyan etmesin inş..

Yaa kızlar sanırım ben de hamileyim. Emin değilim ama idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Belli belirsiz. Ucuz olan testlerden varmış evde tesadüfen elime geçti. Daha hassas test alayım dedim nöbetçi eczanede yokmuş.Yine ucuz olanlardan aldım bir tane. Hayırlısı yarın sabah tekrar deneyeceğim.

waww kız bu böylemi söylenirr. tabiki vardır test te çıkmış işta pazarteside kan da baktırırsın ohhh..hadi üzme bebişi iyi düşün

musmutlu kızz sende kendini üzme sen yaptıgında testi daha çok erkendi sen merak ettin de yaptın sakin ve pozitif düşün ve pazartesi artık kanda baktırırsın cnm.. ama üzmek yok ne kendini ne bebişi..

melekim kusum aklım sendeydi yazdıklarını okuyunca içim rahatladı herşey güzel olcak allahın izniyle kalbi güzel arkadaşım benim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

eğer çok takılıyasan kan tahlili yaptır bebişinide strese sokma canım yaaaaa :KK16::KK16::KK16::KK16:

Benim 7.gunumdu bugun :KK43:

selam kızlar!!!!!!!!!!!!!!:KK16:
buralarda yokum 3 gündürkardeşimiin mezuniyetine gittik.1000 km ye yakın yol gittik geldik.bugün evimdeyim artık.inşallah yumoşum zarar görmrmiştir bundan.geçen cuma günü transferim olmuştu.2.gün embriyosu ve bugün 9.günüm.idrar testinde çıkar sanırım di mi.yarın nöbetçi bi eczane arıycam ve test yapıcam.yapmaya bile korkuyorum.adet eğrısı gibi ağğğğılarım var:KK43: :KK50:

hayırlı olsun melekçim.:KK49:
Canim bende sabah yaptim tek cizgiydi. Tutmadi galiba benimki. Buyuk ihtimal hamilesindir. Cift gormek pek norrmal degil yani

Dogru diyosun ama benim icime negatif doguyo altinci hissim kuvvetlidir. Ins yanilirim :KK43: evt progestani degistirdim, onun 3 gunluk depo halini verdi. Cok agriyodu cunku
musmutlucum yarın tekrar yap canım.
inşallah testte cıkmamıştır o.:KK31:

Yaa kızlar sanırım ben de hamileyim. Emin değilim ama idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Belli belirsiz. Ucuz olan testlerden varmış evde tesadüfen elime geçti. Daha hassas test alayım dedim nöbetçi eczanede yokmuş.Yine ucuz olanlardan aldım bir tane. Hayırlısı yarın sabah tekrar deneyeceğim.

Hayirli olsun Allah güzel sonuclu kan testlerini gormeyi nasip etsin

waww kız bu böylemi söylenirr. tabiki vardır test te çıkmış işta pazarteside kan da baktırırsın ohhh..hadi üzme bebişi iyi düşün

napayım kuzucum çok umut bağlamak istemiyorum. İdrara güvenmiyorum hiç. Ben sanırım fazla sakinim :) İçimdeki fırtınaları bastırıyorum canım :) Hemen arkasından yaptığım testte çıkmadı. Sanırım fazla damlatmışım pespembe oldu :) Bekleyeyim dedim açılsın o zaman da sapsarı :):):)
Şimdi nöbetçi eczane arayamam eşim işe gitti annesi de dışarıya göndermiyor yorulmayayım diye. Artık pazartesi hassas testlerden alırım ya da dibimde sağlık ocağı var oraya giderim ya da medikal parka hast. var oraya. Bakacağız artık şeker :) Yazdıkça heyecan yaptım baakk !!

Canim bende sabah yaptim tek cizgiydi. Tutmadi galiba benimki. Buyuk ihtimal hamilesindir. Cift gormek pek norrmal degil yani

Tatlım benim birinde silikti ama diğerini anlayamadım . Negatifti sanırım. Yaa çok erken zaten. Biz kız milleti çok aceleciyiz. Üzülme ,düşünme canım çok olur mu. Bence sen git pazartesi ya da hatta bugün kanda baktır.Sanırım acilde de bakıyorlar.

Günaydın hanımlar.bugun berat kandili bol bol dua tövbe ve ibadetle geçirmek nasib olur inşallah. Rabbim bu mubarek gunde herkesi gonlundekini hakkinda hayirli eyleyip nasib etsin inşallah. Bizim gibi tup bebek icin mucadele edenlere maddi manevi Rabbim yardımcısı olsun sonucunda yuzumuz gülsün herkesin evi bebek civiltisiyla Şenlensin insallah.Rabbim hicbirimizi evlat hasretiyle sinamasin.KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN. (Bugun beraat etmek nasib olsun)

Canlar ben bugun test yapicaktim ama evimde degilim ve pet bardak bulamadim.test yapamadim o yuzden ama uyandgimda pedimde 2-3 damla kahverengi leke vardi.devam yok.iyiye isaret olarak düşünüyorum inşallah öyledir.9.cu günüm bugun.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Ben de tüp bebek tedavisine başlayacağım. Bugün iğne tedavisine başlanacaktı ancak doğum kontrol haplı uzun protokol uygun görüldüğü için temmuz ayına ertelendi. Bir sorum olacak.(Aslında bir yığın desek daha doğru)
Yumurta toplama işlemi iğne tedavisinin kaçıncı gününde yapılıyor? Şimdiden teşekkürler.
adetinin 14.gününe doğru yada o gün toplanıyo canım...kaçıncı denemen seenin:26:

sağol canım benim teşekkür ederim:KK48::KK48:inş herşey daha da güzel gider salı günü randevumuz var bakalım......
sanada hamilelik takvimin pek yakışmış:KK16::KK16:sıpayı burdan takip ederiz artık:KK9::KK9:

musmutlu kızz sende kendini üzme sen yaptıgında testi daha çok erkendi sen merak ettin de yaptın sakin ve pozitif düşün ve pazartesi artık kanda baktırırsın cnm.. ama üzmek yok ne kendini ne bebişi..
amin canım sağol inş hepimizin ki gelir bekletmeden.........
selam kızlar!!!!!!!!!!!!!!:KK16:
buralarda yokum 3 gündürkardeşimiin mezuniyetine gittik.1000 km ye yakın yol gittik geldik.bugün evimdeyim artık.inşallah yumoşum zarar görmrmiştir bundan.geçen cuma günü transferim olmuştu.2.gün embriyosu ve bugün 9.günüm.idrar testinde çıkar sanırım di mi.yarın nöbetçi bi eczane arıycam ve test yapıcam.yapmaya bile korkuyorum.adet eğrısı gibi ağğğğılarım var:KK43: :KK50:

hayırlı olsun melekçim.:KK49:

musmutlucum yarın tekrar yap canım.
inşallah testte cıkmamıştır o.:KK31:

sağol canım:KK16::KK16::KK16:

Günaydın hanımlar.bugun berat kandili bol bol dua tövbe ve ibadetle geçirmek nasib olur inşallah. Rabbim bu mubarek gunde herkesi gonlundekini hakkinda hayirli eyleyip nasib etsin inşallah. Bizim gibi tup bebek icin mucadele edenlere maddi manevi Rabbim yardımcısı olsun sonucunda yuzumuz gülsün herkesin evi bebek civiltisiyla Şenlensin insallah.Rabbim hicbirimizi evlat hasretiyle sinamasin.KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN. (Bugun beraat etmek nasib olsun)

Canlar ben bugun test yapicaktim ama evimde degilim ve pet bardak bulamadim.test yapamadim o yuzden ama uyandgimda pedimde 2-3 damla kahverengi leke vardi.devam yok.iyiye isaret olarak düşünüyorum inşallah öyledir.9.cu günüm bugun.
AMİİİİİİN.....seninde kandilin mübarek olsun....Rabbim bu mübarek günde dualrımızı geri çevirmesin:KK5::KK5:
kahverengi leke için tutunma lekesi diyolar çoğu zaman hiç korkma inş bebişin belirtisidir:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Cuma 18:00de transferim oldu. 3 embriyo verildi(43 yaşındayım) 2 tanesi iyi durumda, 3. Daha yavaş gelişiyormuş öyle dedi Dr.
İğneler haplar devam. Yıkanmak, Çay kahve yok. Cinsel ilişki 2 gün sonra serbest dediler.
3 nün birden tutma olasılığını sordum. Bu yaşta çok zor dedi Dr.

Yanlış birşey yapmaktan korktuğum için hiçbirşey yapmadan yatıyorum . Ama Pazartesi iş var tabii.
Karnım şiş gibi. Gaz dolu galiba :/

2 Temmuz test günüm. Nasıl geçecek bilmiyorum :KK66:

hadi hayırlı olsun inşallah mübarek günlerde sıkı sıkı tutunsunlar Allahım El Mübdi ismiyle can versin onlara inşallah..spermler rahmin kasılmasına sebep oluyomuş ilerlemesi için aman dikkkat..:KK52::KK52::KK52:

Gunaydinn...az once nerkezden aradilar 26 yumurtadan 12 olgun cikims....10 tanesi dollenmis ama kalitelerini yarin soyluyceklrrmis...bilgili arkadaslarr sizce durum nasil

uzun zamandır yine giremedim nete arkadaşlar sayfalar akmış gitmiş okuyamadım geriye dönükte yeni hamilelerimizi tebrik ediyorum Allahım sağlıkla sıhhatle kucağımıza almamızı nasip eder inş. tedavi sürecindeki arkadaşlarıma da rabbim yardım etsin en kısa sürede güzel haberlerini alalım inş. bizde 14. gün tekrarladık testi 400 çıktı elhamdülillah. 15 gün sonra kalp atışları için gitcez Allahım o günüde mutluca sonlandırmamızı nasip etsin. benim az az bulantılarım başladı ama uzun sürmüyo şu anda var bir iki saatten geçer diye umut ediyorum:KK34:
kızlar ltfn umutsuz olmayın rabbim bu mübarek günde hepimizin duasını kabul eder inş. Hani Hz. Zekeriya Rabbim ben senden ne istedim de geri çevirdin bana razı olacağın bir evlat nasip et diye dua ediyor da bir oğlu olacağı müjdeleniyor ya hemen arkasına. bizde öyle nazlanalım Rabbime isteyelim O geri çevirmez gerçekten istemeyi bileni. transferi olan arkadaşlara da ricam namazlarını terketmesinler bşycik olmaz olsaydı bana olurdu. ilk üç gün oturarak kılın gerekirse ama Allah'la irtibatı kesmeyin ki ol desin yüzümüzü hayırlı evlatlarla güldürsün...
Hepinizi çok seviyorum canlar dualarım hep sizlerle KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN...

Arkadaşım tedavin hayırlı ve sonu bebekli olsun inş. bilgilerimi yazıyom cnm 28 yaşındayım, ilk denememiz, konya eurofertilde tedavi gördüm, problem morfoloji. sonucu biliyon zaten:KK1::nazar::nazar::nazar:

X