haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

uzun zamandır yine giremedim nete arkadaşlar sayfalar akmış gitmiş okuyamadım geriye dönükte yeni hamilelerimizi tebrik ediyorum Allahım sağlıkla sıhhatle kucağımıza almamızı nasip eder inş. tedavi sürecindeki arkadaşlarıma da rabbim yardım etsin en kısa sürede güzel haberlerini alalım inş. bizde 14. gün tekrarladık testi 400 çıktı elhamdülillah. 15 gün sonra kalp atışları için gitcez Allahım o günüde mutluca sonlandırmamızı nasip etsin. benim az az bulantılarım başladı ama uzun sürmüyo şu anda var bir iki saatten geçer diye umut ediyorum:KK34:
kızlar ltfn umutsuz olmayın rabbim bu mübarek günde hepimizin duasını kabul eder inş. Hani Hz. Zekeriya Rabbim ben senden ne istedim de geri çevirdin bana razı olacağın bir evlat nasip et diye dua ediyor da bir oğlu olacağı müjdeleniyor ya hemen arkasına. bizde öyle nazlanalım Rabbime isteyelim O geri çevirmez gerçekten istemeyi bileni. transferi olan arkadaşlara da ricam namazlarını terketmesinler bşycik olmaz olsaydı bana olurdu. ilk üç gün oturarak kılın gerekirse ama Allah'la irtibatı kesmeyin ki ol desin yüzümüzü hayırlı evlatlarla güldürsün...
Hepinizi çok seviyorum canlar dualarım hep sizlerle KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN...

Canım hayırlı olsun ne güzel yazmışsın allahım bizede o günleri göstersin.. benim bugün transferin 5. günü sabırsızlıkla bekliyorum

ya ben yarın tekrar test yaptırcm.inşallah herşey yolundadır.bu arada kızlar sizce okulun son haftası sizce rapor alayımmı.bide kızlar bu güzel günde birbirimize bol dua edelim.

ahhacım günaydın.ya cnm sen ilk kan testini kaçıncı gün yaptın değer kaç çıktı.

günaydın tatlım ben 9. gün yaptırdım 35.36 çıkmıştı 12. gün 200 küsürdü. hayırlı olsun tatlım Rabbim kucağına almayı nasip etsin senin değerinde gayet iyi takılma bende ilk başta takılmıştım ama sonuçta katlanması önemli 16dan katlananları okudum ben. tekrarlat cnm testi herşey normal çıkacak inş:KK16:

Canım hayırlı olsun ne güzel yazmışsın allahım bizede o günleri göstersin.. benim bugün transferin 5. günü sabırsızlıkla bekliyorum

amin lilyumcum ah o beklemek mahvetmişti beni:18: başka şeyler düşünmeye çalış arkadaşım aklına fazla getirme yoksa çıldırcak gibi oluyo insan kaç embriyo transfer ettiler cnm sana

ben şimdilik çıkıyorum kızlar uykucu babamızı uyandırmam gerek:KK1: adam ilerde başına gelecekleri biliyo şimdi bol bol uyuyo napsın:KK52: öpüyorum hepiniziiiiii.....

benim de 2.3 günlerde gaz sancım oldu.. bu güne kadar çok hafif regl sancısına benzer sancım oldu.. bu sabah sivilceler var.... hiç kötü düşünömüyorum inşallah.Allah nasip etmeyeceği şey için dua ettirmezmiş . inşallah güzel olacak her şey hepimiz için

kızlar benim progestan iğneyi doktorum değiştirdi demiştim kapsülü vajinadan alcaksın dedi..sizin kapsüller kaç mg???beimki 200mg ve beni çok sarstı..o kadar iğne oldum ben böyle olmadım..yüzümde allerji oldu kırmızı kabartılar ve başım ağrıyo sarhoş gibiyim.. bi de günde 3 kez kullancakmışım ben mahfolurum böyle acil yardım..

kızlar benim progestan iğneyi doktorum değiştirdi demiştim kapsülü vajinadan alcaksın dedi..sizin kapsüller kaç mg???beimki 200mg ve beni çok sarstı..o kadar iğne oldum ben böyle olmadım..yüzümde allerji oldu kırmızı kabartılar ve başım ağrıyo sarhoş gibiyim.. bi de günde 3 kez kullancakmışım ben mahfolurum böyle acil yardım..

canım benimki sabah 200 mg akşam 200mg günde 400 mg sürekli başım ağrıyor yüzüm kabardı aynı şeyleri yaşıyoruz ama hepsi bebeklerimiz için sabredeceğiz yeter ki onlar iyi olsun

Progesteron değerin mi düşük ki tatlım niye 3 tane verdi. Çok uyku yaptıklarını biliyorum . Etkilerini azaltmak ve daha çok emilim sağlamak amaçlı vajene olarak kullanmamızı istiyorlar. Ben her akşam yatarken 1 tane kullanıyorum. Doktoruna sor bakalım. Onun daha önce başına gelen hastası mutlaka olmuştur. Sana uygun tavsiye verecektir.

canım benimki sabah 200 mg akşam 200mg günde 400 mg sürekli başım ağrıyor yüzüm kabardı aynı şeyleri yaşıyoruz ama hepsi bebeklerimiz için sabredeceğiz yeter ki onlar iyi olsun

sende de mi oldu canım o zaman çok önemli değil..yani değildir inşallah..peki ne kadar kullanıcaz bliyo musun??

Canım bende öyle olmuştum ama alerji yapmamıştı sadece sarhos gibi oluyorsun demiştim ya sana uyku yapıyor diye hep gözün kapaniyor. Alerji yaptı ise acilen doktoruna söyle. Çünkü Banada menogon alerji yapmıştı sonunda hastanelik olmustm. Ben jel kullanıyorum Suan crinone bir sıkıntı yapmiyor.çok şükür..bir an önce doktora sor bence

Progesteron değerin mi düşük ki tatlım niye 3 tane verdi. Çok uyku yaptıklarını biliyorum . Etkilerini azaltmak ve daha çok emilim sağlamak amaçlı vajene olarak kullanmamızı istiyorlar. Ben her akşam yatarken 1 tane kullanıyorum. Doktoruna sor bakalım. Onun daha önce başına gelen hastası mutlaka olmuştur. Sana uygun tavsiye verecektir.

progeston değerime bakılmadan verildi..tedbir amaçlı sanırım..bakılması mı gerekir??

Canım bende öyle olmuştum ama alerji yapmamıştı sadece sarhos gibi oluyorsun demiştim ya sana uyku yapıyor diye hep gözün kapaniyor. Alerji yaptı ise acilen doktoruna söyle. Çünkü Banada menogon alerji yapmıştı sonunda hastanelik olmustm. Ben jel kullanıyorum Suan crinone bir sıkıntı yapmiyor.çok şükür..bir an önce doktora sor bence

doktora sordum aynen devam yazmış.. jel çok rahat ya ondan vermiyo..kullanmıştım daha önce hiç yan etkisini görmemiştim..

X