Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

The Balm kanlı bir firmanın bünyesinde olabilir mi?

Gsm lee dostum kusura bakma, dün dıaşrdan gelince yorgun bitkin bir haldeydim ki makyajımı silip rimelciklerimiz sürüp gösteremedim :)
ama göstercem inş
bu arada ben seni twiterdan takip ediyorum ama hesap eşim üzerine ve eşimin yeğenlerinin fotosu gözüküyor profilde, watsonsun face hesabında testler hakkında ortalığı karıştıranlardan biri de benim bu arada
neredeyse tüm başlıklarda makara olsun diye "bu ürün hayvanlar üzerinde test yapıyor mu acebaaa?" diye safa yatıyorum :d
maksat dikkat çekmek

Pati dostlarım Studio Basic fırçaları hayvan kılı mı acaba? bunu çok merak ediyorum. eco toolsu ve everyday minerals fırçalarım, ama bu marka sentetikse bunu da kullanabiliriz. hiç yok çevremde kullanan. bakamıyorum da fırçalarına :S

Son düzenleme:
Kedicikler şuan hurriyet gazetesinde Sabanur KIRAÇ' ın "Kedili kadın, saygı duyulması gereken kadındır." diye bir yazısı var :) çok güzel, okumanızı tavsiye ederim. O yazıda bir kadının elinde, elizabet tasması olan kedi aynı benim kediş öperim onları.

Önemli degil cnm aciliyeti yok bende essence rimel bb krem vs aldım bugün
Tha balm fırçalarını sordum sentetik dedi satıcı
Ayrıca benim tutumu biliyor test yapanları almadığını fln yardley önerdi ama logo yok
Yarley ambalajına kadar geri donusunlymus doğal içerikli cevreyi koruyan marka bsylerler dedi test yapmıyor dedi bsy sertifikası varmış benim evde dus jeli fln cok oldugundan almadım gratisden 100luk oldum çıktım
Dahada alix bsy almadım yani daha aksam kentparka gidip alix alıcam
Ne olacak bizim bu halimiz yeminle erkek ark gebertecek beni :)
Çkyamv blogunun sahibi the balm yapıyor diyorlar ama neye dayanarak kanıt yok sitesinde yazıyor alıp almamaz size kalmış araştırın dedi baska bir markanın olsa o bayan bilirdi kesin cok araştırmacı çunku masallah valla oda olmasa Halim ni olurdu cok sey öğrendim

Önemli degil cnm aciliyeti yok bende essence rimel bb krem vs aldım bugün
Tha balm fırçalarını sordum sentetik dedi satıcı
Ayrıca benim tutumu biliyor test yapanları almadığını fln yardley önerdi ama logo yok
Yarley ambalajına kadar geri donusunlymus doğal içerikli cevreyi koruyan marka bsylerler dedi test yapmıyor dedi bsy sertifikası varmış benim evde dus jeli fln cok oldugundan almadım gratisden 100luk oldum çıktım
Dahada alix bsy almadım yani daha aksam kentparka gidip alix alıcam
Ne olacak bizim bu halimiz yeminle erkek ark gebertecek beni :)
Çkyamv blogunun sahibi the balm yapıyor diyorlar ama neye dayanarak kanıt yok sitesinde yazıyor alıp almamaz size kalmış araştırın dedi baska bir markanın olsa o bayan bilirdi kesin cok araştırmacı çunku masallah valla oda olmasa Halim ni olurdu cok sey öğrendim

Az önce evim.net' ten makyaj masam için puf altım. uzunnn süredir istiyorum ama "tay tüyü" diye almadım. tay tüyü demesi tay tüyünün deseniymiş, derisi değilmiş; rahatladım ohh. ve aldım. şimdi dağılalım panik yok
10 liralık hediye çeki ile 51 liraya geldi bana. pahalı mı aldım acaba puflar ne kadardır biliyor musunuz?

Ürünü aldıkran sonra hakkında fiyat-kalite araştırması yapan tek ben mi varım ki

puf bildiğimiz puf mu kafamda canlandıramadım birden :)
evet canım kumasın rengini desenini ifade ederken tay tüyü rengi derler yanlış anlaşılıyor bazen :)
alix avienden fontoden allık pudra rimel ruj aldım bir allık 35 lirayken bu indirimle hepsini 63 lıraya aldım pek bi mutluyum :)

Hani şu kare olan ayak uzatılan eskiden koltuk takımlarının parçası olan puf vardı ya, ondan işte
ben makyaj masamın pufu yapıcam çünkü şuan sehpanın üstüne oturarak yapıyorum

bu sayfadan alix avien alabilirsiniz tavsiyem terracota mucize pudrasını ve 782 numaralı lip glossunu deneyin (essence almayın)

ben de alix avien terracotta 01 pudrası vardı bombesini indirdim..yarın birtane daha almayı düşünüyorum..ve lipgloss deneyeceğim başka renginden veya ruj...

ihtiyacınız varsa bu indirimi kaçırmayın..

bu sayfadan giovanni saç bakım ürünlerini, bee beauty' nin arkasında logo olanlarını ve danielle laroche cilt bakım ürünlerini alabilirsiniz (diğer markalardan emin değilim...)

Hani şu kare olan ayak uzatılan eskiden koltuk takımlarının parçası olan puf vardı ya, ondan işte
ben makyaj masamın pufu yapıcam çünkü şuan sehpanın üstüne oturarak yapıyorum

O zaman uygun fiyata almışsin canim
Bugün alix avienden aldıklarında makyaj yaptım cok beğendim yalnız allik bana yine rapsodi de ki gibi ellimde guzel denedim yüzümde yine koyu geldi biraz tozutiyor alligi rimel orda bakarken kıvrımli fırçali olandan alicaktim alırken baktım logo vardı sonra kız tombik fircaliyi gösterince o olsun dedim ve geldim oda logo yok fondotenede dikkat etmemişim onda da yok
Anlamadım gitti eski urun mü acaba bilemedim
Gratis beni batırdı :)

Bu da bugün ki alix avienle makyajım

Güle güle sağlıklı günlerde kullannn :) gratis olsa beni de batırsa
gratistede giydirilmiş etiket fiyatlarına mı %50 indirim vardı? watsonsta öyle idi. 1 g
n önce 9,5 lira olan ürün nasıl olduysa 15 liraya çıkmış. onun üzerinden %40 veya 44 indirim uygulanacak. çok kişi isyan etti. özellikle benim gibi belli ürünlerin fiyatlarını bilenler :s

Evet canım indirim afişinde yazıyordu zaten normal indirimden fiyattan inilcek diye mesela o ay indirim yapmışlar 15 den 10 liraya indirmişler %50 hesaplanırken 15 den hesaplandı hep
Senin istediğin bsy olursa ben sana gönderirim ayrıca hangi ildeysen soyle baskı yapalım Twitterden yazayım şube acın fln diye

Alix avienin Pudrasi harika terracota 01 olanı kapaticilik cok iyi
Fondöten ben az sürdüm ama tam kapaticilik sağlamadı fakat ustune pudra sürünce tamamen kapandı
Rimeli super tane tane uzun uzun yapıyor
Allik köyündeki bana ama kremi yapısı cok hoşuma gitti aynı nyx markasının mineralli alligi gibi yumuşacik

Canım şuan Edirnedeyim, burada gratis yok :s watsons bile yeni açıldı hani.
bugun gene watsonsu ziyaret ediyim. sırf tavşanlara bakmak için gidiyorum valla deli miyim neyim ben.

activex in igrenc reklamini seyreden var mi? Cocuk kopegi oksuyor arkadan gelen ses bakterilere karsi yuzde yuz etkilir..hay allah belanizi versin ya...direkt protesto edelim sitelerine mail atalim ben de yarin ariycam...

Bu arada kopekte de heryerde de bakteri vardir neden ozellikle kopek? Biz ne yapmaya calisiyoruz bunlar ne yapmaya calisiyo ya

İzlemedim ben belkide iciniz rahat olsun rahat rahat sevdirin mı demek istiyor temizlik hastası annelere izlemeden bilemiyorum tabi mail fln atılacaksa ben de varım

Princess profiline 'civciv öldürme zamanı geldi' yazmışsın.Ne demek istedin canım?
Tavuk çiftliklerindeki erkek civciv katliamlarını mı kastediyorsun.

bugün babek markalı krem aldım çok güzel kokuyor yüz temizliğimde nemlendirici olarak kullanmayı düşünüyorum aslında evde hala eskilerden kalma kanlı markaların nemlendiricileri var ama sırf tavşan logosu olduğunu için destek olma amaçlı aldım çocuk gibi seviniyorum tavşanlı bir ürün alınca :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…