Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

ühüüüü. ben alamıcam, neyse bende alix' in indirimini bekliyim.
alix'in anti ageing fondoteninde neden davşan yokkk, komamışlar. ürün yeni, paketinde mi unuttular yoksa sahiden anti ageinglerde sıkıntı mı var :S

Sevil kozmetikte 2. Ürüne %50 indirim var haberiniz olsun kızlar cruelty free var mı orada bilmiyorum :s

ühüüüü. ben alamıcam, neyse bende alix' in indirimini bekliyim.
alix'in anti ageing fondoteninde neden davşan yokkk, komamışlar. ürün yeni, paketinde mi unuttular yoksa sahiden anti ageinglerde sıkıntı mı var :S

Alix avienk bende beklemedeyim cok sıkıntılardayim eve yakın alis veris merkezinde gratis var ordan alırım indirimde alix avien standı yok watsons var alix standı yok ki watsons carsi mağazası icinde son gun geçerli oluyor onlarda indirim
Bana yakın Kızılay ankamal var oralar sabah erkende yağmalanir ben isteyim gidemem
Aksam panoraya giderim belki kalırsa
Douglas velada bana cok cok ters bakalım Sevgilitoyu ikna edersem ankarayı Turliycaz arabayla sanırım :)
Pek hoşlanmasada bu durumdan hahaha :)

@DouglasTurkiye: Anneler Günü'ne özel makyaj ve parfüm alışverişlerinde 2. ürüne yüzde 50 indirim kampanyamız 06-12 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
Nyx ürünlerin de geçerli kaçırmayın kızlar

Watsons indirimj açıkladı sitesini ziyaret edin yada Facebook sayfasını 8-12 Mayıs arasi
Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine özel oje ve kalemler hariç tüm makyaj ürünlerinde %44 indirim bulunmaktadır.
Yazmışlar

İş çıkışı watsonsa koşun kızlar alix avien %44 indirimle kaçmaz :)

Skin blossom hakkında duyduklarınız var mı kızlar goz kremini almayi düşünüyorum eger crulty free ise organic ve vegan tavşanı ya da yazı görürsem test yapmıyoruz diye alıcam İngiltere maliymis

akıllı kadınlar klubune mı acaba %44 indirim?

8-12 Mayıs tarihleri arasında belirtilen cilt bakım ürünlerinde %40'a varan indirim + Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine özel oje ve kalemler hariç tüm makyaj ürünlerinde %44 indirim bulunmaktadır.

eğer kendimi iyi hissedersem gidicem, üyede oldum akıllı kadınlara. bakalım.
terrocotta 01 nolu pudrasını eyelinerını rimelini diplinerını 05 numaralı allığını merak ediyorum :KK70:

eğer kendimi iyi hissedersem gidicem, üyede oldum akıllı kadınlara. bakalım.
terrocotta 01 nolu pudrasını eyelinerını rimelini diplinerını 05 numaralı allığını merak ediyorum :KK70:

Bende gratisin kampanyasını bekliyorum %50 yaparsa diye oda yarın fln açıklanir
Kalır gibime geliyor inşallah nyx den de bsyler alıyim diyorum denemek icin

Skin blossom hakkında duyduklarınız var mı kızlar goz kremini almayi düşünüyorum eger crulty free ise organic ve vegan tavşanı ya da yazı görürsem test yapmıyoruz diye alıcam İngiltere maliymis

biricitinyeri adındaki blogger sayfasında skin blossomu tanıtmış, ürün vegan sertifikalı ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir diyor. bir incele istersen, profesyonel bir marka gibi geldi bana. nerede satılıyor acaba?

watsonstan geliyorum. yalnız şampuan, pamuk, yüz maskes,i burun bandı, yüz bandı, vucut spreyi vs aldım :) türkcell akil kadınlar :-)p) için olan %44 lük indirim yarın ya da öbür gün gelicekmiş. sistemde bi sıkıntı varmışşş.
%44 lük indirim sadece makyaj ürünlerinde diyor, tüm markaların. yarın ya da öbür gün.

gabrinide romanya mali ama lys okey veriyor oda avrupadan geliyor içeriği tavşanda yok
neden golden rose takılmış durumda anlmış değilim
hiçbir ürününü kullanmadım avukatlığınıda yapmıycam ama bu kadar paranoyaya bağlamak bana sağlıklı gelmiyr
yurt dışından avrupadan geliyor avrupadan yapanlarda vardı yapmayanlarda vardı tamam en kötüsünü düşünmek zorundayız ama o kadar para nerede golden rose da ki bence ürünleri de burdan temin ediyorlar sırf marka olalım ayağına yurt dışı düzeyi diyorlardır eğer yurt dısından gelse o rimel 20 lıradan asagı olmaz avrupadan tedarik ediliyor iyi yanıda olabilir bunun
kanıt olmadan deneyci diyemeyiz ki bu markaya
avrupa nın deney yapmamasına yasa çıkmış daha 5 sene var demiş lys neden 5 sene varmıl bunu anlamadım ben ab ile görüşmemi yapılmıs bı yazı mı görmüş neye göre 5 yıl varmış alman malı çogu urunde logo var zaten yasaktı uyulmuyordu sımdı kesın uyulacak dıye karar cıktıysa neden 5 senede otursun kı temeli olan bir karar zaten birden düzenleme gelemediki zaten öyleydi şimdi cezası oldu kesın ve kesın yapılmayacak dendi

aryıca lys basta golden rose kullanmayın dedi sımdı kullanın temiz diyor
en güzel lys nın de dediği gibi kendimiz araştırıp görmemiz
heralika arkadasımız görüşmüş Allah razı olsun bizi aydınlattı inanmak isteyen inanır kullanır inanmayan kullanmaz ama kımsede elinde kanıt yokken ne deney yapıyor diyebilir ne de yapmıyor diyebilir
fakat mantıgımı calıstırınca turkıyede bır markanın yapacağını düşünmüyorum bu benim görüşüm
ayrıca bir kişininde yönlendirmesiyle şunu kullanın bunu kullanın diye iş yapmaktanda hoşlanmıyorum
herkes araştırır kendi aklına yatar fikri olur kullanır kimse kimsenin günahına girmemeli logo yoksa ne karalamak dogru olur nede kesin konusmak
ha şöyle gabrıniye ben onay verildiği halde güvenmedim romanyada avrupa sonucta test ediliyor dedim
fakat üretim yerinin burda oldugunu ham maddelerin burdan alındıgını aldıgım kozmetıkcıden ve kendi kuaför yengemden öğrendim burada üretilim made in romanya yazılıyormus aslında bal gibi Türk malı içerik ham madde Türkiyeden romanya yazması şirketin romanyada oluşu entagresi Türkiyede iphonenin ucuz iş gücünden dolayı çinde üretim yaptırması gibi bunlarda burada yaptırıyor her şeyi
yoksa zaten gabrini markasını tüm kuaförler toptancılar satamaz gümrük vergisi vs eklenince çok yüksek miktarlara satılırdı
ayrıca fabrıkası bursada mı neymıs kozmetık dukkanında kı sahıbı kadın öyle dedi

sen niye bu kadar atarlandın onu anlamadım ben? istediğine inan istediğine inanma inan hiç beni ırgalamaz :KK66:

heraklianın konuştuğu kadının söylediği saçma geldi bana oldu mu? sana saçma gelmediyse gidip alırsın, boğazını sıkacak değilim heralde alma diye...

sen niye bu kadar atarlandın onu anlamadım ben? istediğine inan istediğine inanma inan hiç beni ırgalamaz :KK66:

heraklianın konuştuğu kadının söylediği saçma geldi bana oldu mu? sana saçma gelmediyse gidip alırsın, boğazını sıkacak değilim heralde alma diye...
ben sana kesinlikle atarlanmadım yazdıklarımı yanlış anlamışsın bi kusurum olduysa affola ama inan seni kırmak için yazmadım karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuyoruz yanlıs anlasılıyorsam bir daha yazmam
benim kafam sadece lys nin almayın sonra almayın demedim temiz demesinden karıştı ve sürekli bi oyana bi bu yana yönlendirilmekten hoşalnmadığımı dile getirdim bu yazdıgımında seninle kesinlikle alakası yok kişisel algılama lütfen
burda eften püften bi sebep için kimsenin kalbini kıracak değilim :KK43:
ayrıca bu zamana kadar golden rose hiç kullanmadım fanı fln değilim yani

Son düzenleme:
biricitinyeri adındaki blogger sayfasında skin blossomu tanıtmış, ürün vegan sertifikalı ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir diyor. bir incele istersen, profesyonel bir marka gibi geldi bana. nerede satılıyor acaba?

watsonstan geliyorum. yalnız şampuan, pamuk, yüz maskes,i burun bandı, yüz bandı, vucut spreyi vs aldım :) türkcell akil kadınlar :-)p) için olan %44 lük indirim yarın ya da öbür gün gelicekmiş. sistemde bi sıkıntı varmışşş.
%44 lük indirim sadece makyaj ürünlerinde diyor, tüm markaların. yarın ya da öbür gün.

skin blosoomu bı arkadas söyledi evet hayvanlar üzerinde deney yapmıyormus vegan ve organik sertifikası varmış arkadaş almış daha gelmemiş kullanıp bana anlatıcak 42 lıra sanırım organic speti sitesinde satılıyor yanlıs yazmadıysam bende deniycem kırısıklık için olması bana fayda sağlar
watsons bakım ürünlerinde %40 makyaj ürünlerinde %44 onuda akıllı kadınlar klubune uyeler yararlanıyormus
gratis %50 yapmıs pastel essence alix avien golden rose ve diğer markalarda var ama bizi ilgilendirmiyor
bende bugün bunu öğrendim blogları okurken çirkin kadın yoktur az makyaj vardır blogunda the balm sıtesınde yabancı sıtesınde crulty free yazmıs urunlerini
bi bakın derim
blog sahibide yapıyor diyorlar ama kesin bsy yok dedi the balm dan için

google çevirisi bu
-----------------------------------
Marissa Shipman, Kurucu ve CEO'su TheBalm kozmetik makyaj tam bir çizgi, cilt bakımı, saç bakımı sahiptir ve tırnak cilası. Felsefe bir "beş dakika içinde güzellik" ile, TheBalm en çok amaçlı, mega muhteşem ürünleri güzellik geniş bir istek ve ihtiyaçlarını için hızlı düzeltmeleri ve harika çözümler sunan, arama kartı haline gelmiştir. Şirketin giyilebilir renkler ve harika formüller onlar bakmak ve muhteşem hissediyorum böylece kadınların kendi iç sanatçı serbest bırakmak için izin verir. 2004 yılında, Marissa Shipman, TheBalm kurucusu, orada o ona bakmak yardım ve tüm zengin hissetmek için gereken birkaç basit ürünler vardı zaman-ve o bunları gerektiğinde, diğer kadınlar da yaptım fark ... Marissa kozmetik merak şımartmak karar verdi ve o makyaj yapmak için nasıl 11 kitap aldım ve onu mutfakta karıştırma başlayan Amazon gitti. "Ben, ben şirket dahil. Makyaj deli gitti bir bütçe çalıştım, bir kimyager kiraladı ve bir web sitesi tasarladı." O anti-aging maddeler, üç öğütülmüş pigmentler, muhteşem kokular ... entegre başladı ve TheBalm doğdu. Aradan on yıl geçer, artık TheBalm en Paraben ve dünya çapında Cruelty-Free ürünleri bulabilirsiniz.
------------------------------------
bu yazıyor sitesinde asıl kendı ing sitesinde

lush anneler gününe özel çok güzel paketler hazırlamış çok şirin :)

Telefonda konuştuğum bayan da hayvan testi yaptığımızı, kaynak aktardığımızı nerden çıkartıyorsunuz allasennn diye bana sitem etti :) elimde bilgi belge yok benimde, tamamen dedikodudan ibaret. e şimdi de aynı kişiler test yapmıyor diyor :d bi o yana bi bu yana. çevremdekileri de manyak ettim. al-alma al-alma diye.
yani ben pastel de kullanıyorum, dün golden rose da geldi, mineral fondotenide aldım :s gerçi gaza gelip aldım çok düşünemedim ama.. essence de kullanıyorum. onu daha rahat kullanıyorum ama, çünkü sitesinde yazmış. net.
ANCAK ASLA MAYBELLİNE, LOREAL, MAC, YVES ROCHER, FLORMAR(%50 ORTAKLIKTAN DOLAYI) almam. onlar kesin net.

Son düzenleme:
X