Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Renkli Kozmetik: Alix Avien
El Kremi: Dalan
El Sabunu-Sıvı Sabun: Dalan
Vücut Losyonu: Enliven
Şampuan-Saç Kremi: Dalan, Enliven (saçlarım yağlı o yönden iyi gelmedi hala şampuan arayışındayım)
Islak Mendil: Uni
Cilt Bakım: Danielle Laroche
Hepsini Gratis'ten bulabilirsiniz

Diskli kutunun arkadasında logo yok. ama uni nin genel anlamda test yapmadığını düşünerek alıyorum. bazı ürünlerinde dediğin gibi logo yok. nerden aklımda kaldı bilmiyorum ama test yapmıyor diye aklımda kalmış. bir mail atalım emin olmak için.

Simdi taze haberleri veriyorum uni de logo var turuncu olana baktım digerine bakmadım ama tavşan var
Ayrıca danielle laroche de hepside tavşan var tuz temizleme şutu goz kremi nemlendirici jeli her seyi var ve fiyatları cok uygun
Bir de yeni marka gelmiş maskeleri peelingi temizleme jeli var Oda buav logosu var
Giovani sanırım doğru yazmamamış olabilirim adını yeni avakadolu serisi buav Logolu bakım kremleri fln logo var pek bi sevindirik oldum :)
Ürünün fotosunu çektim aksam koyucum bu yeni olanı

Gratis bulunduğum ilde yok, onu talan etmek istiyorum :KK14:
watsons'da her gün bir adım geri atarak gidiyor. hoşlaşmıyorum pek fazla.

evet, ıslak mendini kullanıyorum var ama diskte yok. bebak markasının belli ürünlerinde marka var belli ürünlerinde yok. ya bazıları test ediliyor ya da basmayı unutıyorlar. 2 seçenek var.
bu arada cetharine arley in 6 numaralı silky touch pudrasını aldım dün. 6 lira. kokusu dokusu güzel. lise yıllarımızdan biliriz dimi :)
ama aldığım ürünün son kullanma tarihi yazmıyor, kapak açıldıktan sonra 3 yıllık ömrü var. içeriğinde paraben var :s çoğu pudra da var.

Yenidogan ıslak mendil mi makyaj yemizleme mendili mı
Ve nerede satılıyor kızlar bahsettigimiz ürünlerin fotolarını koyarsak daha iyi olur mesela
danielle laroche bi arkadas fotosunu koymuştu ben her ne kada bu markaları yazıp not alsamda
Kağıt yanımda degildi gratise girdiğimde foto aklımda kaldığı icin hemen yöneldim
Foto paylaşımımız oldukça daha iyi olur gibi

Gratis bulunduğum ilde yok, onu talan etmek istiyorum :KK14:
watsons'da her gün bir adım geri atarak gidiyor. hoşlaşmıyorum pek fazla.

Watsons da superdrug haricinde yok neredeyse cf urun o yuzden gratis benden tam not alıyor hangi sehirdesin canım Twitter Dan baskı yapalım şube acsınlar :)

[h=1]Kızlar vegan Türkiye sitesinde bu markayı gördüm.
Netten bunları bulabildim.Gece-gündüz ve günlük kullanım çeşitleri var .Tabi biraz pahalı .
Ben henüz kullanmadım,şimdilik ihtiyacım yok daha uygun bir alternatif bulamazsam kullanmayı düşünebilirim.

ORGANYC Hijyenik Ped Gündüz 10 Adet

-10,50 tl
Gece 10 adet -11 tl
Günlük 24 adet - 10,5 tl

Soil Association Organic Standart Sertifikalı
ICEA Organik Sertifikalı

GST02
Organyc Panty Liners Towers Day
( ORGANYC Hijyenik Ped Gündüz Ped)
10 pcs

Hijyenik Ped Günlük

Kod : GST02 10 Adet

Organyc Hijyenik Pedler, cilt üzerinde sentetik materyallerle temastan kaçınmak isteyen ve çevre üzerinde olumsuz etkisi olmayan bir ürünü seçerek kendilerini taze, güzel ve temiz hisseden kadınlar için idealdir.

Plastik ve sentetik materyallerle temasa tepki gösteren kadınların % 80 den fazlasının Organyc Ürünlerini tercih ettikleri belirlenmiş bulunmaktadır. Organyc?in doğal pamuk lifleri cilde dosttur, soluk alabilir ve nötr pH?dadır.

Kullandığınız ilk ay içinde pamuğun faydalarını göreceksiniz.

Kullanım : Pedin arkasındaki ve ortadaki bandı çıkarın. Pedi çamaşırın ortasına gelecek şekilde yapıştırdıktan sonra kalan bandları da çıkarıp kanatları çamaşırın altına yapıştırın.

% 100 Organik Pamuktan yapılmıştır : Petrokimyasal süper absorbanlar içermez , Allerji riski minimize edilmiştir , Dermatalojik olarak test edilmiştir , Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ,Parfüm içermez , Plastik ve lateks içermez , Klor içermez , Patent başvurusu yapılmıştır. Klozete atmayınız. Pedi bir kağıda sarınız ve çöp kutusuna atınız. Her hangi bir cilt tahriş gelişir ve sürerse kullanıma devam etmeyiniz ve doktorunuza danışın. Organyc ürünleri, % 90 ın üzerinde biyolojik olarak parçalanır ve normal şartlar altında kompost gübre yapımına uygundur.

Dikkat ! : Bebeklerin, çocukların ve hayvanların erişemeyecği yerlerde saklayınız.

Bileşimi : % 78 Sertifikalı organik pamuk ve % 22 biyolojik parçalanabilir biyopolimer
.
Eki Görüntüle 675053
[/h]

Son düzenleme:
Bugun hastaneye gittim ve tesadüf saloon marka sıvı sabun vardı WC sinde. bir taraftan gözlerim tavşan aradı ve gördüm :) çok mutlu oldum.
evet gratis her ile açılsın diye kampanya yapmalı. memlekete gidince 1 bavul ürün alcam gratisten :KK53:
bu arada turuncu uni diskin üzerinde tavşan varmış. ben yanlış bakmışım! (körüm evt :)) tavşanlardan ve sizden özür dilerim.
ped konusu da mühim. şuan evy lady almıştım sanırım ama CF ürün varsa hemen satarım evy lady'i.

inş. bu ay kendime ecosert sertifikalı hayvanlar üzerinde test edilmeyen (CF) diş eti çekilmelerine karşı aleo-veralı urtekram diş macununu alacağım. eşime de naneli ve yeşil çaylı urtekram diş macununu alacağım. internette 75 ml boyutunda ve fiyatı 9,90.-TL.

*arkadaşlar açık açık anneye anlatır gibi yazmamın sebebi, internette cf (cruelty free) şeklinde aratınca bu başlık gelsin istiyorum.

Son düzenleme:
Dalan
$dalan_kobi.jpg
Danielle Laroche
$dl-spa-set-l.jpg

Eklentiler

• $dalan_d_olive_sac_bakiminda_zeytinyagi_mucizesini_yasayin__19_07_2012__00_02_50.jpg
    $dalan_d_olive_sac_bakiminda_zeytinyagi_mucizesini_yasayin__19_07_2012__00_02_50.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Renkli Kozmetik: Alix Avien
El Kremi: Dalan
El Sabunu-Sıvı Sabun: Dalan
Vücut Losyonu: Enliven
Şampuan-Saç Kremi: Dalan, Enliven (saçlarım yağlı o yönden iyi gelmedi hala şampuan arayışındayım)
Islak Mendil: Uni
Cilt Bakım: Danielle Laroche
Hepsini Gratis'ten bulabilirsiniz

Size şampuan olarak tavşan logolu NİVAL ısırgan otlu yada sarımsaklı şampuanını önerebilirim.

"Grace cole is against animal testing" Grace Cole hayvanlar üzerinde teste karışıdır ibaresi var..Gratislerde..Duş jelleri ve vücut kremleri var

Gracecool.jpg

BUAV sertifikalı bir ürün daha...Pierre F Estheticians Formula..Gratis lerde..

MstClnr.jpg
scrub9.png
claymask.jpg

slide4.jpg

tek kullanımlık ürünleri de mevcut gratis lerde

PIERREF_packette2_energizingfacial-low-res.jpg

maskeleri, yüz temizleme jelleri, peeling- ölü deri arındırıcıları vs. var...ben de tam inceleyemedim bi dahaki sefere inş.

Danielle Laroche ürünleri ambalajlarında tavşan logosu barındırıyor...Gratis lerde...

dl-spa-set-l.jpg

danielle.jpg
Bahsettigim yeni gratise gelen maske sclub mu ne varya yüz temizleme jeli markası arkadasın paylaştığı yesil klan 2. Resim Formula bilmem ne :)

Bugun hastaneye gittim ve tesadüf saloon marka sıvı sabun vardı WC sinde. bir taraftan gözlerim tavşan aradı ve gördüm :) çok mutlu oldum.
evet gratis her ile açılsın diye kampanya yapmalı. memlekete gidince 1 bavul ürün alcam gratisten :KK53:
bu arada turuncu uni diskin üzerinde tavşan varmış. ben yanlış bakmışım! (körüm evt :)) tavşanlardan ve sizden özür dilerim.
ped konusu da mühim. şuan evy lady almıştım sanırım ama CF ürün varsa hemen satarım evy lady'i.

inş. bu ay kendime ecosert sertifikalı hayvanlar üzerinde test edilmeyen (CF) diş eti çekilmelerine karşı aleo-veralı urtekram diş macununu alacağım. eşime de naneli ve yeşil çaylı urtekram diş macununu alacağım. internette 75 ml boyutunda ve fiyatı 9,90.-TL.

*arkadaşlar açık açık anneye anlatır gibi yazmamın sebebi, internette cf (cruelty free) şeklinde aratınca bu başlık gelsin istiyorum.
Bende alıcam dış macunundan alacağın siteyi bana ozel msjla atabilirmisin
Dalan in zeytinyağlı ve defne sabunu var gratisde boyle acıklı kese kağıdında yapılma tek ambalajı var logo aradım ama göremedim
Saloon marka sabuna baktım hiçbir sey yoktu markete baktığımda acaba cok eski urunleri mı cevre logosu bile yoktu anlamadım baska marketlerde bakıyim bir de

Bahsettigim yeni gratise gelen maske sclub mu ne varya yüz temizleme jeli markası arkadasın paylaştığı yesil klan 2. Resim Formula bilmem ne :)

Bende alıcam dış macunundan alacağın siteyi bana ozel msjla atabilirmisin
Dalan in zeytinyağlı ve defne sabunu var gratisde boyle acıklı kese kağıdında yapılma tek ambalajı var logo aradım ama göremedim
Saloon marka sabuna baktım hiçbir sey yoktu markete baktığımda acaba cok eski urunleri mı cevre logosu bile yoktu anlamadım baska marketlerde bakıyim bir de

dogalecza sitesinde yer alıyor.

diş macunu alacağım sitede logona markası da satılıyor. siteyi detaylı incelemek lazım. hayvanlar üzerinde test yapmayan markalar mevcut.

Burt's Bees Gratis'te dudak koruyucularını gördüm kasanın hemen önündeki kısımdaydı. üzerinde tavşan logosu vardı
12 tl idi sanırım, ballı ve narlısı satılıyordu
$1.jpg
$burts-bees-replenishing-lip-balm-with-pomegranate-oil.jpg

cruelty free olan güneş koruyucu buldum netteki araştırmalarımdan
bakımlıyım bakımlısın bakımlı blogundan alıntıdır fotoğraf
ordan okudum eczaneden almışlar ama neresidir yazmıyor fiyatı nedir yazmamışlar araştırıcam
$babe güneş koruyucu spf50.JPG
bu arada diasa marketinde ped leri mevcut içeriğine bakmadım öyle gözüme çarptı büyük ihtimal Türk malıdır
babe yi sitelerden baktım 55 lira yüz için koruyucusu nemlendiricisi flnda varmış

Son düzenleme:
cruelty free olan güneş koruyucu buldum netteki araştırmalarımdan
bakımlıyım bakımlısın bakımlı blogundan alıntıdır fotoğraf
ordan okudum eczaneden almışlar ama neresidir yazmıyor fiyatı nedir yazmamışlar araştırıcam
Eki Görüntüle 677702
bu arada diasa marketinde ped leri mevcut içeriğine bakmadım öyle gözüme çarptı büyük ihtimal Türk malıdır
babe yi sitelerden baktım 55 lira yüz için koruyucusu nemlendiricisi flnda varmış

babe hiçbir listede denk gelmedim, cf olduğu kesin mi ki?

bloglarda herşeyi söylüyolar zaten, ben pek sanmıyorum canım.

X