Gebeliğe Hazırlık Hayıt tohumu kullananlar lüften yardımcı olur musunuz? Umut olun bana 🙏🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim eşimde gitmiyor doktora falan çok sinir oluyorum öylece bekliyoruz
Bende pko var eşim gitmiyor bekliyoruz bakalım Allah nasip eder inşallah

Benim adet düzensizliği dışında hiç bir sorunum yok ama ne yaptıysam eşimi ikna edemedim
Herşeyde var bir hayır deyip susuyorum ama nereye kadar susarım bilemiyorum

Ben hapını bilmiyorum eşim toplamış onu ügütüp içiyorum ac karna içmek faydalıymış benim şaşıyor bazen tok karna içiyorum sabah akşam
Anladım bende Ramazan’dan sonra sabahları otunu içmeyi düşünüyorum akşamları hapını :)
Dün başladım hapa inşaallah faydasını görürüm ☺
Şifa olur cümlemize inşaallah

Benim adet düzensizliği dışında hiç bir sorunum yok ama ne yaptıysam eşimi ikna edemedim
Herşeyde var bir hayır deyip susuyorum ama nereye kadar susarım bilemiyorum
Bende pko var eşim gitmiyor bekliyoruz bakalım Allah nasip eder inşallah
kilo sorununuz varsa kilo verin doktorun bana tavsiye ettiği ilk şey kilo vermekti

Yok mu daha acaba hayıt tohumu, hayıt hapı, hayıtla alakalı şeyler kullananlar?
Lütfen tecrübeleriniz bizimle paylaşır mısınız?? Belki bir çok insana vesile olur deneyimleriniz

Merhaba hanımlar benimde bir sorum olacaktı.Bu hayıt tohumunu genelde adetin ilk günü içmiş herkes benim bugün adetim bitti başlasam olur mu? Bu ay doktor dinlenme verdi bitkisel şeyler denemek istiyorum geç mi kaldım yoksa başlasam mı?

Eğer miyomunuz vs varsa kullanmayın bunun dışında sorun olmaz. Sadece prolaktin değil kullanım amacı oldukça geniş kadın hastalıkları konusunda.
Merhabalar. Miyom icin de hayit etkili diye duymustum. Yanlis mi biliyorum. Bende 2 yildir deniyorum. Kistim vardı ameliyat oldum. Şimdi de 3 tane miyom var ersağ hayıt extratı aldım. Bir de ne zaman başlamalıyım buna ve gunde kac tane bilgi verirseniz sevinirjm

Hayıt miyomu büyütür sakın kullanmayın. Hayıt östrojen hormonunu ciddi anlamda yükselterek doğurganlığı arttırır ve miyomu olanlar veya miyoma yatkınlığı olanların baş belası oluyo

Merhaba bunu mu kullandınız bugun baslıyorum kendim aldım eczaneden..hergun bir adet tok karnına mı, rıca etsem sız nasıl kullandınız yazarmsnz 30 kapsul var ıcınde

Eklentiler

• 15717392621581865965193387250582.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 218
Ben doğum yaptım Rabbim hayırlısını size de nasip etsin inşallah o yüzden şimdi girebildim. Sabah tok karına bir tablet aldım. Adetin ilk günü başladım yumurtlamadan bir iki gün sonra bıraktım. Rabbim meleginize kavuştursun inşallah

Yok mu daha acaba hayıt tohumu, hayıt hapı, hayıtla alakalı şeyler kullananlar?
Lütfen tecrübeleriniz bizimle paylaşır mısınız?? Belki bir çok insana vesile olur deneyimleriniz
Ben kullandım canım kadın otu diye geçiyor hayıt otu. Kadın hastalıklarına yarıyor. Ama neyse kullanilmaz çok bilmiyorum. Benim adetlerin düzenli ama sancım vs oluyordu ona kullandım bir ay. Faydasını da gördüm baya. Zahide yetiş diye bı program vardı TV de kadının biri ebesinden öğretmenine kadar çocuğu olmayan herkese hayitla bir kür hazirlayip yediriyormus . Hamile birakamadigi olmamış orada görmüştüm ilk. Hayitla bali karistiriyor. Bir de kara üzümün suyunu çıkarıyor . Sabah akşam ballı karışımı yiyip suyu içiyorsun gibi bir şeydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…