Gebeliğe Hazırlık Hayıt Tohumu Kullanıp Yarar görenler; Gebeliğe hazırlık sürecim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim 4. Günüm hayıta başlayalı adetimin 3. Günü başlamıştım. Şu an kasıklarımda baskı var fazla yumurta oluşumu yapmaz değil mi :KK43: bal tarçın çörek otu yaptığımda da olmuştu kasık ağrısından acillik olmuştum

BENDE BU AY ICTIM.YIRMI gun FALAN adetime uc gun kala cok şiddetli kaşık ağrısı yaşadım göğüslerim.ici boş balon gibi ağrı siz yok ama arada kaşıklarım.adet olacakmışım.gibi ağrıyor. bugünde adet günüm gebeliği geçtim bu ağrılar beni korkutuyor.

BENDE BU AY ICTIM.YIRMI gun FALAN adetime uc gun kala cok şiddetli kaşık ağrısı yaşadım göğüslerim.ici boş balon gibi ağrı siz yok ama arada kaşıklarım.adet olacakmışım.gibi ağrıyor. bugünde adet günüm gebeliği geçtim bu ağrılar beni korkutuyor.
Benimde hamileyken adetten üç dört gün önde adet sancısı gbi ağrılarım olmuştu 🤭

Merhaba arkadaslar hayit tohumunu nasil kullaniyorsunuz? Benim testosteron ve peolaktin hormonum cok yuksek yakin zamanda dis gebelikte gecirdim... bu hormonlarida dengeler mi acaba?
yurtdisinda hormon duzenleyici olarak satiliyor hayit tohumu hapi yalniz sizinle ayni hormonlar mi bilemiyorum.

Harkes nasıl kullandığıyla ilgili farklı yorumlar yapmış. Günde 2 kez kullananda var 1 kez kullananda var. Mesela ben hormonal (ostrajen - prolaktin vs.. ) hiç bir sorunum olmadığı için günde 1 kez kahvaltıdan 1 saat sonra tok karnına, 1 bardak kaynamış suya 1 tatlı kaşığı tohum atarak kullanıyorum.

Harkes nasıl kullandığıyla ilgili farklı yorumlar yapmış. Günde 2 kez kullananda var 1 kez kullananda var. Mesela ben hormonal (ostrajen - prolaktin vs.. ) hiç bir sorunum olmadığı için günde 1 kez kahvaltıdan 1 saat sonra tok karnına, 1 bardak kaynamış suya 1 tatlı kaşığı tohum atarak kullanıyorum.
1 tatlı kaşığı mı ben yarım çay kaşığı atıyorum az mı oluyo acaba 🙄

1 tatlı kaşığı mı ben yarım çay kaşığı atıyorum az mı oluyo acaba 🙄
Belki de ben fazla koyuyorum arkadaşım bilemiyorum 😅 ama ben günde 1 kez içtiğim için belki orantılanıyordur. Tadı çok kötü olduğundan sonunu da getiremiyorum bazen. Geçen ay hayıt hapını içtim. Bu ay kendim çayını yapıyorum. Bakalım ne olacak?

Kızlar ben de hayıt kullanıyorum dün reglimin 14. günüydü. Çok şiddetli bel ağrım vardı. Bir de mide yanması ve bulantısı. sizde de oldu mu böyle şikayetler. Devam etmeye korkuyorum

peki bu hayiti kullanıp adeti geciken pkoslu bayanlar varmi. iki uc gün gecikti adetim bel ağrım olmaya başladı ama halan gelen giden yok.

Kızlar ben de hayıt kullanıyorum dün reglimin 14. günüydü. Çok şiddetli bel ağrım vardı. Bir de mide yanması ve bulantısı. sizde de oldu mu böyle şikayetler. Devam etmeye korkuyorum
ben kullanmaya basladigimdan beri ağrılarım var adet olucakmış gibi ama yok yani adet te yok bebek de yok gibime geliyor yine gecikti

yurtdisinda hormon duzenleyici olarak satiliyor hayit tohumu hapi yalniz sizinle ayni hormonlar mi bilemiyorum.
Arastirdim bitkisini (ot) olarakta satiyorlar. Fransiz sitelerine baktim proloktan icin onerilmiyor diyorlar ama ben Türk sitelerine daha cok guveniyorum bu yuzden buraya sormak istedim.. bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim :) ❤

Arastirdim bitkisini (ot) olarakta satiyorlar. Fransiz sitelerine baktim proloktan icin onerilmiyor diyorlar ama ben Türk sitelerine daha cok guveniyorum bu yuzden buraya sormak istedim.. bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim :) ❤
simdi mesajinizi okuyunca baktim bende prolactin seviyesini dusurur diyor vitax fruit icin. progestronda da cok etkiliymis.

Kizlar merhaba ben hayıt tohumu kullanıyorum 20 gündür falan gebelik icin duymustum faydali diye gebelik icin faydasini bilmem ama normalde ağda yapinca 20 -25 gun sonra falan tekrar tüylerim cikardi ama hayittan sonra daha geç cikmaya basladi iyi bisey sanki

X