Gebeliğe Hazırlık Hayıt Tohumu Kullanıp Yarar görenler; Gebeliğe hazırlık sürecim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar;

Bundan uzun zaman önce doktorum bana Hayıt tohumu hapı verdi. Eczaneden aldım. Adet öncesi çok sinirli oluyordum. İçimden bir canavar çıkıyordu. Adet öncesi sendrom(PMS) tavan yapıyordu. Saçma sapan alınganlıklar yapıyor, eşimle kavga ediyordum. Aynı zamanda adetlerim 45-50 günde bir geliyordu. Benim anneminde böyleymiş. En az 3 ay kullanmam konusunda doktorum beni uyardı. Bende öyle yaptım. Sonrasında adetlerim düzene girdi. Günü gününe görüyorum. Tabi üç ay sonrasında kullanımı bıraktım.

Şimdi aynı hapı gebe kalmak amacı ile kullanıyorum. Her türlü aktar ve uzman yorumu okudum. Bilimsel makaleleri taradım. Yaşadığım bir anımda yeniden kullanmama vesile oldu.

Bir abimiz yolda yürürken bana dedi ki “ görüyor musun Selin hanım. Şu ot var ya bu hayıt tohumudur. Benim annanem köyün ebesi idi. Çocuğu olmayan kadınlar gelirdi onlara ezip macun yapardı.8 yıl 10 yıl bebeği olmayan kadınlar bile vardı. Onlarda gebe kalıp ziyarete gelirdi. Çok mucizevidir bu tohum” demişti.

Eğer tüplerde tıkanıklık, yumurtalıkta fiziksel bir sıkıntı yoksa ben hayıt tohumuna inanıyorum.

Her sabah uyandığımda bir tane hapımı içiyorum. Çayını demlemek zor geliyor.
İbni Sina, Hipokrat yanılıyor olamaz. Modern tıbbı bile dize getirmiş bu Allah’ın nimetinin yararını göreceğiz inşallah kızçeler

not: Siz yine de doktorunuza danışınız :)
Markası neydi acaba?

X