HAYIT OTU TOHUMU ILE GEBE KALMAK

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.013
326
25
Merhaba hayit otu tohumu kullanip gebe kalanlar varmi sarac oglundan dinledim sabah aksam iciliyormus yatarkende testere disli aslanpencesi cayi iciliyormus ama adetin kacinci gunu baslanacani bulamadim nezaman baslamaliyim ve kullanip hamile kalan varmi aranizda

Kimse yokmu kizlar

siparis verdim bende kullanicam bakalim adette baslarim. nasil kullanirim bilmiorum ama

Merhabalar ben ilk Gebelikten önce 21 gün rahat kullanmıştım ve bıraktığım ay hamile olduğumu öğrendim. Hamileliğe etkisi var diye düşünüyorum. Gün yok diye biliyorum 21 gün kullan 7 gün ara ver

Hadi insallah canimya bende cok istiyorum sen nasil kullandin canim

siparis verdim bende kullanicam bakalim adette baslarim. nasil kullanirim bilmiorum ama
Bende aktarima soyledim yarin getiricek insallah elinde kalmamsdi yarin baslicam bende saracoglunun vidyosu var canim izlersen anlatiyor bende ona uyup yapicam artik sabah aksam hayit cayi yatarkende testere disli aslanpencesi cayi demisdi detayli dinlersen anlarsn insallah sonucunu alirsin canim

Testere disli cayini nasıl demiliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…