HAYIT OTU TOHUMU ILE GEBE KALMAK

Kizlar son durumlarıniz neler.bende ayın 26 da başladım içmeye.sabah testere dişli akşam hayıt otu bitkisini demleyip içiyorum.insallah güzel sonuçlar alırız.deneyip gebe kalan varmı aramizda

Bende başladım hayıt tohumuna. 14 gündür sabah akşam içiyorum. Beklemedeyim henüz. Faydasını gören oldumu kızlar

Kizlar son durumlarıniz neler.bende ayın 26 da başladım içmeye.sabah testere dişli akşam hayıt otu bitkisini demleyip içiyorum.insallah güzel sonuçlar alırız.deneyip gebe kalan varmı aramizda
merhabalar bunları adet bitincemi içmeye başladınız yumurtlama olunca bırakılması gerekli mi bilginiz var mı

Kızlar hayıt otunu kullanıp karnı ağrıyan oldumu.benim adet olacakmisim gibi karnım ağrıyor ama ayın 16 gibi adet gunum

Kızlar ben 15 gün oldu içeli. Bugün yumurtlama gördüm teste. Bıraktım artık içmeyecem. Öyle mi olması gerekiyor bilmiyorum ama.

Eklentiler

• IMG_2605.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar hayıt otunu kullanıp karnı ağrıyan oldumu.benim adet olacakmisim gibi karnım ağrıyor ama ayın 16 gibi adet gunum
Hayıt tohumunu endokrine görünmeden kullanmamalısınız. Ben saraçoğlu kurumunu arayarak görüştüm. Eğer hormon bozukluğunuz veya pkonuz varsa ( benim hormon bozukluğum vardı) testere dişliyi kullanın yumurtlama zamanı bırakın. Çok fazla bozukluğum yoktu 2 değerim biraz yüksekti. 8-9 gün kadar kullandım yumurtlama zamanı bıraktım ve o ay gebe kaldım

Sağol canım. Bu sabah içtim ama sabah test yaptım pik değildi. İçime m doğdu nedir. Normalde akşam yapmam. Bu akşam yaptım baktım pik. Sabah içtiğimin bi zararı dokunmaz değil mi
Yok ya ben unutup pikten sonraki gün içmiştim hiçbir şey de olmuyor, bebek için iyi değil diye içmeyin diyorlar

Ben bir ay önce baktırdım endokrine troidim ve insülin direncim çıktı d vitaminim eksik birde.bende iki güne bırakacağım zaten.yapan bir arkadaştan dinledim oda öyle yapmış ve o ay hamile kalmıştı.tup bebeğe gondermisti doktor

İyi yapmışsınız. Rabbim nasip eder inşallah

Bende dün basladım kızlar adetim bittikten iki gün sonra oluyor. 1 hafta kullanıp bırakıcam bu arada da çörekotu yiyecegım inşallah hepimiz pozitifi görelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…