Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt kullanıyorum. Acı ve ağrılarım başladı...

Kololove

H'erseyin farklı ♥
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
1.305
0
Merhaba kızlar.
12 gündür hayıt tohumu kullanıyorum. Her akşam 1 bardak içiyorum.
Ve yaklaşık 2-3 gündür göğüslerimde daha önce hiç olmayan bir acı ve ağrı var.
Bazen hareket ederken bile öyle acıyorlar ki... Gece de bazen rahatsız oluyorum ağrıdan.
Sizce neden olabilir? Etki mi etmeye başladı acaba?

Son düzenleme:
bir bardak içiyorum demişsin tarif edermisin nasıl kullanıyorsun ben de sabahlar 1 tatlı kaşığı balla karışık yiyorum ama herhangi bir etki görmedim...

bir bardak içiyorum demişsin tarif edermisin nasıl kullanıyorsun ben de sabahlar 1 tatlı kaşığı balla karışık yiyorum ama herhangi bir etki görmedim...

Canım kaynatıp içiyorum. Suyu kaynatıyorum sonra çaydanlığa alıyorum ve 1,5 çay kaşığı hayıt tohumunu içine atıp 15 dakika demlenmesini bekliyorum.
Sonra süzüp 10 dakika ılımasını bekliyorum ve içiyorum...

Son düzenleme:
ben hayıtı doğğumdan sonraki hormonal sıkıntılar için kullanıyorum aslında çenemde 1-2 tüy çıktı tavsiye ettiler bakalım ama bu şekilde daha iyiymiş ben balla çok sevmiyorum çünkü peki canım 1ç5 çay kaşığı hayıt için ne kadar su kullanıyorsun göz kararımı?

Bir normal kupanın alacağı kadar su kullanıyorum...

benimde agrılarım var 3 gundur ama telkinden mi hayıttan mı bilemedim, benim aldıgım hayıtın üstünde 1 su bardağı su ile 1 tatlı kaşığı hayıt 1 dakika kaynatılıp 10 15 dakika demlenmeye bırakılıp içilecek diyo. 10 dakika kaynatırsan onun tadı iğrenç olur :S

Bende 10 dakika kaynatmıyorum zaten canım. Biraz fokurdamaya başlayınca alıyorum. Bana aktar dedi çay kaşığı diye.

bendede ağrı var işte ama hani dokunmayınca hissetmiyorum dokundugum zaman agrıyo.simetrk olarak iki gögsümünde etrafında agrılar var ama neyden kaynaklanıyo onu bilemiyorum açıkcası

ben arkadaşa mesaj attım. ürünün ne olduğunu söylemedi sadece 50 tl olduğunu söyledi. Dolgunlaştırıyormuş ama bende emin olamadığımdan karar veremedim.

ben arkadaşa mesaj attım. ürünün ne olduğunu söylemedi sadece 50 tl olduğunu söyledi. Dolgunlaştırıyormuş ama bende emin olamadığımdan karar veremedim.

Ayy Allah'ım nedir bu yaptıklarımız ya şu memişler büyüsün herkes rahata ersin yaaa.....

evet yaa. senin medotun nedir. Şuan ne durumdasın. ben 6 gündür. adet oluyorum. oyüzden ne masaj nede ısırgan çayı ara verdim. canım istemiyor yapmak. ama bitsin şu ruh halim bir geçsin devam edeceğim.

evet yaa. senin medotun nedir. Şuan ne durumdasın. ben 6 gündür. adet oluyorum. oyüzden ne masaj nede ısırgan çayı ara verdim. canım istemiyor yapmak. ama bitsin şu ruh halim bir geçsin devam edeceğim.

Ben ilk telkine başlamıştım ama çabuk sıkıldım bıraktım. Bir süre masaj yaptım az da olsa dolgunluk yapıyor ama unutuyorum yapmayı.
2 haftadır hayıta başladım işte sanki dolgunlaştı gibi biraz. Ağrım var bakalım 3 ay devam edicem. Umutluyum hayıttan...
Bir de tibetin geçlik pınarı diye 5 hareketi var onları yapmaya başladım dün akşam.

aynen ya artık rahata ermek istiyorum hevesle başlıyorum sonra sıkılıp bırakıyorum, telkinden sıkıldım artık çok kısa dinliyorum yarım saat falan , sonra masaj yapıyodum bi ara ondanda sıkıldım bıraktım yoruluyorum. bu gidişle benden ne köy olur ne kasaba ha şu 85 lik arkadaşta pek inandırıcı gelmedi bana

Bende herşeyi sıkılıp bıraktım işte şimdi 2 haftadır hayıtı pes etmeden içiyorum ve egzersiz hareketleri yapıyorum.
Bakalım. Faydalı olursa yazarım gelişmeleri.

kızlar bende başladım ama 3 gün oldu ben kaynatıyorum 15 dakka sıcak içiyorum ayrıca tadı kötü ama katlanıyorum işte sadece akşamları iç,yorum daha erken ağrı filan

benim ağrım egzersizlerden oldu galiba ya hayıttan olsa onceden olurdu, bu hayıtı 3 ay mı kullansak yoksa 6 mı kararsız kaldım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…