Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt kullanıyorum. Acı ve ağrılarım başladı...

kızlar bende başladım ama 3 gün oldu ben kaynatıyorum 15 dakka :KK1: sıcak içiyorum ayrıca tadı kötü ama katlanıyorum işte sadece akşamları iç,yorum daha erken ağrı filan

Canım 15 dakika kaynatma. Biraz fokurdamaya başlayınca al ve 10 dakika bekle ılısın öyle iç. Yoksa berbat olur tadı dediğin gibi.
Bende ilk 1 hafta nerdeyse kusa kusa içtim ama sonradan alışıyor bünye tadı kötü gelmiyor pek. Sabret.
:21:

benim ağrım egzersizlerden oldu galiba ya hayıttan olsa onceden olurdu, bu hayıtı 3 ay mı kullansak yoksa 6 mı kararsız kaldım ?

Ben egzersize hayıttan sonra başladım. Yani ağrım hayıttan olduysa olmuştur.
Ben 3 ay kullanacağım bakalım. Gözlemleyeceğim sonuçları,ona göre devam ederim ya da etmem.

Ben hayıt tohumunu demleyipte içmiyorum kızlar. Direkt suyla birlikte iki tatlı kaşığı kadar yutuyorum. Buna başlayalı iki gün oldu, bende göğüslerim büyüsün diye kullanmaya başladım. Burada okumuştum, hemen aktara gidip aldım. Bakalım sonuç ne olacak. Yaklaşık bir ay kullanacağım. Eğer sıkılmazsam tabi. Bu süre zarfında sonuçtan bahsederim. Herkese iyi büyütmeler :)

Ben hayıt tohumunu demleyipte içmiyorum kızlar. Direkt suyla birlikte iki tatlı kaşığı kadar yutuyorum. Buna başlayalı iki gün oldu, bende göğüslerim büyüsün diye kullanmaya başladım. Burada okumuştum, hemen aktara gidip aldım. Bakalım sonuç ne olacak. Yaklaşık bir ay kullanacağım. Eğer sıkılmazsam tabi. Bu süre zarfında sonuçtan bahsederim. Herkese iyi büyütmeler :)

Canım yutularak kullanıldığını bilmiyordum. Burda demleyip içen kızlar vardı. Aktarda öyle içmemi söyledi.
Ben 2 haftadır kullanıyorum. Ayrıca 1 ay yeterli bir zaman değil. En az 3 ay kullanmalısın ki etki etsin.
Yine de sonuçlarından bahset.
:KK54:

Canım şöyle söyleyeyim 75 beden kullanıyorum.Normalde son kopçaya takıyordum rahat oluyordu.
3-4 gündür sıkıyor sanki birinci kopçada rahat edebiliyorum sadece.
Ama ölçmedim. 1 ay olsun ölçeceğim.. :KK54:

slm kızlarr siz hayıtı gögüsler büyüsün diemi kullanıyorsunuz benmi öle anladımm ...??? bizde hayıt hapını adet düzenlemesi sancıları ve gebe kalmak için içiyoruzz aynı işe yara mı acaba büyüsün onlardaa ii olur gerciii..hamiş kalınca süt dolunca büyüycekte ..bu hayıt çok faydalı yani anlaşılannn

slm kızlarr siz hayıtı gögüsler büyüsün diemi kullanıyorsunuz benmi öle anladımm ...??? bizde hayıt hapını adet düzenlemesi sancıları ve gebe kalmak için içiyoruzz aynı işe yara mı acaba büyüsün onlardaa ii olur gerciii..hamiş kalınca süt dolunca büyüycekte ..bu hayıt çok faydalı yani anlaşılannn

Evet canım göğüs büyütmek için kullanıyoruz. Gebe kalmak için kullananların olduğunu da biliyordum.
Zaten bu hayıtın pek çok faydası var araştırmalarıma göre.
Kadınlar için mucizevi birrşeyyy...

Canım yutularak kullanıldığını bilmiyordum. Burda demleyip içen kızlar vardı. Aktarda öyle içmemi söyledi.
Ben 2 haftadır kullanıyorum. Ayrıca 1 ay yeterli bir zaman değil. En az 3 ay kullanmalısın ki etki etsin.
Yine de sonuçlarından bahset.

Güzelim ben akşam yatmadan önce bir tatlı kaşığını suyla birlikte yutuyorum. O sabaha kadar bünyemde gerekli hazmı ve etkiyi gösterir :) Çay olarak denemedim zaten aram yok sıcak içeceklerle. Ben 1 ay kullanacağım, az buz etkisi olur. Sonuçlardan da haberdar ederim tabiki de sizleri :) Öptüm.

Güzelim ben akşam yatmadan önce bir tatlı kaşığını suyla birlikte yutuyorum. O sabaha kadar bünyemde gerekli hazmı ve etkiyi gösterir :) Çay olarak denemedim zaten aram yok sıcak içeceklerle. Ben 1 ay kullanacağım, az buz etkisi olur. Sonuçlardan da haberdar ederim tabiki de sizleri :) Öptüm.

İnşaAllah faydasını görürsün canım. Tabii bizler de. :KK54:

Kızlar bir de ben 3 gecedir zeytinyağı ile masaj yapıyorum göğüslerime.
Fazla değil bir 5 dk filan. Büyütür mü bilmem ama zeytinyağı çok güzel yapıyor cildi.

Hayıtı bir aydr kulanıyorum.80den 85 oldum
Şimdilik sadce
kafamı kurcalayan arada göüslerime giren bu arılar sık değil ama .Böle tek bi yere sanki parmak basılır gbi bi ağrı
masajlada geçmiyo fakat anlık böle 60 saniye falan sürüyo.Bunun büyüdükleri için olduğunu düşünüyorum
onun dışında herşey yolunda ÇOK şükür cnm kolay gelsn.

X