hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

kızlar ben diyorum ki aramızda sayıyıyı paylaşalım 21 gün boyunca her gün 16.641 adet okuyalım herkes dileğini söylesin her gün 1 defa toplu duamızı edip üzerimize düşen sayıyı okuyalım ne dersiniz her gün birine değilde toplu dua ile bir tek ben hayırlı bir eş istiyorum onun dışında herkes bebek istiyor bildiğim kadarıyla
16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero
2.tuuba84
3.babamın kızıyım
4.belina yesila
5.umutsuzcuk
6.yasemin5846
7.eymen4545
8.hoppacuppa
9.trksng
10.mutlu-umutlu
11...............

listeye eklenmek isteyen arkadaşlar bildirsin lütfen 21 gün boyunca her gün 16.641 tane toplu dua ile okuyacağız

tmm cnm benide ekle ama bn namazı nasıl kılarım duamı nasıl ederim bilmiyrm.çalışıyorum inşallah zorlanmam
ben de öğretmenim. elimde zikirmatikle okula gidip gelirken teneffüste çay içerken çekiyorum. bugün sabahtan beri 4000 küsür çekmişim. namaz sırası bana gelince de geceden kılıp yatacam sabaha zikire başlarız. hem sürekli içinden ya latif çektiğin için başka birşey düşünemiyorsun insanın zihni dinleniyor. ama olur da yetişemediğin yer olursa ben seve seve yardım ederim arkadaşım

Kizlar baska sayfadaki arkadaslarimada haber verdim. Dua ya katilirlar ins. Birbirimizin adina gunah isleyemeyiz. Ve birbirimizin adina dua edersek. Gunahsiz agizdan cikan dua yerine gecer ins. Rabbim dualarimi kabul etsin. Amin.
Kizlar baskasi adina namaz kilamayiz ve oruc tutamayiz. Sadece hac ibadetinde baskisini vekil olarak hacca gonderebiliriz yerimize. Herkesin kendi kilmasi lazim namazini.

Haklısın cnm teşekkür ederim allah razı olsun düşünmen yeter.ben de öyle yapıyorum çalışırken de çekiyorum ztn de yılsonu işlerimiz brz yoğun, olur da yetiştiremezsem diye tereddüt ettim.

canm ama toplu dua her gün bir kişi niyet edip toplu duamıza niyetlenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…