hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

canım, ben size uyarım, benim açımdan sorun yok.

kızlar ben diyorum ki aramızda sayıyıyı paylaşalım 21 gün boyunca her gün 16.641 adet okuyalım herkes dileğini söylesin her gün 1 defa toplu duamızı edip üzerimize düşen sayıyı okuyalım ne dersiniz her gün birine değilde toplu dua ile bir tek ben hayırlı bir eş istiyorum onun dışında herkes bebek istiyor bildiğim kadarıyla
16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero
2.tuuba84
3.babamın kızıyım
4.belina yesila
5........

listeye eklenmek isteyen arkadaşlar bildirsin lütfen 21 gün boyunca her gün 16.641 tane toplu dua ile okuyacağız

b
canlar beni de ekleyin ama benim bebiş isteğim yok.bebiş için okunacaksa ben size okurum ama hergün bir kişinin dileği için okunacaksa bende listede olayım istiyorum..her türlü okumada yardıım ederim size..

b

canlar beni de ekleyin ama benim bebiş isteğim yok.bebiş için okunacaksa ben size okurum ama hergün bir kişinin dileği için okunacaksa bende listede olayım istiyorum..her türlü okumada yardıım ederim size..
herkes dileğini söyleyecek toplu olarak başlayıp her gün sayımızı okuyacağız tek bir dua yapacağız her gün niyet edip duamızı yapacağız

kızlar ben diyorum ki aramızda sayıyıyı paylaşalım 21 gün boyunca her gün 16.641 adet okuyalım herkes dileğini söylesin her gün 1 defa toplu duamızı edip üzerimize düşen sayıyı okuyalım ne dersiniz her gün birine değilde toplu dua ile bir tek ben hayırlı bir eş istiyorum onun dışında herkes bebek istiyor bildiğim kadarıyla
1.kalemero
2.tuuba84
3.babamın kızıyım
4.belina yesila
5.umutsuzcuk
6..................

listeye eklenmek isteyen arkadaşlar bildirsin lütfen 21 gün boyunca her gün 16.641 tane toplu dua ile okuyacağız

Kizlar benide ekleyin 15 aylik evliyim bebis gelmedi henuz. Hayirli saglikli imanli evlat istiyorum cok veren rabbimden. Bunun icin sali gunu rahim filmim cekilecek ins. Kotu bi sorun cikmaz ins tuplerim aciktir cok korkuyorum. Rabbim gonlumuzden geceni en kisa zamanda hayirli bir sekilde versin amin.

Hergün 16,641 tane mi okuyacağız yoksa onu 21 güne mi yayacağız anlamadım cnm

1.kalemero
2.tuuba84
3.babamın kızıyım
4.belina yesila
5.umutsuzcuk
6.yasemin5846
7.eymen4545
8.hoppacuppa
9................

canm idare ederiz namaz kılan çok kişi var hem her gün 1 kişi kılacak allahım niyet ettim toplu duamızın namazını kılmaya namazı kılıp arkasından duamızı edecek bizde her gün duamıza niyet edip sayımızı okuyacağız 21 gün boyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…