hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

canm ama toplu dua her gün bir kişi niyet edip toplu duamıza niyetlenecek

Canim toplu duaya niyet edilir ama hacet namazi kildiginda kendisi icin kilmis olur. Hergun biri hacet namazi kilsin bizde ona ya latif cekelim o gun o kisi duasini etsin. O gun o kisiye okumus olalim. O kisi icin niyet edip ya latif cekelim.

Canim toplu duaya niyet edilir ama hacet namazi kildiginda kendisi icin kilmis olur. Hergun biri hacet namazi kilsin bizde ona ya latif cekelim o gun o kisi duasini etsin. O gun o kisiye okumus olalim. O kisi icin niyet edip ya latif cekelim.
canım bu benm dediğimi ben uydurmadım bu yapılan bişey toplu dua herkein duası ortak okunuyor ortak hacet namazeı kılınıyor....senn dediğini biz bu hafta bitirdik her gün birine okundu okunan kişi kendi hacet namazını kıldı

hepimiz için hergün dua edileceği için uygun olmayanların yerine başkası kılabilir bence, araştırmadım ama.

benim ocakta öyle oldu. testte sınırın çok az üstünde çıktı hcg. 10 gün içinde 6 kan testi yaptırdım. dr bu ya dış gebelik yada sağlıksız gebelik dedi. yarın da kanaman başlamazsa kürtaj olacaksın dedi. o gece çok yoğun kanamam oldu. dr a gittim düşük yapmışsın dedi. ama bende kist var diye öyle oldu. nisanda da ameliyat oldum 6 aylık iğne verdi.

Tamam canim Anladim ama baskasi adina ne hacet namazi ne nafile namaz ne kaza namazi kilinmaz. Tamam toplu dua edilir bir kiside hacet namazi kilabilir ama o kisi namaz kildiginda bize kilmamis olur kendisine kilmis olur. Namaz sonundada bizlere dua eder.

kızar yarın yeni listemizi tamalayıp kapatacağız son eklemeler yarın sabah olack katılmak isteyenler söylesinler lütfen

kızlar ben diyorum ki aramızda sayıyıyı paylaşalım 21 gün boyunca her gün 16.641 adet okuyalım herkes dileğini söylesin her gün 1 defa toplu duamızı edip üzerimize düşen sayıyı okuyalım ne dersiniz her gün birine değilde toplu dua ile bir tek ben hayırlı bir eş istiyorum onun dışında herkes bebek istiyor bildiğim kadarıyla
16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero
2.tuuba84
3.babamın kızıyım
4.belina yesila
5.umutsuzcuk
6.yasemin5846
7.eymen4545
8.hoppacuppa
9.trksng
10.mutlu-umutlu
11...............

listeye eklenmek isteyen arkadaşlar bildirsin lütfen 21 gün boyunca her gün 16.641 tane toplu dua ile okuyacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…