Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

325 tane okudum, Allah niyetini kabul etsin inşa.

Çok teşekkür ederim. Allah kabul etsin inşallah. Allah razı olsun. Allah hepimizin ne muradı varsa versin.:KK16::KK16:

bunu da herkese soruyorum ama okunsun istediğimden.:KK1:

canım yazdığım duayı gördün mü? onu da okuyup Amin dersen çok sevinirim.:KK16:

Listeyi düzenlediğimde eklicem okuduğunu aklımda tutuyorum.:KK34:

kızlar günaydın. aranızda hayatında değişiklik olan olmadı mı daha? en azından duası okunanlar.. yoksa bunun belli bir zamanı mı var? benim okumamda bi,r kişi yüzünden aksilik yaşanmıştı acaba o yüzden mi yoluna girmedi şu iş meselesi? ben bıktım artık buradan. iş konusunda yüzüm gülmedi yıllardır. elbette şükrediyorum. asla isyan değil ama kırgınım bilmiyorum. cumartesi günü yine ağladım hıçkıra hıçkıra. zamanında yaptığım bazı hatalar ve kendimi hiç umursamamam yüzünden bugün böyleyim. herkesin derdi sıkıntısı kendine büyük elbette. Allah ölüm acısı vermesin kimseye yine söylüyorum. fakat öyle bir bunaldım ki anlatamam.. Allahım bana ferahlık kapısı açsın. şuan çalıştığım yerden ayrılıcam. bugünden itibaren iş bakıyorum. Lütfen dua edelim birbirimize.. gerçekten çıkmazdayım gibi hissediyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:

kızlar günaydın. aranızda hayatında değişiklik olan olmadı mı daha? en azından duası okunanlar.. yoksa bunun belli bir zamanı mı var? benim okumamda bi,r kişi yüzünden aksilik yaşanmıştı acaba o yüzden mi yoluna girmedi şu iş meselesi? ben bıktım artık buradan. iş konusunda yüzüm gülmedi yıllardır. elbette şükrediyorum. asla isyan değil ama kırgınım bilmiyorum. cumartesi günü yine ağladım hıçkıra hıçkıra. zamanında yaptığım bazı hatalar ve kendimi hiç umursamamam yüzünden bugün böyleyim. herkesin derdi sıkıntısı kendine büyük elbette. Allah ölüm acısı vermesin kimseye yine söylüyorum. fakat öyle bir bunaldım ki anlatamam.. Allahım bana ferahlık kapısı açsın. şuan çalıştığım yerden ayrılıcam. bugünden itibaren iş bakıyorum. Lütfen dua edelim birbirimize.. gerçekten çıkmazdayım gibi hissediyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:

Allah sana hayırlı bi kapı açar inş
Bende buraya başladıgımdan beri eşim işden ayrıldı ve şimdi yeni bi işe başlayacak allah ın izniyle ama şehir dışına cıkacak kaç ayda bi gelicek eve o hiç istemiyor bu işi ama ben istiyorum çünkü böylesi bizim için daha hayırlı belki bı şekilde biraz birikim yapabiliriz çünkü başka türlü olmuyor benim için de dua edin inş eşim şimdi işine dört elle sarılırda yine sıkıntılar cekmeyizz (yarabbim yardım et )

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım geç kalmayla alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. kimsenin hayatında değişiklik olmadı gördüğüm kadarıyla ne burada ne hayırlı eş başlığında. Allah ın bildiği bir zaman vardır elbet. sabretmekten başka yapacak bir şey yok.

beterin beteri var şeklinde canım senin bari işin varmış benim o da yok. bir süredir evde oturuyorum. eğitimim kötü olsa gam yemicem. verdiğim emeklere acıyorum.:KK14: devamlı cv mi ilerletmeye çalışıyorum ama yok olmuyor. :KK14: hep boşu boşuna görüşmelere gidiyorum. bir aralar her gün ağlıyordum ben de ama artık alışkanlık mı oldu ne? bir de kendime güvenimi kaybettim görüşmeye gidesim gelmiyor. daha önceden de arayan bir firma olduğundan hangi firma olduğunu bildiğim bir firma geçen 2-3 kere aradı açmadım düşün nasılsa görüşmeye gitsem de almıcaklar diye. öyle bir umutsuzluk halindeyim. inşallah bana uygun bir iş için ararlar da bu sefer olur diyorum. offf bu iş konusunda o kadar dertliyim ki, benim kadar kısmetsizi az bulunur.:KK5:

Allah ın bir bildiği vardır diye sabretmeye çalışıyorum. Allah hepimize rızk kısmet kapılarını açsın inşallah. birbirimize dua edelim gerçekten.:KK25:

Bende buraya başladıgımdan beri eşim işden ayrıldı ve şimdi yeni bi işe başlayacak allah ın izniyle ama şehir dışına cıkacak kaç ayda bi gelicek eve o hiç istemiyor bu işi ama ben istiyorum çünkü böylesi bizim için daha hayırlı belki bı şekilde biraz birikim yapabiliriz çünkü başka türlü olmuyor benim için de dua edin inş eşim şimdi işine dört elle sarılırda yine sıkıntılar cekmeyizz (yarabbim yardım et )

eşin için bu iş inşallah hayırlı olur canım senin için dua edicem.

sen de lütfen benim hayırlı bir iş bulmam için dua et. çok bunaldım.:KK14:

canım geç kalmayla alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. kimsenin hayatında değişiklik olmadı gördüğüm kadarıyla ne burada ne hayırlı eş başlığında. Allah ın bildiği bir zaman vardır elbet. sabretmekten başka yapacak bir şey yok.

beterin beteri var şeklinde canım senin bari işin varmış benim o da yok. bir süredir evde oturuyorum. eğitimim kötü olsa gam yemicem. verdiğim emeklere acıyorum.:KK14: devamlı cv mi ilerletmeye çalışıyorum ama yok olmuyor. :KK14: hep boşu boşuna görüşmelere gidiyorum. bir aralar her gün ağlıyordum ben de ama artık alışkanlık mı oldu ne? bir de kendime güvenimi kaybettim görüşmeye gidesim gelmiyor. daha önceden de arayan bir firma olduğundan hangi firma olduğunu bildiğim bir firma geçen 2-3 kere aradı açmadım düşün nasılsa görüşmeye gitsem de almıcaklar diye. öyle bir umutsuzluk halindeyim. inşallah bana uygun bir iş için ararlar da bu sefer olur diyorum. offf bu iş konusunda o kadar dertliyim ki, benim kadar kısmetsizi az bulunur.:KK5:

Allah ın bir bildiği vardır diye sabretmeye çalışıyorum. Allah hepimize rızk kısmet kapılarını açsın inşallah. birbirimize dua edelim gerçekten.:KK25:

amin kızlar. dua etmeye devam ama bir yerde şevki de kırılıyor insanın.. Allah hayırlısını versin herkese. Şuan ezan okunuyor. İnşallah kabul olur dualarımız...

slm kızlar allah hepimizin duasını kabul etsin inşallah.

bende okumak istiyorum beni de listenize ekler misiniz acaba.

Canım nacizane tavsiyemdir; ukalalık olarak algılama ama duam neden hala kabul olmadı, acaba bir yerde hata mı ettim diye acele etmek bile duanın kabul olmaması için bir sebeptir. Kabul olmayan dua yoktur. Kimini dünyada verir Allah, kimini ahirette. O yüzden tam bir teslimiyet içinde olmalısın.

Kendi hayatımdaki değişiklik hakkında da şunu söyleyeyim. Belki konularımı falan biliyorsundur. Başörtülüyüm, ailem bankada işe girmem ve dolayısıyla başımı açmam için resmen baskı yapıyor, benim isteğim olmadan sağa sola cv gönderiyor falan. İnanılmaz sıkıntı yapıyordum kendime. Şimdi kuzenimin çalıştığı bankada işe girmem gibi bir ihtimal var. Ama en azından az insanla muhatap olacağın ve çıkarken rahatlıkla başını örtebileceğin bir yer olacak dedi. Ve bana bir rahatlama geldi. Bu olacak ki olacak, en azından kendime zehir etmeyeyim ve başka sınavlara çalışıp buradan kurtulmaya çalışayım, tadını da çıkarmaya keyif almaya bakayım diye düşünmeye başladım. Artık hayatımın sonuymuş gibi gelmiyor bankada işe girmek.

Bir de kpss berbat ötesi geçmişti benim. 60 puandan yukarı beklemiyordum. Enteresan biçimde 70'i geçmiş puanlarım. Hatta alan bilgisi puanlarımdan 80'e yakın olanlar bile var. En azından bazı yerlere başvuru yapabileceğim diye rahatladım bir nebze.

Benim duam da bu şekilde tecelli etti belki de. Ben böyle düşünüyorum. :) En azından gözle görülür bir düzelme olmasa bile halimden şikayetçi değilim, mutsuz değilim.

eşin için bu iş inşallah hayırlı olur canım senin için dua edicem.

sen de lütfen benim hayırlı bir iş bulmam için dua et. çok bunaldım.:KK14:

İnş canım namaza başladım zaten allahım önce sizin sıkıntılarınızı bitirsin sonra bizim önce sizlere hayırlı işler nasip etsin sonra bana amin 325tane tefriciyelerinide okudum allah kabul etsin dilegini gönlünden geçeni sana nasip etsin inş

amin kızlar. dua etmeye devam ama bir yerde şevki de kırılıyor insanın.. Allah hayırlısını versin herkese. Şuan ezan okunuyor. İnşallah kabul olur dualarımız...
Sabretmeye devam hayırlısı olur inşallah hakkımızda

Bı arada kızlar belki internete giremeyebilirim önümüzdeki günlerde sırada kim var onun için okumaya başlıyayım ben kaç tane okuyacam ?

Canım carsambaya bitirmiş olurum İnsaallah bu ara biraz işlerim var da son gün Persembe miydi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnş canım namaza başladım zaten allahım önce sizin sıkıntılarınızı bitirsin sonra bizim önce sizlere hayırlı işler nasip etsin sonra bana amin 325tane tefriciyelerinide okudum allah kabul etsin dilegini gönlünden geçeni sana nasip etsin inş

Amin canım inşallah Allah hepimizin gönlündekini versin.

Çok teşekkür ederim. Allah kabul etsin, Allah razı olsun.:KK16::KK16:

LİMONLU_CHEESCAKE İÇİN HAYIRLI İŞ DUA LİSTEMİZ

1)Lilruba............................. 240 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 325 okundu:nazar:
3) Monarkkk......................... 325 okundu
:nazar:
4) Cesmi_naZ...................... 325 okunacak
5) Nara87........................... 325 okundu :nazar:
6) perican55........................ 325 okundu:nazar:
7) Limonlu_Cheescake........ 325 +44 okundu :nazar:

8) buradilmen...................... 325 okunacak
9) berirem.......................... 325 okundu :nazar:
10) Kelebekcim...................... 325 okundu:nazar:
11) Dior34 ............................. 325 okundu :nazar:

12) coksevdimonu………….. 325 okunacak
13) Debusi............................... 300 okundu:nazar:
14) Havvaayunus.................... 325 okundu :nazar:

naracım Rabbim istediğin hayal ettiğin herşeyin en güzelini hayırlarla kaderine yazsin canım.........

duanı bekliyorum......bu arada okumayada başladım yarına biter inşaAllah........:KK16::KK16::KK16:

canım bu listede benim adımın yanında +44 yazıyor ya o geçen listeden kalma sanırım :26: ihitiyaç olursa tabiki fazladan okurum da bunu düzeltmek istersen diye sana da söyleyim dedim :KK17:[/QUOTE]

Canimm okudumm ben bittiii:KK66:)rabbim gonlundekini tez zamanda versin sana emiiiii selametle sevgiler hepinizeee

Canım carsambaya bitirmiş olurum İnsaallah bu ara biraz işlerim var da son gün Persembe miydi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ne durumdasınız? yardıma ihtiyacınız varsa söylerseniz ben de bitirmenize yardımcı olurum.:KK16:

kuzum ben okudum bu arada tefriciyeleri, listede yazmamışsın da hatırlatayım dedim sonradan karışıklık olmasın diye :KK17:

ne durumdasın canım? okumayı yetiştirebilecek misin?

yukarıda alıntılama yaparken seni alıntılayıp alıntılamadığımdan emin olamadım da.:44:

slm benide ekleme sansınız olursa bende düzenli okuyabilirim .

canım konu sahibi olan Lilruba arkadaşımız bazı sağlık sorunlardan dolayı başlığa giremiyor.

ondan dolayı kimse burada ekleyelim eklemeyelim diyemez.

başlıkta da zaten biraz yavaşlık ve dağınıklık var canım.

ben eklemeyelim demiyorum tabi ama diğer arkadaşlar ne düşünür bilemiyorum.

herkesin düşüncesi önemli.

X