Hayırlı evlilik için cuma suresi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadına kibar kibar hakaret etmişsin.hem de yazdığın mesaj alakasız.kadın zaten seçiyor ki uygun değil bana diyor.hala süslü süslü cümlelerle şov yapma derdindesin.akıl olmadıktan sonra ne yapsan nafile demek ne demek?

Biraz oluruna bırak bakalım sürekli aklında bu olmasın demek ki şu an doğru bir zaman dilimi değil senin için...

Hiç dua etmeden çogzel bir evlilik yaptım. O ne olacak? Bu mantıkla bana kötünün düşmesi gerekirdi.
Ne amaca hizmet ediyor şimdi bu mesaj? allahallah bu konuda gerçekten saçma sapan mesajlar yazılıyor.arkadaş bu tarz şeylerle aranız yoksa gidin başka konuya yazın.bu şekilde gıcık oluyoruz sadece.

Ne amaca hizmet ediyor şimdi bu mesaj? allahallah bu konuda gerçekten saçma sapan mesajlar yazılıyor.arkadaş bu tarz şeylerle aranız yoksa gidin başka konuya yazın.bu şekilde gıcık oluyoruz sadece.
Konuyu neden bu kadar dert edindin de konu sahibine yazılan her mesaja atlıyosun Ferhans? Burda kimsenin muhatabı değilsin, yapılan yorumlar hoşuna gitmediyse konu sahibi de değilsin çık git konudan. Her lafa atlayıp duruyosun pazar günü yalnız kaldın canın sıkıldı herhalde ama bize sarma uzak dur

Konu senin değil, her evlilik konusunda yırtık şeyden şeyeder gibi şeyetmesen mi artık? Hadi sağdan sağdan.

Fakbadileri pazar günlerini karılarıyla geçiriyorlarsa demek

Tepki göstermek istedim gösterdim.yasak mi kardeşim? Abuk sabuk şeyler yazıyorsunuz? Ee gıcık oldum.

Evlenince düzelecekmiş madem neden kendi kızlarına, akrabalarına önermiyolar bu çürük çarık tipleri size kaktırmaya çalışıyorlar?

Konu senin değil, her evlilik konusunda yırtık şeyden şeyeder gibi şeyetmesen mi artık? Hadi sağdan sağdan.
Konu sahibi de tepki göstermedi mi size?
Pek anlayabildiğini sanmıyorum şekerim. O mesaja bu cevabı verebildiysen anlamamışsındır
Heh şöyle.ben dua etmeden iyi koca buldum mesajının amacı nedir bu konuda? Konu sahibine faydası nedir?

Zina da günah ama biz sana bir şey diyor muyuz? D*l üstüne d*l en sevdiğim diye anlattığın daha 1 ay olmadı.

Ne amaca hizmet ediyor şimdi bu mesaj? allahallah bu konuda gerçekten saçma sapan mesajlar yazılıyor.arkadaş bu tarz şeylerle aranız yoksa gidin başka konuya yazın.
Senin de “bu tarz şeylerle” aran yok ama her mesaja atlıyorsun kuşum.

Arkadaşlar konu çok başka yere evrildi lütfen tartışmayalım ben birbirimizi bilgilendirelim diye açtım bu konuyu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…